0

Kabe

(54 produktów)

Produkty Farby Kabe to wysokiej jakości chemia budowlana dedykowana przede wszystkim do ochrony i dekoracji ścian zewnętrznych oraz wnętrz. Innowacyjne materiały, kompletne systemy i szeroki asortyment marki Kabe Farben pozwala tworzyć trwałe i przepiękne elewacje oraz wnętrza. W ofercie firmy znajdują się specjalistyczne produkty budowlane, takie jak zaprawy, grunty, tynki, farby, kleje i spoiny, wykorzystywane zarówno przez profesjonalne firmy budowlane, jak i klientów indywidualnych. W viverto.pl znajdziesz ich bogaty wybór. Zapraszamy!

Farba Perfekta Baza A Biała 10l Kabe

Farba Perfekta Baza A Biała 10l Kabe

109.00PLN / szt
W MAGAZYNIE
Farba Aquatex Baza A Biała 10l Kabe

Farba Aquatex Baza A Biała 10l Kabe

206.00PLN / szt
W MAGAZYNIE
Farba Perfekta Baza A Biała 15l Kabe

Farba Perfekta Baza A Biała 15l Kabe

160.00PLN / szt
W MAGAZYNIE
Farba Perfekta Baza A Biała 5l Kabe

Farba Perfekta Baza A Biała 5l Kabe

58.00PLN / szt
W MAGAZYNIE
Farba Aquatex Baza A Biała 5l Kabe

Farba Aquatex Baza A Biała 5l Kabe

112.00PLN / szt
W MAGAZYNIE
Farba Perfekta Baza B Biała 10l Kabe

Farba Perfekta Baza B Biała 10l Kabe

103.00PLN / szt
W MAGAZYNIE
Podkład Gruntujący Aqualit 10L Kabe

Podkład Gruntujący Aqualit 10L Kabe

161.00PLN / szt
W MAGAZYNIE
Farba Akrylowa Optima Baza A 10L Kabe

Farba Akrylowa Optima Baza A 10L Kabe

165.00PLN / szt
W MAGAZYNIE
Farba Perfekta Baza B Biała 5l Kabe

Farba Perfekta Baza B Biała 5l Kabe

56.00PLN / szt
W MAGAZYNIE
Preparat Gruntujący Hydropor 10 L KABE

Preparat Gruntujący Hydropor 10 L KABE

265.00PLN / szt
W MAGAZYNIE
Farba Perfekta Baza A Biała 3L Kabe

Farba Perfekta Baza A Biała 3L Kabe

45.00PLN / szt
W MAGAZYNIE
Wiadro Budowlane 12L Kabe

Wiadro Budowlane 12L Kabe

8.00PLN / szt
W MAGAZYNIE
Farba Bugoflex Baza A 10L Kabe

Farba Bugoflex Baza A 10L Kabe

214.00PLN / szt
W MAGAZYNIE

Farby Kabe, czyli chemia budowlana szwajcarskiej jakości

Firma Kabe Farben to szwajcarski producent szeroko pojętej chemii budowlanej przeznaczonej do dekoracji, ochrony i renowacji wnętrz oraz elewacji. Firma słynie z innowacji i ciągłego poszerzania swojej oferty o produkty odznaczające się świetnymi parametrami i łatwością aplikacji. Kabe Farben jest także pierwszą firmą, która zastosowała w swoich produktach do elewacji budynków technologię polikrzemianową. Marka dysponuje bowiem szerokim zapleczem technologicznym i działem badawczo-rozwojowym. A jej produkty i rozwiązania stosowane są nie tylko w nowym budownictwie, ale także przy renowacji obiektów zabytkowych.

Farby Kabe materiały budowlane i dekoracyjne do wnętrz i elewacji

W sklepie viverto.pl znajdziesz bogaty asortyment marki Farby Kabe. W jego skład wchodzą przede wszystkim produkty do ochrony i dekoracji wnętrz oraz elewacji, takie jak farby do ścian i sufitów, tynki sylikonowe czy preparaty gruntujące i impregnujące. Kabe Farben oferuje również szeroką gamę produktów do klejenia i spoinowania glazury oraz innych okładzin ściennych (np. płytek klinkierowych, kamiennych itd.). Są one dostępne w postaci zapraw klejących. Oprócz tego Farby Kabe stworzyło kompleksowy system ociepleń oparty zarówno na styropianie, jak i wełnie mineralnej. Producent oferuje także rozbudowany asortyment obejmujący farby proszkowe dedykowane do zastosowań przemysłowych, zewnętrznych i wewnętrznych.

Farby Kabe do wnętrz i na zewnątrz

Asortyment Farby Kabe obejmujący farby dekoracyjno-ochronne do wnętrz i elewacji jest niezwykle szeroki. Znajdziesz w nim zarówno farby lateksowe (np. farba Kabe Prolatex) czy akrylowe (farba Kabe Perfekta), jak i farby sylikonowe, farby dyspersyjne (farba Kabe Aquatex) oraz innowacyjne farby polikrzemianowe (Novalit). Oprócz tego Kabe Farben oferuje także farby strukturalne, izolujące i lazurujące.

Kleje i spoiny Kabe

Farby Kabe to także kleje i spoiny do płytek dedykowane do montażu wewnętrznego i zewnętrznego, w tym również preparaty do spoinowania płytek elewacyjnych. Rozwiązania oferowane przez firmę zaspokajają najbardziej wymagające potrzeby dotyczące montażu ceramiki czy innych materiałów na różnego rodzaju podłożach, zarówno murowanych i tynkowanych, jak i na tych ulegających odkształceniom (np. płyty OSB).

Zewnętrzne i wewnętrzne tynki Kabe

Do jednych z cenionych produktów Kabe należą masy szpachlowe i zaprawy tynkarskie, które stosuje się do ochrony i dekoracji zewnętrznych i wewnętrznych elementów konstrukcji. W ofercie tej znaleźć można:
  • tynki cienkowarstwowe - w tym tynk sylikonowy, krzemianowy, polikrzemianowy, mozaikowy, mineralny, akrylowy i silikatowo-silikonowy,
  • tynki podkładowe - suche i lekkie mineralne zaprawy tynkarskie.

Kompleksowe podejście marki do oferowanego asortymentu pozwala zaopatrzyć się praktycznie we wszystkie niezbędne materiały, które pozwolą stworzyć piękne i trwałe powierzchnie. Dzięki temu do wyboru mamy różnego rodzaju akrylowe masy tynkarskie, mineralne zaprawy tynkarskie, a także przepiękne tynki mozaikowe (np. wielokolorowy Marmurit Kabe). Produkty dedykowane do elewacji pełnią nie tylko rolę dekoracyjną, ale zapewniają także skuteczną ochronę przed szkodliwymi czynnikami atmosferycznymi. W zależności od rodzaju i potrzeb mogą być aplikowane maszynowo lub ręcznie.

Tynki i farby Kabe kolory - jaki wybór?

Dekoracyjno-ochronne produkty Farby Kabe dostępne są w ciekawej i szerokiej gamie kolorystycznej. Przy czym warto zauważyć, że tynki dekoracyjne oferowane są nie tylko w zróżnicowanej gamie kolorów i odcieni, ale także różnej grubości ziaren i rodzaju faktur, co pozwala tworzyć przepiękne i stylowe elewacje oraz dekoracje wewnętrzne.

Wybór kolorów w zależności od rodzaju produktu, oparty jest na palecie RAL, palecie NCS lub specjalnych wzornikach kolorystycznych FARBwerk przygotowanych przez Kabe. W przypadku mozaik i mas tynkarskich Kabe stworzyło własne kolekcje faktur, uziarnienia i kolorów. Marka opracowała również system uzyskania efektu deski i betonu wraz z dedykowaną do tego zaprawą, farbą, gruntem i preparatem antyadhezyjnym.

W sklepie viverto.pl znajdziesz szereg profesjonalnych produktów Farby Kabe - w tym przede wszystkim różnego rodzaju farby do zastosowań zewnętrznych i wewnętrznych (m. in. farby Kabe Prolatex, Optima, Bugofalex, Novalit), tynki silikonowe, grunty oraz pozostałe produkty chemii budowlanej. W innych kategoriach naszego sklepu znajdziesz natomiast niezbędne do ich aplikacji akcesoria, takie jak packi, wałki, kuwety malarskie czy folie ochronne.

Zapraszamy!

 

RozwińZwiń

Filtry

PLN -PLN
Statusy
Zastosowanie
Kolorystyka
Powłoka
Zakres pojemności
Wykończenie
VIVERTO ©2022. Wszelkie prawa zastrzeżone