0
Lazienka_czarna_ceramika viverto

Łazienka z czarną ceramiką

Czerń stała się nową klasyką, która coraz częściej zastępuje w łazience chromowaną armaturę oraz zwykłą, białą ceramikę. Kolor ten jest równie uniwersalny, co jego kontrastująca poprzedniczka, dodatkowo prezentuje się elegancko i nowocześnie. Szukasz pomysłu na łazienkę z czarną ceramiką? Specjalnie dla Ciebie zaaranżowaliśmy jej wnętrze.

Czarna ceramika łazienkowa – nowy trend, który zyskuje na popularności

Jak podkreślić wyjątkowy wydźwięk czarnej ceramiki tak, by nie zaburzyć jej wyglądu? My postawiliśmy na naturalne motywy w postaci płytek imitujących drewno i skałę. Deski w przyjemnym, ciepłym odcieniu to kolekcja Rovere Antico, Serenissima. Spójrz na nie z bliska – widzisz idealnie odwzorowaną strukturę drewnianej powierzchni? Dzięki niej postawiona na ceramicznym blacie czarna umywalka w łazience nabrała lekkości. Aby nie zaburzać spokoju, jakim charakteryzuje się natura, drewno w postaci gresu uzupełniliśmy płytkami imitującymi sól kamienną. Kolekcja Aspen Rock Grey dodała wnętrzu głębi, idealnie współgrając z drewnem oraz czarną ceramiką. W naszej aranżacji dużą rolę odgrywa światło. Twój wzrok z pewnością padł na duże, okrągłe lustro. Podkreślone lśniącym okręgiem wyróżnia się na tle drewnianej ściany. Zachwycający blask przenieśliśmy także na ściany.

Łazienka z czarną umywalką – bogactwo wyrazistości

Mocnym punktem tego wnętrza niewątpliwie jest ceramika łazienkowa. Wisząca miska WC marki GSI, dla lepszego efektu została przez nas uzupełniona cienką deską Soft Close. Czarny przycisk spłukujący marki Geberit uzupełnia strefę toaletową, jednocześnie stanowiąc ozdobę aranżacji dzięki dekoracyjnym pierścieniom. Czarna umywalka łazienkowa Pura 84226 również jest projektem włoskiej marki GSI. Musimy przyznać, że jej eliptyczny kształt intryguje. Czerń, a raczej grafit jest także obecna pod postacią armatury. Bateria stojąca Essence Hard Graphite to produkt cenionej, niemieckiej marki Grohe. Wyróżniająca powłoka w ciemnym kolorze prezentuje się nadzwyczaj gustownie. Wnętrze zamykają: czarny, pionowy grzejnik marki Irsap oraz roślinka w ciekawej, industrialnej doniczce.

Ceramika łazienkowa czarna idealnie wpisuje się w najnowsze trendy aranżacyjne. Zobacz, jak nieszablonowo urządzić wnętrze i zainspiruj się stworzoną przez nas przestrzenią.

PRODUKTY Z TEJ ARANŻACJI

VIVERTO ©2024. Wszelkie prawa zastrzeżone