0
Kamień Dekoracyjny Grenada 3 Stegu
Kamień Dekoracyjny Grenada 3 Stegu
Kamień Dekoracyjny Grenada 3 Stegu
Kamień Dekoracyjny Grenada 3 Stegu
Producent:
Stegu
Cena:37,09PLN / kart.
Dostępność:DOSTĘPNE
NA ZAMÓWIENIE
po złożeniu zamówienia, w ciągu 24h otrzymasz informację o planowanym terminie realizacji. Możesz też skontaktować się z nami i uzyskać informację o terminie: 12 345 13 38
ILOŚĆ:
Do listy życzeń

Grenada 3 Stegu Kamień Dekoracyjny

Stegu Grenada 3 to kolejna z propozycji kamieni elewacyjnych z rodziny Grenada. Charakteryzujące się jasnym, beżowym odcieniem betonowe płytki, naznaczone zostały nieregularnymi odbarwieniami w brązowo – szarym odcieniu. Wyróżniające wahania w rozmiarze pojedynczych elementów sprawiają, że płaszczyzny ułożone za pomocą tego produktu zachwycają swoją różnorodnością. Prezentowany kamień dekoracyjny, dzięki szorstkiej, nieregularnej powierzchni niezwykle wiernie oddaje wygląd i fakturę prawdziwego kamienia. Z tego względu jest szczególnie polecany jako uzupełnienie aranżacji z naturalnym motywem, a także nowoczesnych wnętrz, które czerpią z otaczającego świata. Grenada 3 marki Stegu jest mrozoodporny i niepodatny na działanie czynników zewnętrznych. Dzięki temu może stanowić wyróżniający element elewacji budynku czy uzupełnienie projektu ogrodzenia.

Odmień wygląd swojego otoczenia i nadaj mu indywidualnego charakteru. Zamów wysokiej jakości okładziny ścienne w viverto.pl i skorzystaj z atrakcyjnych ofert, które czekają na Ciebie w naszym sklepie internetowym.

Produkt na zamówienie.
Czas oczekiwania ok. 1 miesiąc.


Rozmiar:55x11,7 cm
Zastosowanie:Wewnętrzne, Zewnętrzne
Mrozoodporność:Tak
Sztuk w kartonie:5
W kartonie:0.32 m2
Grubość:38 mm
Kolorystyka:Beżowy
Kod producenta:ST-PL-GRE-003-1
Materiał:Beton
Rodzaj płytki:Bazowa
Typ imitacji:Kamień
Z fugą:Nie
Zalecany impregnat:Żywy kolor do kamienia Stegu

Dodaj własną opinię

0.00 / 5 (0 głosów)
VIVERTO ©2024. Wszelkie prawa zastrzeżone