0
Kamień Dekoracyjny Jura 1 Cream Stegu
Kamień Dekoracyjny Jura 1 Cream Stegu
Kamień Dekoracyjny Jura 1 Cream Stegu
Kamień Dekoracyjny Jura 1 Cream Stegu
Producent:
Stegu
Cena:84,96PLN / kart.
Dostępność:DOSTĘPNE
NA ZAMÓWIENIE
po złożeniu zamówienia, w ciągu 24h otrzymasz informację o planowanym terminie realizacji. Możesz też skontaktować się z nami i uzyskać informację o terminie: 12 345 13 38
ILOŚĆ:
Do listy życzeń

Jura 1 Cream Stegu Kamień Dekoracyjny

Szukasz kamienia na swoją elewację? Postaw na jego trwalszy, tańszy i równie estetyczny odpowiednik w postaci betonowych płytek Stegu Jura. Ich charakterystyczną cechą jest nieregularna forma i unikalna powierzchnia, idealnie odwzorowująca naturalną skałę wapienną. Kamień dekoracyjny w beżowym odcieniu posiada strukturę do złudzenia przypominającą szorstkość skalnych, ciosanych bloczków. Widoczne spękania, odłamy i porowatości tylko dodają uroku płytkom i sprawiają, że idealnie komponują się one z otoczeniem bryły budynku: meblami ogrodowymi, drzwiami, okiennicami i roślinnością.

Jura 1 nadają się zarówno na zewnątrz, dzięki mrozoodpornym właściwościom będąc odpornymi na działanie niskich temperatur, jak i jako ozdoba i uzupełnienie wnętrz. Płytki, za sprawą swojej barwy i formy wprowadzą do każdej przestrzeni ciepło i elegancję. Uzupełnij nimi swój projekt i postaw na jakość, której zaufali klienci z całego świata.

W viveto.pl znajdziesz szeroki wybór kamienia elewacyjnego od Stegu. Sprawdź naszą ofertę i odmień z nami wygląd swojego otoczenia.

Rozmiar:do 35
Zastosowanie:Wewnętrzne, Zewnętrzne
Sztuk w kartonie:22
W kartonie:1 m2
Grubość:10-35 mm
Kolorystyka:Brązowy
Materiał:Beton
Rodzaj płytki:Bazowa
Typ imitacji:Kamień
Z fugą:Nie
Zalecany impregnat:Żywy kolor do kamienia Stegu

Dodaj własną opinię

0.00 / 5 (0 głosów)
VIVERTO ©2022. Wszelkie prawa zastrzeżone