0
aranżacja łazienki the room san pe6

Łazienka w stylu zen

Jak zaaranżować łazienkę w stylu zen? Przede wszystkim miejsce to powinno stać się prywatnym miejscem relaksu i spokoju. Aby było harmonijne, najlepiej zrezygnować z krzykliwych ozdób i skupić się na naturalnym wzornictwie. Nasz projekt przeniesie Cię wśród gałęzie drzew, spośród których przebija intensywny, zielony motyw.

Mała łazienka w stylu zen – spokój i relaks dzięki neutralnym barwom

Aranżację w stylu „total look” o niezwykle naturalnym wyglądzie uzyskaliśmy dzięki kolekcji płytek ceramicznych The Room SAN PE6 120 RM od włoskiego producenta Imola. Dzięki powiększonemu formatowi oraz wyraźnym nieco ciemniejszym użyleniom tworzą niezwykle naturalny i spokojny efekt we wnętrzu. Zen to harmonia, a harmonia czerpie z przyrody. My również zaczerpnęliśmy z niej, ozdabiając fragment ściany soczystą barwą mchu islandzkiego. Porost ten czerpie wodę z powietrza, dlatego stanowi trwałą i niezwykle elegancką ozdobę pomieszczenia. Aby dodać przestrzeni niewielkiemu wnętrzu, na jednej ze ścian powiesiliśmy lustro. Tworzy ono niezwykłą iluzję, która sprawia, że mała łazienka zen nabiera metrażu.

Łazienka zen – funkcjonalność zamknięta w delikatnych rysach

Aby dopełnić wyjątkowe wnętrze służące do relaksu, sięgnęliśmy po kolekcję ceramiki sanitarnej producenta Geberit.  Na obudowanym płytkami blacie stanęła umywalka nablatowa o subtelnych rysach, która wraz z baterią podtynkową stworzyła funkcjonalny zestaw. W sąsiedztwie blatu zawisnęła Miska WC z kolekcji Citterio połączona przez nas z deską z tej samej kolekcji. Ze względu na niewielki metraż naszej łazienki w stylu zen, zrezygnowaliśmy w niej z wanny na rzecz kabiny prysznicowej walk-in. Aby kąpiel w jej wnętrzu była zawsze przyjemna, zdecydowaliśmy się dopełnić ją baterią termostatyczną Axor 700 Universal, Hansgrohe, która wraz ze słuchawką prysznicową Axor Puravida 1 Jet, dużą deszczownicą i wężem Isiflex tworzą zestaw sprostający codziennemu użytkowaniu.

W viverto.pl urządziliśmy wiele łazienek. Skorzystaj z naszego doświadczenia i stwórz wnętrze pełne harmonii.

PRODUKTY Z TEJ ARANŻACJI

VIVERTO ©2023. Wszelkie prawa zastrzeżone