0
Gres Sól i Pieprz SP 04 Brąz Nowa Gala
Producent:
Nowa Gala
Cena:62,80PLN / m2
Dostępność:DOSTĘPNE
NA ZAMÓWIENIE
po złożeniu zamówienia, w ciągu 24h otrzymasz informację o planowanym terminie realizacji. Możesz też skontaktować się z nami i uzyskać informację o terminie: 12 345 13 38
ILOŚĆ:
Do listy życzeń

Sól i Pieprz SP 04 Brąz Nowa Gala Gres Techniczny

Płytki dzielą się na te, które zaskakują swoim nietuzinkowym, bądź klasycznym designem i na te, które wybierane są ze względu na swoje wysokie właściwości użytkowe. Jeżeli zależy Ci na odpornych płytkach, które staną się trwałym wykończeniem pomieszczeń narażonych na intensywną eksploatację, wybierz gres techniczny Sól i Pieprz SP 04 od producenta Nowa Gala.

Płytki te idealnie sprawdzą się w garażach, przedpokojach, korytarzach i na schodach, w ciągach komunikacyjnych, obiektach handlowych i usługowych, a nawet na zewnątrz – w roli posadzki tarasowej, na balkonie czy w okolicach basenu. Gres techniczny za sprawą specjalnej techniki produkcji charakteryzuje się wysoką twardością – to ona sprawia, że płytki są antypoślizgowe, odporne na zarysowania i nacisk.

Gres Sól i Pieprz Nowa Gala w brązowym odcieniu ma naturalne wykończenie. Oznacza to, że po wypaleniu nie został poddany dodatkowej obróbce – jego powierzania jest subtelnie chropowata, co znacząco wpływa na właściwości antypoślizgowe. Płytki są fabrycznie zaimpregnowane.

Grubość:7,6 mm
Kolorystyka:Brązowy
Gatunek:1
Rozmiar:30x30
Mrozoodporność:Tak
Rodzaj powierzchni:Mat
Sztuk w kartonie:15
W kartonie:1.35 m2
Klasa ścieralności:PEI 5
Tonalność:Nie

Dodaj własną opinię

0.00 / 5 (0 głosów)
VIVERTO ©2024. Wszelkie prawa zastrzeżone