Stelaż Podtynkowy + Przycisk Skate Cosmopolitan + Wsporniki Rapid SL 3w1 38772001 Grohe
Stelaż Podtynkowy + Przycisk Skate Cosmopolitan + Wsporniki Rapid SL 3w1 38772001 Grohe
Stelaż Podtynkowy + Przycisk Skate Cosmopolitan + Wsporniki Rapid SL 3w1 38772001 Grohe
Stelaż Podtynkowy + Przycisk Skate Cosmopolitan + Wsporniki Rapid SL 3w1 38772001 Grohe
Stelaż Podtynkowy + Przycisk Skate Cosmopolitan + Wsporniki Rapid SL 3w1 38772001 Grohe
Producent:
Grohe
Cena:549.00PLN / szt

Dostępność:PRODUKT NA ZAMÓWIENIE
w ciągu 24h poinformujemy Cię o terminie realizacji
po złożeniu zamówienia, w ciągu 24h otrzymasz informację o planowanym terminie realizacji. Możesz też skontaktować się z nami i uzyskać informację o terminie: 12 658 12 05
ILOŚĆ:
Stelaż Podtynkowy + Przycisk Skate Cosmopolitan + Wsporniki Rapid SL 3w1 38772001 Grohe

Niezależnie od tego, czy zaplanowałeś modernizację starej łazienki, czy zupełnie nowy projekt, GROHE Rapid SL będzie doskonałym wyborem. Dzięki temu wyjątkowemu stelażowi podtynkowemu, wygodnie i szybko zamontujesz podwieszaną misę sedesową. Za sprawą technologii QuickFix czas instalacji będzie nawet o połowę krótszy niż w konkurencyjnych rozwiązaniach tego typu. Restrykcyjne testy jakościowe, wykazały również, że rama montażowa ma nośność aż do 400 kg, co gwarantuje najwyższy poziom stabilności i bezpieczeństwa. Z kolei ciche spłukiwanie to zasługa przycisku Skate Cosmopolitan z funkcją EcoJoy. Redukuje on zużycie wody nawet o 50%, przez co przyczyniasz się do dbałości o cenne zasoby naturalne. Z myślą o domownikach, których sypialnie sąsiadują z łazienką, nasi inżynierowie stworzyli technologię Whisper, która odpowiada za cichą cyrkulacje wody. Możesz zatem zamontować stelaż GROHE Rapid SL przy ścianie za którą znajduje się pokój wypoczynkowy i nie obawiać się o spokojny sen.


W zestawie:

 Stelaż podtynkowy Rapid SL
 Przycisk uruchamiający Skate Cosmopolitan
 Wsporniki mocujące

Dane techniczne:

 Z małym otworem rewizyjnym
 Wysokość zabudowy 1,13 m
 Do montażu przyściennego lub montażu w ścianie szkieletowej
 Rama stalowa, powlekana proszkowo, samonośna
 Do suchej zabudowy, kompletny montaż wstępny
 Ustalone przyłącza do obiektu
 Do montażu pojedynczego lub szynowego

 Z szybką regulacją i blokadą wysokości
 Materiał mocujący
 Kontrola TÜV
 2 sworznie mocujące WC
 Mocowanie ceramiki
 Rozstaw śrub 180/230 mm
 Kolanko odpływowe z polietylenu DN 80
 Regulacja głębokości zabudowy 
 Kształtka redukcyjna DN 80/100

 Zestaw dopływowy i odpływowy
 Spłuczka do WC, 6 - 9 l
 Ustawienie fabryczne 6l i 3l
 
Przycisk uruchamiający Skate Cosmopolitan:
 Do uruchomienia 2-pojemnościowego lub Start/Stop
 Do pneumatycznego zaworu spłukującego AV1
 Powłoka chromowa z GROHE StarLight®
 Montaż pionowy i poziomy
 156 x 197 mm 
 Z ABS
 GROHE EcoJoy® technologia dla zmniejszenia zużycia wody
Kod producenta:38772001
Pomieszczenie:Ubikacja
Rozmiar:113
Rodzaj:Stelaż
Gwarancja:5 lat
Kraj pochodzenia:Niemcy

Powierzchnia baterii łatwa do wyczyszczenia, dzięki chromowanej powłoce wykonanej technologii StarLight

Po prostu wytrzyj powierzchnię baterii wilgotną szmatką - chromowana powłoka, którą została pokryta jest odporna na zarysowania, trwała i bezproblemowa w konserwacji. Ciesz się jej lśnieniem przez lata.


Zminimalizowanie dźwięków przenoszonych do sąsiednich pomieszczeń, dzięki systemowi wyciszającemu GROHE Whisper 

Specjalna budowa komponentów i kanałów wodnych w technologii GROHE Whisper® pozwala ograniczyć przenoszenie dźwięków do przylegających pomieszczeń. Dzięki temu toaleta może sąsiadować nawet z sypialnią, a jej działanie nie będzie przeszkadzać innym domownikom. Niski poziom hałasu na poziomie 21 dB(A) został potwierdzony przez renomowany niemiecki instytut badawczy Franhoufera. Zamontowany w ścianie szkieletowej, pozwoli uzyskać jeszcze niższy wynik, na poziomie jedynie 14 dB(A).


Zredukuj zużycie wody nawet o 50%, dzięki technologii GROHE EcoJoy® i płać niższe rachunki eksploatacyjne

Technologia EcoJoy® w spłuczkach GROHE pozwala zredukować zużycie wody nawet o 50%. Funkcja podwójnego spłukiwania, pozwala wybrać między objętością wody 3 a 6 litrów, za pomocą dwóch przycisków (lub 3 i 4,5 litrów, w zależności od misy ceramicznej). Dodatkowo, używając mniejszego przycisku na płytce, można zatrzymać spłukiwanie w dowolnie wybranym momencie.


Dodatkowe spłukiwanie: dodatkowa objętość wody dla efektywnego spłukiwania nawet w przypadku starych instalacji wodociągowych

Skuteczne opłukiwanie toalety może być wyzwaniem w budynkach z przestarzałą instalacją wodociągową. System dodatkowego spłukiwania stanowi rozwiązanie tego problemu: oprócz standardowej objętości spłukiwania – 6 litrów (lub 4,5 litra, w zależności od misy ceramicznej) zapewnia dodatkową pojemność 3 litrów, by zagwarantować efektywne spłukiwanie - nawet w przypadku starych instalacji wodociągowych.


Szybka i beznarzędziowa instalacja dopływu wody, elastycznych węży i kominka rewizyjnego

Szybki i prosty montaż, dzięki systemowi beznarzędziowej instalacji: nie potrzeba specjalnych urządzeń, by podłączyć wejście wody, elastyczne wężyki i kominek rewizyjny.


Skrócony czas instalacji, dzięki GROHE QuickFix

System GROHE QuickFix® zapewnia łatwy montaż, znacznie skracając czas instalacji. Stelaże Rapid SL zdobyły najwyższe noty na testach przeprowadzonych przez niemieckie stowarzyszenie REFA. Ich montaż był nawet o 155% krótszy w porównaniu do konkurencyjnych rozwiązań.


Systemy instalacyjne Rapid SL charakteryzują się bezpiecznym udźwigiem na poziomie ponad 400 kg

Bezpieczeństwo to fundamentalna cecha systemów instalacyjnych GROHE. Stabilność i nośność stalowych ram została poddana restrykcyjnym testom jakościowym. Dzięki nim, stelaże Rapid SL do WC ściennych otrzymały certyfikat potwierdzający udźwig na poziomie ponad 400 kg, a stelaże umywalkowe – do 150 kg


Uniwersalna ramka montażowa pasująca do wszystkich przycisków

Uniwersalna ramka montażowa pasuje do wszystkich naszych przycisków spłukujących, pozwalając wybrać swojego faworyta spośród 130 atrakcyjnych wzorów. Większość z nich można zamontować poziomo lub pionowo - nawet bez użycia narzędzi - podobnie jak kominek rewizyjny.


Łatwe przyłączanie przycisku uruchamiającego do zaworu spłukującego za pomocą wężyka pneumatycznego

Podłączenie przycisku uruchamiającego do zaworu spłukującego jest wyjątkowo proste, dzięki naszemu systemowi EasyConnect. Nie ma potrzeby czasochłonnego mierzenia i przycinania komponentów. Wystarczy połączyć ze sobą wszystkie elementy za pomocą wężyka pneumatycznego.


Szybkie i proste przyłączanie wody z VarioPort

Oszczędź czas, dzięki VarioPort: w zależności od umiejscowienia dojścia wody, wąż podłączeniowy może być umieszczony w czterech punktach: z przodu, z tyłu, po lewej i po prawej stronie.


Prosta instalacja z pojedynczym zaworem spustowym dla wszystkich rodzajów spłukiwania

Z uniwersalnym zaworem spustowym dla wszystkich rodzajów spłukiwania – pojedynczego, podwójnego i start/stop – montaż systemu instalacyjnego jest prosty i bezproblemowy. Nie ma miejsca na błędy.

Opinie użytkowników

2018-01-26 15:43:32
Jeden zakup i pełen zestaw. Potrzebna tylko miska z deską i gotowe
2017-11-15 13:16:49
Fajny, błyszczący przycisk :)
2017-11-14 14:32:10
Rewelacyjny zestaw !! Na początku obawiałem się czy spłuczka podtynkowa sprawdzi się u mnie ale używam już ponad pół roku i jestem bardzo zadowolony. Przycisk lekko chodzi i wygląda bardzo nowocześnie

Dodaj własną opinię

5.00 / 5 (3 głosów)
VIVERTO ©2017. Wszelkie prawa zastrzeżone