0
Klej Żelowy Wysokoelastyczny do Kamienia i Płytek Biały 25kg Goldmurit
Producent:
Goldmurit
Cena:88,77PLN / szt
Cena za 1 kg - 3,55 PLN
Dostępność:W MAGAZYNIE Produkt dostępny na naszych magazynach. Wyślemy go najszybciej jak to możliwe. Dotyczy płatności przy odbiorze i szybkiej płatności on-line. Przy przelewie, wysyłamy po zaksięgowaniu płatności.
ILOŚĆ:
Do listy życzeń

Klej Żelowy Wysokoelastyczny do Kamienia i Płytek Biały 25kg Goldmurit

Odkształcalny klej przeznaczony do płytek ceramicznych i kamienienia naturalnego dzięki formule żelowej wyróżnia się doskonałymi właściwościami użytkowymi. Za sprawą specjalnie dobranych składników między innymi trasu reńskiego, ogranicza ryzyko pojawienia się wykwitów i przebarwień powierzchni. Dodatkowo komponenty użyte podczas produkcji zaprawy C2TE S1 Biały Goldmurit ograniczają jej pylenie przy aplikacji, znacznie podnosząc komfort pracy.

Klej do płytek i kamienia marki Goldmurit ma uniwersalne zastosowanie – może być użyty na ścianach i podłogach do mocowania glazury, klinkieru, gresu, kamienia naturalnego, konglomeratu oraz mozaik szklanych. Co ważne – jest on mrozoodporny, dlatego można zastosować go także na zewnątrz. Zaprawa po związaniu przejawia hydrofobowe właściwości, a także doskonałą współpracę z podłożami ogrzewanymi i ochładzanymi (np. ogrzewanie podłogowe) w zakresie temperatur od -20ºC do +80ºC.

Goldmurit Wysokoelastyczny Klej do Kamienia Naturalnego i Płytek Ceramicznych Biały Formuła Żelowa C2TE S1 może zostać użyty na różnym podłożu: betonie, anhydrycie, płytach gipsowo-kartonowych, gipsowo-włókninowych, tynkach wapienno-cementowych oraz gipsowych, a także na balkonach, tarasach i fasadach. Zaprawa ta jest gotowa do użytku po dodaniu do niej wody. Co ważne, proporcje mieszanki można modyfikować, w sposób odpowiadający rodzajowi powierzchni oraz klejonych elementów, zachowując jej właściwości.

Klej Żelowy Wysokoelastyczny Biały Goldmurit – szczegóły:

  • Żelowa konsystencja, elastyczność i sprężystość ułatwia aplikację i nakładanie kleju
  • Bardzo dobry rozpływ — brak spływu nawet przy dużych formatach (60 × 60 cm)
  • Klej z dodatkiem Trasu
  • Produkt do cienkich i grubych warstw, na wymagające podłoża
  • Może być stosowany na ogrzewanie podłogowe
  • Wydłużony czas otwarty
  • Mrozoodporny, wodoodporny i elastyczny
  • Spoinowanie już po 24 godzinach

Kleje do kamienia i płytek w viverto.pl

W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór chemii budowlanej, w tym zapraw przeznaczonych do spoinowania glazury, kamienia dekoracyjnego i innych okładzin. Sprawdź bogaty asortyment dostępnych producentów i postaw na jakość wybieraną przez profesjonalistów.

Rodzaj:Klej
Mrozoodporność:Tak
Pojemność:25 kg
Kolorystyka:Biały
Grubość warstwy:2-12 mm
Spoinowanie:Po 24 godzinach
Elastyczny:Tak
Rodzaj Kleju:C2TE S1

Opinie użytkowników

Informujemy, że opinie publikowane w serwisie nie są przez nas weryfikowane i nie mamy wiedzy o tym, czy pochodzą one od konsumentów, którzy rzeczywiście używali danego produktu lub go kupili.
2017-11-10 21:40:38
Klej biały wiec nadaje się nawet do jasnego kamienia. Nie widać szarych szpar pomiędzy łączeniami. Polecam bo bardzo dobra cena za 25kg
2017-11-07 12:56:11
Świetny klej ! Sprzedawca doradził mi go jako tańszy zamiennik i to w formule żelowej. Jakość w dobrej cenie.

Dodaj własną opinię

5.00 / 5 (2 głosów)
VIVERTO ©2023. Wszelkie prawa zastrzeżone