0
Mozaika Gresowa Torano Hex 1 34,3x29,7 Tubądzin
Producent:
Tubądzin
Cena:68,00PLN / szt
Dostępność:DOSTĘPNE
NA ZAMÓWIENIE
po złożeniu zamówienia, w ciągu 24h otrzymasz informację o planowanym terminie realizacji. Możesz też skontaktować się z nami i uzyskać informację o terminie: 12 345 13 38
ILOŚĆ:
Do listy życzeń

Torano Hex 1 34,3x29,7 Tubądzin Mozaika Gresowa

Czy beton może prezentować się subtelnie i elegancko? Polski producent glazury Tubądzin udowadnia, że tak. W kolekcji Torano prezentuje on nowoczesną interpretację szarości, która jest delikatna i nieprzewidywalna. Za projekt ten odpowiada grupa TU_kolektyw, która współpracowała z marką przy jej wielu udanych kolekcjach. Mozaika Torano Hex 1, będąca elementem serii to propozycja, która uświetni wygląd każdego pomieszczenia. Za sprawą idealnie odwzorowanego motywu cementowej powierzchni stanie się mocnym elementem aranżacji minimalistycznych, skandynawskich i loftowych. Co więcej, charakterystyczne wykończenie w półpolerze przedstawi na ścianach piękną grę światłocienia, prezentując różnorodne oblicze w zależności od natężenia i temperatury barwowej światła w pomieszczeniu.

Mozaika Torano Hex 1 posiada mrozoodporne właściwości, które potwierdzają jej jakość, a także trwałość w przypadku eksploatacji w przestrzeniach zewnętrznych. Płytki te przeznaczone są do układania na ścianach.

Grubość:8
Kolorystyka:Biały
Gatunek:1
Rozmiar:34,3x29,7
Mrozoodporność:Tak
Rodzaj powierzchni:Półpoler / Lappato
Rektyfikowanie:Tak
Tonalność:Tak
Rodzaj płytki:Mozaika
Położenie:Ściana
Zastosowanie:Wewnętrzne, Zewnętrzne

Dodaj własną opinię

0.00 / 5 (0 głosów)
VIVERTO ©2024. Wszelkie prawa zastrzeżone