0
Muszla Wisząca + Deska Wolnoopadająca Slim Nox LT-046E-NR 49x37 cm Zoya
Muszla Wisząca + Deska Wolnoopadająca Slim Nox LT-046E-NR 49x37 cm Zoya
Muszla Wisząca + Deska Wolnoopadająca Slim Nox LT-046E-NR 49x37 cm Zoya
Producent:
Zoya
Cena:840,00PLN / szt

Dostępność:W MAGAZYNIE Produkt dostępny na naszych magazynach. Wyślemy go najszybciej jak to możliwe. Dotyczy płatności przy odbiorze i szybkiej płatności on-line. Przy przelewie, wysyłamy po zaksięgowaniu płatności.
ILOŚĆ:
Do listy życzeń

Nox 49x37 Zoya Muszla Wisząca + Deska Wolnoopadająca LT-046E-NR

Zoya Nox to wisząca miska WC wraz z deską, która znajdzie zastosowania w wielu łazienkach. Jako niezbędny element ich wyposażenia, łączy w sobie klasyczną linię i wysoką jakość, gwarantujące niezawodność na wiele lat. Model ten wykonany został z najwyższej klasy śnieżnobiałej ceramiki, którą zwieńcza wytrzymała deska wolnoopadająca Slim. Specjalny mechanizm zapobiega przypadkowym zamknięciom pokrywy, chroniąc jej powierzchnię. Muszla Nox zapewni Ci także najwyższy poziom komfortu w łazience. Ukryty system mocowania nie zaburzy spójności jej aranżacji. Dzięki nowoczesnemu systemowi spłukiwania pozwoli Ci zachować higienę w toalecie, przy jednoczesnej oszczędności wody. Wybierz klasyczną i trwałą ceramikę sanitarną do swojego domu i postaw na produkt, któremu zaufało wielu naszych klientów.

W viverto.pl codziennie poszerzamy naszą ofertę, by zaproponować Ci produkty, których poszukujesz. Skorzystaj z aktualnych promocji, by kupić je w jeszcze atrakcyjniejszych cenach.

Kod producenta:LT-046E-NR
Rozmiar:49x37 cm

Dodaj własną opinię

0.00 / 5 (0 głosów)
VIVERTO ©2021. Wszelkie prawa zastrzeżone