Silikon Sanitarny CS 25 Biały 01  280 ml Ceresit
Producent:
Ceresit
Cena:22.00PLN / szt

Dostępność:DOSTĘPNE
NA ZAMÓWIENIE
po złożeniu zamówienia, w ciągu 24h otrzymasz informację o planowanym terminie realizacji. Możesz też skontaktować się z nami i uzyskać informację o terminie: 12 658 12 05
ILOŚĆ:

Silikon sanitarny z technologią MICROPROTECT

Nowa formuła CS 25 MICROPROTECT zawiera substancje czynne, które blokują rozwój grzybów i pleśni na 3 sposoby: minimalizują możliwość powstawania zarodników pleśni, hamują ich wzrost oraz możliwość rozprzestrzeniania się. Długotrwały efekt zapewniony jest przez ciągłe działanie substancji czynnych.


Właściwości
 Oferowany w kolorach odpowiadającym kolorom spoin Ceresit
 Zawiera substancje grzybobójcze, dzięki czemu jest odporny na pojawianie się wykwitów
 Zapewnia szczelne połączenie w miejscach, gdzie zwykłe spoiny ulegają pęknięciom
 Posiada atest higieniczny Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego - 
  Państwowego Zakładu Higieny na kontakt z wodą pitną nr HK/W/0124/01/2017.

 Wodoodporny
 Ma znakomitą przyczepność do suchych, mało nasiąkliwych podłoży 
  takich jak: szkło, szkliwione płytki ceramiczne, elementy porcelanowe, fajansowe i emaliowaneZastosowanie
Silikon Ceresit CS 25 służy do wypełniania spoin między płytkami ceramicznymi w narożach ścian i w połączeniach ścian z posadzką oraz do wypełniania szczelin między płytkami a urządzeniami sanitarnymi. Zapewnia szczelne połączenie w miejscach, gdzie zwykłe spoiny ulegają pęknięciom. Dzięki trwałej elastyczności i wodoodporności, CS 25 nadaje się do uszczelniania dylatacji przechodzących przez pomieszczenia mokre. Silikon jest przeznaczony do stosowania w łazienkach, kuchniach, toaletach, kabinach prysznicowych, a także na zewnątrz budynków.


Nowa formuła 
CS 25 MicroProtect zawiera substancje czynne, które blokują rozwój grzybów i pleśni na 3 sposoby: minimalizują możliwość powstawania zarodników pleśni, hamują ich wzrost oraz możliwość rozprzestrzeniania się. Zapewnia to długotrwałą ochronę przeciwko grzybom i pleśni, a zawarte w silikonie substancje grzybobójcze powodują, że spoiny na których nie zatrzymuje się woda pozostają czyste i lśniące.Przeznaczenie
Materiał ma znakomitą przyczepność do suchych, mało nasiąkliwych podłoży takich jak: szkło, szkliwione płytki ceramiczne, elementy porcelanowe, fajansowe i emaliowane.
Produktów biobójczych należy używać z zachowaniem środków ostrożności. Przed każdym użyciem należy przeczytać etykietę i informacje dotyczące produktu.

Kod producenta:01
Rodzaj:Silikon
Pojemność:0,28L
Kolor:Biały
Kraj pochodzenia:Polska

Dodaj własną opinię

0.00 / 5 (0 głosów)
VIVERTO ©2017. Wszelkie prawa zastrzeżone