0

Pisuary

(9 produktów)
Pisuary kojarzą się głównie z toaletami w miejscach publicznych, barach i restauracjach. Skojarzenie jak najbardziej prawidłowe, jednak coraz częściej można spotkać pisuary montowane w mieszkaniach, zwłaszcza w tzw. toaletach lub łazienkach dla gości. Niezależnie jednak od tego, czy szukasz pisuaru do mieszkania, czy może masz zamiar zamontować go w miejscu publicznym – przejrzyj tę kategorię i wybierz coś dla siebie!

Pisuary – już nie tylko w toaletach publicznych!

Pisuar kojarzy się przede wszystkim z toaletą w miejscu publicznym, ale co ciekawe – są osoby, które chętnie montują pisuar w łazience w swoim domu! Dlaczego? I czy tego typu dodatkowe wyposażenie sprawdza się w mieszkaniach?

Czy warto?

Moda w wyposażeniu i wystroju wnętrz nieustannie się zmienia. Jeszcze do nie dawna zdziwienie budziła obecność w łazience bidetu, podczas gdy teraz rozwiązanie to jest stosowane coraz chętniej. Być może tak samo będzie z pisuarem, który do tej pory znany jest raczej z męskich toalet w barach i miejscach publicznych…
By odpowiedzieć sobie na pytanie czy warto, należy najpierw przemyśleć czy nie będzie on po prostu zbędnym dodatkiem. Zamontowany zbyt pochopnie może okazać się pieniędzmi utopionymi w błocie. Jeśli jednak mamy pewność, że będzie używany często, a łazienka jest odpowiednio duża, by móc go zamontować, na pewno warto przemyśleć jego zakup!

Zalety i wady

Jeśli chodzi o oszczędność miejsca w kontekście zamontowania pisuaru, to na tę kwestię można patrzeć dwojako. Na pewno nie ma sensu montować go w malutkiej łazience, gdzie jest ciasno – pisuar bowiem nie jest elementem niezbędnym, a jedynie elementem wyposażenia dodatkowego. Z drugiej zaś strony, jeśli łazienka jest przestronna, sam pisuar nie zajmie dużo miejsca – wystarczy około 40-50cm wolnej powierzchni przy ścianie, więc spokojnie wpasuje się w całość wnętrza.
Pisuar poleca się szczególnie do łazienek, z których korzystają goście. To na pewno wygodne rozwiązanie podczas wszelkiego rodzaju przyjęć. Jeśli dysponuje się odpowiednio dużą przestrzenią, można stworzyć nawet oddzielną łazienkę wyłącznie dla Panów. Warto pamiętać, że pisuar zamontowany w łazience to kolejny element ceramiki, który należy utrzymać w czystości, więc do przemyślenia jest także kwestia dodatkowego czasu przeznaczonego na sprzątanie łazienki.

Pisuar – cena

Cena pisuaru zależeć będzie głównie od jego wyglądu – piękne, designerskie projekty będą droższe od zwykłych, standardowych kształtów. Nie bez znaczenia jest również marka – polecamy wybierać pisuary z oferty wiodących producentów. W sklepie internetowym Viverto.pl znaleźć można jedynie pisuary sprawdzonych marek. Przykładowo, polecamy malutki i zgrabny pisuar Koło. Cena pisuaru Koło to niecałe 300zł. Oczywiście znajdą się także droższe modele, jak np. pisuar Villeroy&Boch, którego cena wynosi około 700zł.
Niezależnie od kosztów, warto dobrze przemyśleć zakup pisuaru także pod kątem dopasowania go do pozostałych elementów ceramiki znajdujących się w łazience, jak np. miski WC. W razie pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt z nami – chętnie doradzimy i pomożemy podjąć odpowiednią decyzję!

RozwińZwiń

Filtry

PLN -PLN
Statusy
Rodzaj
Kolorystyka
Wykończenie
VIVERTO ©2024. Wszelkie prawa zastrzeżone