0
Łazienka w stylu wloskim_viverto (2)

Łazienka w stylu włoskim

Włoskie łazienki to królestwo elegancji i luksusu w najlepszym wydaniu. Jeżeli płytki, to takie, które przyciągają wzrok, jeżeli armatura, to koniecznie nowoczesna i zaskakująca, jeżeli ceramika sanitarna to wyłącznie ta, która łączy design i funkcjonalność. Jednym słowem: łazienki inspirowane Italią muszą się wyróżniać.

Mała łazienka w stylu włoskim – bogactwo stylowych szczegółów

W poszukiwaniu wyjątkowych materiałów do naszej łazienki zdecydowaliśmy się skorzystać z eleganckiej odsłony szlachetnego marmuru. Tworząc duochromatyczny duet, sięgnęliśmy po dwie kolekcje producenta Ceramica Limone. Biel naznaczoną szarymi żyłkami uzyskaliśmy dzięki płytkom Marmo White, a ciemny motyw ze złotymi akcentami jest zasługą kafli Massimo Black. Wyjątkowości aranżacji dodaje pokaźnych rozmiarów półokrągłe lustro, które dodatkowo optycznie powiększa przestrzeń. By była ona odpowiednio podkreślona, zastosowaliśmy listwy świetlne.

Łazienka w stylu włoskim – złote akcenty dla wyrazistości wnętrza

Stylowe salony kąpielowe Italii zachwycają swoim blaskiem. W naszym projekcie musiała więc znaleźć się stylizowana armatura. Obok wanny wolnostojącej Mega-N, Emporia stanęła bateria wannowa z elegancką, smukłą wylewką. Złocisty blask obecny jest także w postaci stojącej baterii umywalkowej Tres, która dopełnia umywalkę o nowoczesnym designie marki Besco. Motyw ciepłego lśnienia kontynuujemy pod prysznicem. We wnętrzu kabiny zawiesiliśmy zestaw prysznicowy z praktyczną, dużą głowicą. Ostatnim elementem, który nadaje wyrazu naszej łazience we włoskim stylu, jest grzejnik Elegy, Sunherzha.

W tej aranżacji znajdziesz wszystko, co kojarzone jest z szykiem włoskich wnętrz. Zainspiruj się nią, by stworzyć swoją łazienkę w stylu włoskim.

PRODUKTY Z TEJ ARANŻACJI

VIVERTO ©2024. Wszelkie prawa zastrzeżone