0
Preparat do Odtłuszczania Powierzchni Ocynkowanych Emulsol 0,5L Polifarb Łódź
Producent:
Polifarb Łódź
Cena:18,00PLN / szt
Cena za 1 L - 36,00 PLN
Dostępność:W MAGAZYNIE Produkt dostępny na naszych magazynach. Wyślemy go najszybciej jak to możliwe. Dotyczy płatności przy odbiorze i szybkiej płatności on-line. Przy przelewie, wysyłamy po zaksięgowaniu płatności.
ILOŚĆ:
Do listy życzeń

Emulsol 0,5L Polifarb Łódź Preparat do Odtłuszczania Powierzchni Ocynkowanych

Środek do czyszczenia i odtłuszczania Emulsol 0,5l marki Polifarb Łódź przeznaczony jest do powierzchni wykonanych ze stali, stali ocynkowanej, żeliwa, metali kolorowych i tworzyw sztucznych, a także do użytku na powłokach malarskich przed ich renowacją. Zawiera niejonowe środki powierzchniowo czynne z dodatkiem inhibitora korozji, które skutecznie usuwają zabrudzenia, tłuszcze oraz oleje.

Emulsol Rn-1 Polifarb Łódź stosowany jest w postaci 2-3% roztworu. Najlepsze rezultaty można uzyskać przy użyciu ciepłej wody. Preparat można nanosić ręcznie (za pomocą szczotki, szmatki, pędzla), metodą natryskową oraz poprzez zanurzenie. Po umyciu powierzchni warto opłukać ją w celu pozbycia się z niej nadmiaru środka.

W viverto.pl znajdziesz szeroki wybór chemii budowlanej. Sprawdź naszą ofertę i zamów specjalistyczne produkty w atrakcyjnej cenie.

Pojemność:0,5 L
Wydajność:40-100 m²/l
Przeznaczenie:Do Odtłuszczania i usuwania osadów z blach i okładzin metalowych

Dodaj własną opinię

0.00 / 5 (0 głosów)
VIVERTO ©2021. Wszelkie prawa zastrzeżone