Polifarb Łódź

Szukasz wysokiej jakości farby do metalu, drewna czy betonu? Jeśli tak, to szukasz z pewnością produktów Polifarb Łódź. Marka ta słynie z wysokiej jakości farb dedykowanych do różnego rodzaju zastosowania, oferuje ona bowiem zarówno farby do posadzek, elewacji czy ogrodzeń, jak i farby do dachów, basenów oraz farby przemysłowe. W ofercie sklepu viverto.pl znajdziesz szeroki asortyment jej wyrobów. Zapraszamy!

Polifarb - farby do wszystkiego!

Największym znakiem rozpoznawczym marki Polifarb Łódź jest wszechstronność produkowanego przez nią asortymentu. Produkty oferowane przez firmę to przede wszystkim dekoracyjno-ochronne farby stosowane na różnego rodzaju materiały oraz farby przemysłowe. W ten sposób w ofercie Polifarb Łódź znajdziesz zarówno farby do metalu, jak i farby do drewna, farby do betonu, a także farby specjalistyczne, służące do zabezpieczania i dekorowania powierzchni narażonych na działanie rozmaitych czynników środowiskowych, takich jak woda, promieniowanie UV, czy wysokich lub niskich temperatur.

Polifarb Łódź - rodzaje farb

Farby Polifarb Łódź to produkty o szerokim spektrum przeznaczenia. Nie powinno to jednak dziwić, ponieważ firma funkcjonuje na rynku produktów malarskich już od 1946 roku. Bogate doświadczenie i nowoczesny park technologiczny pozwala jej prowadzić szeroko zakrojoną i bardzo zróżnicowaną produkcję. Dlatego też wśród asortymentu marki znaleźć można takie wyroby jak:

  • Farby chlorokauczukowe Polifarb (np. LOKOR-2, WODNIK czy LOKCHEM-F)
  • Farby epoksydowe Polifarb (np. FEG-C, FEG-B)
  • Farby ftalowe Polifarb (np. LONIKOR, STOLMAL)
  • Farby akrylowe Polifarb (np. LOWICYN-tixo, ZNAKOMAL-3, STAL-KOR)
  • Farby poliuretanowe Polifarb (np. LOWIGRAF-pur)
  • Farby poliwinylowe Polifarb (np. LOWIKOR-2, LOWISTAL, LOWIMAL)
  • Farby wodne Polifarb (np. LOWINIT, LOWIGRAF, eko-FARPOS, METAKOL)

Oprócz tego w ofercie Polifarb Łódź znajdziesz także rozcieńczalniki, impregnaty czy preparaty do odrdzewiania i do odtłuszczania powierzchni ocynkowanych. Warto tutaj nadmienić, że wśród tej niezwykle bogatej oferty produktowej, znajduje się szczególna farba - LOWICYN.

Polifarb Łódź LOWICYN - farba do malowania dachów i nie tylko!

Do jednych z najbardziej znanych i popularnych produktów Polifarb Łódź należy gruntoemalia LOWICYN. Jest to farba do metalu, dedykowana do malowania powierzchni ocynkowanych lub nieocynkowanych. I niewątpliwie jest to jedna z najchętniej wybieranych farb dekoracyjno-ochronnych do malowania dachów i rynien, a także metalowych bram, ogrodzeń, parapetów, barierek i balustrad oraz innych elementów urządzeń, maszyn i konstrukcji metalowych. Odznacza się ona świetną przyczepnością i odpornością na działanie szkodliwych czynników atmosferycznych. Do tego jest produktem szybkoschnącym i termoplastycznym. Po zagruntowaniu odpowiednim preparatem można nią pomalować także powierzchnie drewniane, betonowe czy otynkowane.

LOWICYN kolory - trwałość i bogata paleta barw

Farba LOWICYN trwale chroni pomalowaną powierzchnię przed korozją, a jej dodatkowym atutem jest bogata paleta kolorystyczna, dzięki której można zyskać idealne dopasowanie malowanych powierzchni do pozostałej aranżacji otoczenia. Przy czym kolor farby nie blaknie i przez wiele lat zachowuje swoją żywą i wyrazistą barwę. W przypadku farby LOWICYN do wyboru jest około 20 kolorów, dostępnych w dwóch rodzajach powłok - matowym i z połyskiem.

Farby LOWICYN - cena

Farby LOWICYN w ofercie sklepu viverto.pl dostępne są w atrakcyjnych cenach. Jeśli zależy Ci na jeszcze bardziej korzystnym zakupie, sprawdź aktualne promocje w naszym sklepie viverto.pl, bardzo możliwe, że znajdziesz tam także farby LOWICYN.

Farby do metalu, drewna, betonu i farba do dachów LOWICYN - opinie

Zarówno farby na dach LOWICYN, jak i pozostałe produkty marki Polifarb Łódź cieszą się dobrą opinią i zasłużoną renomą oraz uznaniem. Na szczególną uwagę zasługuje fakt, że firma cały czas rozwija swoją ofertę produktową, przy czym robi to z klasą i szeroką perspektywą, oferując coraz większy asortyment produktów ekologicznych, tworzonych m. in. na bazie wodorozcieńczalnych farb akrylowych. W ofercie sklepu viverto.pl także znajdziesz ekologiczne produkty marki, takie jak np. farby eko-LOWICYN. Zapraszamy!

RozwińZwiń

Filtry

PLN -PLN
Statusy
Pojemność
Rodzaj farby
Powłoka

VIVERTO ©2017. Wszelkie prawa zastrzeżone