0
Kamień Elewacyjny Lazzaro 5 Brokat 38x10  Maxstone
Kamień Elewacyjny Lazzaro 5 Brokat 38x10  Maxstone
Kamień Elewacyjny Lazzaro 5 Brokat 38x10  Maxstone
Kamień Elewacyjny Lazzaro 5 Brokat 38x10  Maxstone
Kamień Elewacyjny Lazzaro 5 Brokat 38x10  Maxstone
Producent:
Maxstone
Cena:31,37PLN / kart.
Dostępność:W MAGAZYNIE Produkt dostępny na naszych magazynach. Wyślemy go najszybciej jak to możliwe. Dotyczy płatności przy odbiorze i szybkiej płatności on-line. Przy przelewie, wysyłamy po zaksięgowaniu płatności.
ILOŚĆ:
Do listy życzeń

Lazzaro 5 Brokat 38x10 Maxstone Kamień Elewacyjny

Kamień dekoracyjny o naprawdę wyjątkowym charakterze? Tak prezentuje się kolekcja Lazzaro, której elementem są nowoczesne płytki inspirowane wyglądem naturalnej skały. Tym, co je wyróżnia jest elegancka, ciemna barwa, którą przełamują subtelne, brokatowe wybłyszczenia. To właśnie dzięki nim płytki Lazzaro 5 prezentują się tak wyjątkowo i niepowtarzalnie. Propozycja ta doskonale sprawdzi się w formie uzupełnienia nowoczesnych wnętrz, a także ozdoby elewacji budynku.

Lazzaro LO5 – kamień, który odmieni Twoje otoczenie

Producent Maxstone projektując kolekcję Lazzaro idealnie odwzorował cechy prawdziwego kamienia. Dzięki jego staranności płytki prezentują się naturalnie. Perfekcyjnie oddają także cechy skalnych odłamków: ich szorstkość i nieregularność oraz głębię minerału. Co ważne, płytki Lazzaro 5 są odporne na działanie czynników atmosferycznych i mechanicznych – znacznie przewyższając w tej kwestii funkcjonalność naturalnego kamienia.

Poznaj pozostałe propozycje kamieni dekoracyjnych dostępnych w naszym e-sklepie i zamów je już dziś w atrakcyjnej cenie. Stwórz z nami wyjątkowe kompozycje, łączące design i najwyższą praktyczność.

Rozmiar:38x10
Zastosowanie:Wewnętrzne
Mrozoodporność:Nie
Sztuk w kartonie:10
W kartonie:0.38 m2
Grubość:20 mm
Kolorystyka:Szary
Rodzaj płytki:Bazowa
Typ imitacji:Kamień
Z fugą:Nie
Zalecany impregnat:Impregnat Max-Me Maxstone

Dodaj własną opinię

0.00 / 5 (0 głosów)
VIVERTO ©2022. Wszelkie prawa zastrzeżone