0
Przycisk Skate Cosmopolitan 38732GL0 Grohe
Przycisk Skate Cosmopolitan 38732GL0 Grohe
Przycisk Skate Cosmopolitan 38732GL0 Grohe
Przycisk Skate Cosmopolitan 38732GL0 Grohe
Przycisk Skate Cosmopolitan 38732GL0 Grohe
Producent:
Grohe
Cena:419,00PLN / szt
Dostępność:W MAGAZYNIE Produkt dostępny na naszych magazynach. Wyślemy go najszybciej jak to możliwe. Dotyczy płatności przy odbiorze i szybkiej płatności on-line. Przy przelewie, wysyłamy po zaksięgowaniu płatności.
ILOŚĆ:
Do listy życzeń

Skate Cosmopolitan Grohe Przycisk do Spłuczki Podtynkowej 38732GL0

W łazience każdy element może zupełnie odmienić aranżację. Podczas jej urządzania warto więc zwrócić uwagę na wszystkie dodatki w niej umieszczane. Jeżeli zastanawiasz się, jak odmienić wygląd strefy toaletowej, zwróć uwagę na przycisk spłukujący Skate Cosmopolitan o numerze 38732GL0 w złocistym odcieniu Cool Sunrise. Perfekcyjnie łączy on w sobie funkcję praktyczną i estetyczną, stanowiąc minimalistyczny, ale ciekawy dodatek łazienkowy. Co więcej, został on wykonany zgodnie ze standardem niemieckiego producenta Grohe, który w swoich produktach stawia na wysoką jakość, innowacyjne systemy i nowoczesny design. Model ten służy do uruchamiania dwupojemnościowego bądź start/stop. Współgra on z zaworami pneumatycznymi AV1. Grohe Skate Cosmopolitan przycisk spłukujący Cool Sunrise 38732GL0 można zamontować w sposób poziomy i pionowy. Pasuje do większości modeli stelaży podtynkowych Rapid SL oraz Uniset ze spłuczką GD2. W przypadku systemów Rapid SLX wymagane jest domówienie puszki rewizyjnej.

Zobacz także pozostałe modele przycisków WC i wybierz ten, który stanie się ozdobą Twojej łazienki. Zamów go już dziś w naszym sklepie internetowym i skorzystaj z atrakcyjnych ofert i dodatkowych rabatów, które każdego dnia tworzymy z myślą o Tobie.

Kod producenta:38732GL0
Kolorystyka:Złoty
Wykończenie:Połysk
Gwarancja:5 lat

Dodaj własną opinię

0.00 / 5 (0 głosów)
VIVERTO ©2024. Wszelkie prawa zastrzeżone