0
Reflektor Do Szynoprzewodu Modes Magnet S Black 302402 AioDarmowa dostawa
Producent:
Aio
Cena:537,00PLN / szt
Dostępność:DOSTĘPNE
NA ZAMÓWIENIE
po złożeniu zamówienia, w ciągu 24h otrzymasz informację o planowanym terminie realizacji. Możesz też skontaktować się z nami i uzyskać informację o terminie: 12 345 13 38
ILOŚĆ:
Do listy życzeń

Modes Magnet S Black Aio Czarny Reflektor Do Szynoprzewodu 302402

Modes S to subtelna lampa przeznaczona do łącznia z magnetycznym systemem szynoprzewodów Magnet od producenta Aio. Jest to oświetlenie, które doskonale odnajdzie się we wnętrzach prywatnych i komercyjnych. Jego ogromna uniwersalność jest zasługą nowoczesnego systemu montażu, który wykorzystuje siłę przyciągania materiałów. Moduł umieszczany jest na magnetycznej szynie, która w zależności od aranżacji pomieszczenia i preferencji może być zainstalowana natynkowo, podwieszanie lub podtynkowo. Ten sposób sprawia, że ostatecznie moduł całkowicie licuje się z powierzchnią ściany lub sufitu, bądź stanowi wyraziste dopełnienie aranżu.

To, czym wyróżnia się system Modes, to łatwość montażu modułów, a także zmiany ich ułożenia. Aby przebudować kompozycję świetlną w pomieszczeniu nie są potrzebne żadne narzędzia. Umieszczenie lampy na szynach możliwe jest za pomocą kilku ruchów dłonią. System ten pozwala także uniknąć wiercenia i kucia ścian podczas każdorazowej zmiany kompozycji świetlnej w pomieszczeniu. Z tego względu jest on szczególnie polecany do miejsc, w których zachodzą częste zmiany – takich jak centra handlowe, hotele czy biura.

Modes Magnet S Black ma linearną postać o charakterystycznych, ostrych liniach. Jej wymiary wynoszą 323 × 34 × 56 mm. Lampa została wykonana z odpornego metalu, który uzupełniono plastikowymi elementami dodatkowymi. W jej wnętrzu znajduje się zintegrowany moduł LED o mocy 10W. Rozświetla on wnętrza wydajnym i równomiernym strumieniem świetlnym 610 lumenów. Dioda elektroluminescencyjna znajdująca się w oprawie lampy znacznie przewyższa klasyczne świetlówki, swoją żywotnością, mniejszym poborem energii i efektywnością świecenia. Temperatura barwowa lampy określana jest jako ciepła, nowoczesna i urokliwa, ale nie żółta. Moduł ten posiada stopień szczelności IP20, dlatego nie jest on rekomendowany do miejsc narażonych na działanie wilgoci i pary wodnej. Na lampę Modes Magnet S Czarną została udzielona pięcioletnia gwarancja.

Postaw na jakość w swoich wnętrzach i wybierz oświetlenie producenta Aio. Marka ta tworzy systemy przyszłości, jednocześnie mają na uwadze środowisko. Dzięki redukcji materiałów szkodliwych jest ona prekursorem nowoczesnych, ekologicznych lamp, z którymi wszystko stanie się jasne.

Moduł posiada dołączone źródło światła.
Lampa przeznaczona jest do szynoprzewodów Magnet.
Kod producenta:302402
Rodzaj:Reflektor do szynoprzewodu
Kolorystyka:Czarny
Kolor:Black
Wykończenie:Mat
Rozmiar:323 x 34 x 56
Materiał:Metal, plastik
Gwarancja:5 lat
Moc:10W
Typ oprawy żarówki:LED zintegrowany
Ilość źródeł światła:1
Rodzaj źródła światła:LED
Źródło światła w zestawie:Tak
Ilość lumenów:610LM
Barwa światła:3000K
Klasa ochrony IP:IP20
Napięcie:230V-50Hz

Dodaj własną opinię

0.00 / 5 (0 głosów)
VIVERTO ©2024. Wszelkie prawa zastrzeżone