0
Lakier Hydroparkiet Półmat 5L Lakma
Producent:
Lakma
Cena:144,00PLN / szt
Cena za 1 L - 28,80 PLN
Dostępność:W MAGAZYNIE Produkt dostępny na naszych magazynach. Wyślemy go najszybciej jak to możliwe. Dotyczy płatności przy odbiorze i szybkiej płatności on-line. Przy przelewie, wysyłamy po zaksięgowaniu płatności.
ILOŚĆ:
Do listy życzeń

Hydroparkiet Boazeria Półmat 5L Lakma Lakier Akrylowy

Drewniane powierzchnie znajdujące się wewnątrz budynków są narażone na szczególne uszkodzenia. Codzienne użytkowanie, działanie wilgoci i pary wodnej, a także zarysowania i ścieranie to tylko niektóre z czynników, które mogą negatywnie wpłynąć na jego wygląd i właściwości. Jak temu zaradzić? Najlepiej użyć dedykowanych środków, które zabezpieczą drewnianą powierzchnię i podkreślą jej piękno. Hydroparkiet Lakma to bezbarwny lakier akrylowy, wyprodukowany na bazie bezpiecznych, wodorozcieńczalnych składników. Przeznaczony jest do użytku we wnętrzach na elementach, meblach i boazeriach. Sprawdzi się zarówno podczas pierwszego malowania nowych podłoży, jak i do lamperii uprzednio wymalowanych wewnętrznymi farbami akrylowymi i lateksowymi.

Lakma Lakier Do Drewna tworzy wysokiej jakości powłoki o atrakcyjnym, półmatowym wykończeniu, które podkreśla naturalny wygląd drewna. Do ich zalet należą również doskonałe parametry użytkowe: odporność na czasowe działanie wody oraz wybranych środków myjących, a także szorowanie i zmywanie. Środek ten pozwoli Ci zachować urok drewna na dłużej.

W viverto.pl inspirujemy, urządzamy i doradzamy naszym klientom. Sprawdź bogatą ofertę chemii budowalnej dostępnej w naszym e-sklepie i zamów środki, których potrzebujesz. Zobacz także wpis na naszym blogu, w którym podpowiadamy, jak chronić i pielęgnować naturalne drewno.

Zastosowanie:Wewnętrzne
Pojemność:5 L
Czas schnięcia:6-12 h
Wydajność:10 - 12 m2/L
Sposób aplikacji:Pędzel, wałek, natrysk
Rodzaj farby:Lakier
Wykończenie:Półmat
Rozcieńczalnik:Woda

Dodaj własną opinię

0.00 / 5 (0 głosów)
VIVERTO ©2021. Wszelkie prawa zastrzeżone