0
Reflektor Do Szynoprzewodu Auris Magnet S Black 303402 AioDarmowa dostawa
Producent:
Aio
Cena:590,00PLN / szt
Dostępność:DOSTĘPNE
NA ZAMÓWIENIE
po złożeniu zamówienia, w ciągu 24h otrzymasz informację o planowanym terminie realizacji. Możesz też skontaktować się z nami i uzyskać informację o terminie: 12 345 13 38
ILOŚĆ:
Do listy życzeń

Auris Magnet S Black Aio Reflektor Do Szynoprzewodu 303402

Reflektor do systemu szynoprzewodów Magnet, Auris S to propozycja nowoczesnego oświetlenia, które zaskoczy niejednego użytkownika. Jego ogromną zaletą jest niczym nieograniczona możliwość adaptacji w pomieszczeniu. Spoty świetlne przytwierdzane są do magnetycznych szyn, które mogą być zamontowane podwieszanie, natynkowo (widocznie), lub podtynkowo (niewidocznie). Takie rozwiązanie pozwala na kreowanie wyjątkowej kompozycji świetlnej w pomieszczeniu i dowolnej jej modyfikacji, bez potrzeby ingerencji w powierzchnię. Co warte podkreślenia, instalacja i obsługa reflektorów odbywają się za pomocą kilku ruchów dłonią – do zmiany aranżacji oświetleniowej nie są potrzebne żadne narzędzia.

Magnetyczne szynoprzewody znacznie przewyższają klasyczne rozwiązania, a także standardowe spoty świetlne. Zainstalowane raz, nie wymagają ponownego wiercenia, kucia czy dodatkowego remontu. Szyny uzupełnione zunifikowanymi lampami Auris Magnet S tworzą wydajną iluminację, która może podkreślić wybrane elementy wnętrza lub stanowić główne źródło jego oświetlenia. Reflektory dostępne są w kolorze czarnym. Mają niewielkie, kompaktowe wymiary, dzięki którym świetnie sprawdzą się nawet w niewielkich wnętrzach. Auris Magnet S Black zostały wykonane z odpornego i trwałego metalu, który uzupełniają plastikowe elementy dodatkowe. Wysoka jakość materiałów użytych podczas ich produkcji sprawia, że są one odporne na uszkodzenia, odprysk i zarysowania. Czarne reflektory Auris posiadają niewymienną, zintegrowaną żarówkę LED o mocy 15W. Odpowiada ona strumieniowi świetlnemu 880 lumenów, jest wydajna i wysoce energooszczędna. Emituje równomierne światło o ciepłej, ale nie żółtej barwie (3000K), która jest odpowiednia do pracy, nauki i relaksu.

System ten jest przede wszystkim polecany jako uzupełnienie nowoczesnych projektów prywatnych i komercyjnych, w których szczególną uwagę przywiązuje się do ekonomicznych i ekologicznych rozwiązań oświetleniowych. Marka Aio, podążając za potrzebą swoich klientów, tworzy systemy przyjazne środowisku. Jest także prekursorem w dziedzinie ekologicznych sposobów wysyłki swoich towarów, niemal całkowicie rezygnując z plastiku i foli iw opakowaniach. Lampy ze wbudowanym źródłem światła pozwalają także znacznie ograniczyć produkcję elektrośmieci w gospodarstwie domowym. Na reflektor została udzielona pięcioletnia gwarancja.

W viverto.pl łączymy pasję, ciekawą estetykę i nowoczesność. Zobacz pozostałe lampy dostępne w naszym sklepie internetowym i wybierz te, z którymi wszystko stanie się jasne.

Moduł posiada dołączone źródło światła.
Reflektor przeznaczony jest do łączenia z szynoprzewodami Magnet.
Kod producenta:303402
Rodzaj:Reflektor do szynoprzewodu
Kolorystyka:Czarny
Kolor:Black
Wykończenie:Mat
Rozmiar:148 x 145 x 34
Materiał:Metal, Plastik
Gwarancja:5 lat
Moc:15W
Typ oprawy żarówki:LED
Ilość źródeł światła:1
Rodzaj źródła światła:LED
Źródło światła w zestawie:Tak
Ilość lumenów:880LM
Barwa światła:3000K
Klasa ochrony IP:IP20
Napięcie:230V-50Hz

Dodaj własną opinię

0.00 / 5 (0 głosów)
VIVERTO ©2024. Wszelkie prawa zastrzeżone