0

Kabe

(59 produktów)

Produkty Farby Kabe to wysokiej jakości chemia budowlana dedykowana przede wszystkim do ochrony i dekoracji ścian zewnętrznych oraz wnętrz. Innowacyjne materiały, kompletne systemy i szeroki asortyment marki Kabe Farben pozwala tworzyć trwałe i przepiękne elewacje oraz wnętrza. W ofercie firmy znajdują się specjalistyczne produkty budowlane, takie jak zaprawy, grunty, tynki, farby, kleje i spoiny, wykorzystywane zarówno przez profesjonalne firmy budowlane, jak i klientów indywidualnych. W viverto.pl znajdziesz ich bogaty wybór. Zapraszamy!

Farba Perfekta Baza A Biała 10l Kabe

Farba Perfekta Baza A Biała 10l Kabe

119.99PLN / szt
W MAGAZYNIE
Farba Perfekta Baza A Biała 15l Kabe

Farba Perfekta Baza A Biała 15l Kabe

168.99PLN / szt
W MAGAZYNIE
Farba Aquatex Baza A Biała 10l Kabe

Farba Aquatex Baza A Biała 10l Kabe

191.99PLN / szt
W MAGAZYNIE
Farba Perfekta Baza A Biała 3L Kabe

Farba Perfekta Baza A Biała 3L Kabe

47.99PLN / szt
W MAGAZYNIE
Farba Perfekta Baza A Biała 5l Kabe

Farba Perfekta Baza A Biała 5l Kabe

65.99PLN / szt
W MAGAZYNIE
Farba Bugoflex Baza A 10L Kabe

Farba Bugoflex Baza A 10L Kabe

228.99PLN / szt
W MAGAZYNIE
Wiadro Budowlane 5L Kabe

Wiadro Budowlane 5L Kabe

8.99PLN / szt
W MAGAZYNIE
Farba Aquatex Baza A Biała 3L Kabe

Farba Aquatex Baza A Biała 3L Kabe

73.41PLN / szt
W MAGAZYNIE
Farba Aquatex Baza A Biała 5l Kabe

Farba Aquatex Baza A Biała 5l Kabe

117.65PLN / szt
W MAGAZYNIE
Farba Akrylowa Optima Baza A 10L Kabe

Farba Akrylowa Optima Baza A 10L Kabe

171.99PLN / szt
W MAGAZYNIE
Preparat Gruntujący Hydropor 10 L KABE

Preparat Gruntujący Hydropor 10 L KABE

263.99PLN / szt
W MAGAZYNIE
Farba Bugoflex Baza B 10L Kabe

Farba Bugoflex Baza B 10L Kabe

214.59PLN / szt
W MAGAZYNIE
Grunt Permuro GT Biały 5L Kabe

Grunt Permuro GT Biały 5L Kabe

66.99PLN / szt
W MAGAZYNIE
Farba Perfekta Baza B Biała 5l Kabe

Farba Perfekta Baza B Biała 5l Kabe

64.99PLN / szt
W MAGAZYNIE

Farby Kabe, czyli chemia budowlana szwajcarskiej jakości

Firma Kabe Farben to szwajcarski producent szeroko pojętej chemii budowlanej przeznaczonej do dekoracji, ochrony i renowacji wnętrz oraz elewacji. Firma słynie z innowacji i ciągłego poszerzania swojej oferty o produkty odznaczające się świetnymi parametrami i łatwością aplikacji. Kabe Farben jest także pierwszą firmą, która zastosowała w swoich produktach do elewacji budynków technologię polikrzemianową. Marka dysponuje bowiem szerokim zapleczem technologicznym i działem badawczo-rozwojowym. A jej produkty i rozwiązania stosowane są nie tylko w nowym budownictwie, ale także przy renowacji obiektów zabytkowych.

Farby Kabe materiały budowlane i dekoracyjne do wnętrz i elewacji

W sklepie viverto.pl znajdziesz bogaty asortyment marki Farby Kabe. W jego skład wchodzą przede wszystkim produkty do ochrony i dekoracji wnętrz oraz elewacji, takie jak farby do ścian i sufitów, tynki sylikonowe czy preparaty gruntujące i impregnujące. Kabe Farben oferuje również szeroką gamę produktów do klejenia i spoinowania glazury oraz innych okładzin ściennych (np. płytek klinkierowych, kamiennych itd.). Są one dostępne w postaci zapraw klejących. Oprócz tego Farby Kabe stworzyło kompleksowy system ociepleń oparty zarówno na styropianie, jak i wełnie mineralnej. Producent oferuje także rozbudowany asortyment obejmujący farby proszkowe dedykowane do zastosowań przemysłowych, zewnętrznych i wewnętrznych.

Farby Kabe do wnętrz i na zewnątrz

Asortyment Farby Kabe obejmujący farby dekoracyjno-ochronne do wnętrz i elewacji jest niezwykle szeroki. Znajdziesz w nim zarówno farby lateksowe (np. farba Kabe Prolatex) czy akrylowe (farba Kabe Perfekta), jak i farby sylikonowe, farby dyspersyjne (farba Kabe Aquatex) oraz innowacyjne farby polikrzemianowe (Novalit). Oprócz tego Kabe Farben oferuje także farby strukturalne, izolujące i lazurujące.

Kleje i spoiny Kabe

Farby Kabe to także kleje i spoiny do płytek dedykowane do montażu wewnętrznego i zewnętrznego, w tym również preparaty do spoinowania płytek elewacyjnych. Rozwiązania oferowane przez firmę zaspokajają najbardziej wymagające potrzeby dotyczące montażu ceramiki czy innych materiałów na różnego rodzaju podłożach, zarówno murowanych i tynkowanych, jak i na tych ulegających odkształceniom (np. płyty OSB).

Zewnętrzne i wewnętrzne tynki Kabe

Do jednych z cenionych produktów Kabe należą masy szpachlowe i zaprawy tynkarskie, które stosuje się do ochrony i dekoracji zewnętrznych i wewnętrznych elementów konstrukcji. W ofercie tej znaleźć można:
  • tynki cienkowarstwowe - w tym tynk sylikonowy, krzemianowy, polikrzemianowy, mozaikowy, mineralny, akrylowy i silikatowo-silikonowy,
  • tynki podkładowe - suche i lekkie mineralne zaprawy tynkarskie.

Kompleksowe podejście marki do oferowanego asortymentu pozwala zaopatrzyć się praktycznie we wszystkie niezbędne materiały, które pozwolą stworzyć piękne i trwałe powierzchnie. Dzięki temu do wyboru mamy różnego rodzaju akrylowe masy tynkarskie, mineralne zaprawy tynkarskie, a także przepiękne tynki mozaikowe (np. wielokolorowy Marmurit Kabe). Produkty dedykowane do elewacji pełnią nie tylko rolę dekoracyjną, ale zapewniają także skuteczną ochronę przed szkodliwymi czynnikami atmosferycznymi. W zależności od rodzaju i potrzeb mogą być aplikowane maszynowo lub ręcznie.

Tynki i farby Kabe kolory - jaki wybór?

Dekoracyjno-ochronne produkty Farby Kabe dostępne są w ciekawej i szerokiej gamie kolorystycznej. Przy czym warto zauważyć, że tynki dekoracyjne oferowane są nie tylko w zróżnicowanej gamie kolorów i odcieni, ale także różnej grubości ziaren i rodzaju faktur, co pozwala tworzyć przepiękne i stylowe elewacje oraz dekoracje wewnętrzne.

Wybór kolorów w zależności od rodzaju produktu, oparty jest na palecie RAL, palecie NCS lub specjalnych wzornikach kolorystycznych FARBwerk przygotowanych przez Kabe. W przypadku mozaik i mas tynkarskich Kabe stworzyło własne kolekcje faktur, uziarnienia i kolorów. Marka opracowała również system uzyskania efektu deski i betonu wraz z dedykowaną do tego zaprawą, farbą, gruntem i preparatem antyadhezyjnym.

W sklepie viverto.pl znajdziesz szereg profesjonalnych produktów Farby Kabe - w tym przede wszystkim różnego rodzaju farby do zastosowań zewnętrznych i wewnętrznych (m. in. farby Kabe Prolatex, Optima, Bugofalex, Novalit), tynki silikonowe, grunty oraz pozostałe produkty chemii budowlanej. W innych kategoriach naszego sklepu znajdziesz natomiast niezbędne do ich aplikacji akcesoria, takie jak packi, wałki, kuwety malarskie czy folie ochronne.

Zapraszamy!

 

RozwińZwiń

Filtry

PLN -PLN
Statusy
Dłuższy bok
Krótszy bok
Rodzaj
Kształt
Mocowanie
Sposób otwierania
Szerokość ścianki
Zastosowanie
Rodzaj powierzchni
Klasa ścieralności
Antypoślizg
Kolorystyka
Rektyfikowanie
Wersja baterii
Rodzaj regulacji
Wylewka
Wykończenie
Zakres pojemności
Rodzaj płytki
Typ imitacji
Format
Położenie
Ilość źródeł światła
Rodzaj źródła światła
Źródło światła w zestawie
Klasa ochrony IP
Napięcie
Regulacja kąta świecenia
Szerokość drzwi
Powłoka ochronna
Kolor profili
Wykończenie profili
Wykończenie szkła
Identyczne kodowanie
VIVERTO ©2024. Wszelkie prawa zastrzeżone