0

Grunty do drewna

(17 produktów)

Naturalne drewno jest materiałem wdzięcznym – jego piękno zachwyca i inspiruje. Możliwość uniwersalnej aranżacji tego surowca, a także szerokie spektrum jego zastosowania sprawia, że ciężko jest znaleźć przestrzeń, w której nie byłoby ono obecne. O naturalne drewno należy dbać – służą do tego specjalne środki, takie jak grunt do drewna. Znajdziesz je w tym dziale.

Impregnat Grunt Bezbarwny 9L Drewnochron
Super cena

Impregnat Grunt Bezbarwny 9L Drewnochron

206.18PLN / szt 175.00PLN / szt
zostało:341szt
Pokost Lniany Bezbarwny 1L Vidaron

Pokost Lniany Bezbarwny 1L Vidaron

42.99PLN / szt
W MAGAZYNIE
Pokost Lniany Bezbarwny 5L Vidaron

Pokost Lniany Bezbarwny 5L Vidaron

185.99PLN / szt
5.00(1)
W MAGAZYNIE
Pokost Lniany 10L Drewnochron

Pokost Lniany 10L Drewnochron

214.99PLN / szt
W MAGAZYNIE
Impregnat Gruntujący Bezbarwny 0,75L Altax
Super cena

Farba gruntująca do drewna – dlaczego jest taka ważna?

Drewno jest materiałem powszechnie używanym w budownictwie. Znalazło zastosowanie zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz budynków, będąc budulcem oraz pełniąc funkcję dekoracyjną. Niestety, surowe drewno może silnie ulec działaniu czynników mechanicznych i atmosferycznych. Z tego powodu warto zabezpieczyć jego powierzchnię – utrzymanie jej w dobrym stanie pozwoli Ci cieszyć się urokiem desek na dłużej.

Grunty do drewna to środki, które stosuje się w celu zabezpieczenia powierzchni przed działaniem niekorzystnych warunków oraz po to, by przygotować podłoże do malowania farbami nawierzchniowymi. Dodatkowo podkład zapobiega ciemnieniu i żółknięciu desek, utrzymując ich naturalny wygląd.

Jaki grunt do drewna wybrać? Poznaj marki dostępne w Viverto

Asortyment tego działu obejmuje produkty sprawdzonych marek, których jakość potwierdza wieloletnia obecność na rynku oraz wybory wielu klientów. Możliwość wyboru spośród różnych rodzajów podkładów do drewna pozwoli Ci znaleźć środek, którego potrzebujesz. Poznaj marki dostępne w naszym sklepie i postaw na jakość.

Drewnochron grunt

Drewnochron to marka, należąca do grupy PPG. Powstała z miłości do drewna, oferując wiele produktów dedykowanych jego naturalnej powierzchni. W tym dziale znajdziesz grunty Drewnochron o różnej pojemności, a także środki, takie, jak pokost lniany. Zastosowanie wyselekcjonowanych składników w produktach oraz udoskonalone formuły sprawiają, że po produkty marki sięgają wielu naszych klientów.

Vidaron grunt

To marka, stworzona z myślą o ochronie, pielęgnacji i dekoracji drewna. W jej asortymencie znajdują się produkty różnego zastosowania: od impregnatów po pokosty. Doświadczenie marki, a także zorientowanie na rozwój sprawiło, że po Grunt Vidaron, Pokost Lniany oraz Podkład do drewna Nitro sięga wielu profesjonalistów, oraz klientów indywidualnych.

Śnieżka grunt do drewna

Śnieżka to marka, która w swoim asortymencie posiada bogatą ofertę różnego rodzaju farb oraz środków, w tym także tych, przeznaczonych do drewna. Nic więc dziwnego, że wśród oferowanych przez nią produktów znalazły się także te, przeznaczone do podkładowego malowania powierzchni. Śnieżka grunt do drewna to produkt sprawdzony i skuteczny. W viverto.pl zamówisz go w przystępnej cenie.

Altax Grunt

Ponad 30-letnie doświadczenie marki Altax sprawia, że na drewnie zna ona się jak mało kto. Od impregnatów, przez lakiery po podkłady – zróżnicowana oferta producenta pozwala zabezpieczyć drewniane elementy znajdujące się wewnątrz i na zewnątrz budynków. Grunty Altax to gwarancja na lata – znajdziesz je w tym dziale.

Dekoral grunt do drewna

Marka Dekoral jest kolejną, której oferta zawiera farby różnego zastosowania oraz środki do drewna. Mając na uwadze zabezpieczenie naturalnej powierzchni surowca, a także potrzebę przygotowania jej przed działaniem niekorzystnych czynników, powstał Dekoral grunt do drewna. Wyróżnia go biały kolor, który podbije kolor środka nawierzchniowego.

Grunt do drewna na zewnątrz – jakie powinien mieć właściwości?

Elementy i powierzchnie znajdujące się na zewnątrz są narażone na działanie czynników atmosferycznych oraz biologicznych – takich jak wilgoć, rozwój glonów, grzybów, pleśni oraz promieniowanie UV. Z tego względu wymagają szczególnej ochrony, która w przypadku drewna użytkowanego wewnątrz nie jest wymagana. W asortymencie naszego sklepu znajdziesz podkład gruntujący do drewna o zastosowaniu zewnętrznym, wewnętrznym oraz uniwersalnym, Te pierwsze, posiadają specjalne składniki, które wydajnie zabezpieczają powierzchnię. Niektóre z nich zostały także wzbogacone biobójczymi komponentami, które zapobiegają rozwojowi wykwitów.

Grunt pokostowy – naturalny środek do drewna

Pokosty to produkty wyprodukowane na bazie zagęszczonego oleju lnianego. Dzięki wzbogaconej formule, zawierającej między innymi dodatki uszlachetniające oraz substancje przyspieszające wysychanie, charakteryzują się odpornością i wydajnością. Pokosty, podobnie, jak inne środki do drewna stosuje się w celu zabezpieczenia jego powierzchni przed działaniem wilgoci oraz czynników zewnętrznych.

Podkład gruntujący do drewna w postaci pokostu to między innymi produkty marek Vidaron oraz Drewnochron – znajdziesz je w naszej ofercie.

Gruntowanie drewna – wybierz Viverto!

Ochrona, impregnacja i dekoracja drewna, wykonana w prawidłowy sposób pozwoli Ci zachować jego urok na lata. Dzięki zastosowaniu odpowiednich gruntów nie tylko przygotujesz powierzchnię do malowania, ale także zapewnisz sobie szybką i bezproblemową pracę. Grunt do drewna bezbarwny, a może biały grunt do drewna? Wybierz produkt, którego szukasz i zamów go już dziś w naszym sklepie internetowym.

RozwińZwiń

Filtry

PLN -PLN
Statusy
Zastosowanie
Kolorystyka
Wykończenie
Zakres pojemności
VIVERTO ©2024. Wszelkie prawa zastrzeżone