0

Szpachle i szpachelki

(63 produktów)

Szpachelki są prostymi, podstawowymi narzędziami ręcznymi, które mają szerokie zastosowanie. Nieskomplikowana budowa odpowiada za uniwersalność ich użycia – przyrządy te przydadzą się podczas budowania, tynkowania i malowania. W zależności od rodzaju wykonasz nimi większe lub bardziej precyzyjne prace. Szukasz szpachelek, które nie złamią się po pierwszym użyciu? Zobacz naszą ofertę. Znajdziesz u nas produkty wysokiej jakości w atrakcyjnych cenach. Sprawdź!

Szpachla Nierdzewna 6 cm 2K*82* KAEM

Szpachla Nierdzewna 6 cm 2K*82* KAEM

13.00PLN / szt
W MAGAZYNIE
Szpachla Nierdzewna 15 cm 2K*82* KAEM

Szpachla Nierdzewna 15 cm 2K*82* KAEM

17.00PLN / szt
W MAGAZYNIE
Szpachla Nierdzewna 12 cm 2K*82* KAEM

Szpachla Nierdzewna 12 cm 2K*82* KAEM

14.00PLN / szt
W MAGAZYNIE
Szpachla Nierdzewna 10 cm 2K*82* KAEM

Szpachla Nierdzewna 10 cm 2K*82* KAEM

14.00PLN / szt
W MAGAZYNIE
Szpachla Nierdzewna 8 cm 2K*82* KAEM

Szpachla Nierdzewna 8 cm 2K*82* KAEM

14.00PLN / szt
W MAGAZYNIE
Szpachla Nierdzewna 4 cm 2K*82* KAEM

Szpachla Nierdzewna 4 cm 2K*82* KAEM

12.00PLN / szt
W MAGAZYNIE
Szpachla Nierdzewna Fasadowa 450 mm Marrob
Super cena
Duoszpachelka Decoverni

Duoszpachelka Decoverni

47.00PLN / szt
W MAGAZYNIE
Szpachla Nierdzewna Fasadowa 200 mm Marrob
Super cena

Szpachelka – niezbędna w kufrze wykonawcy

Chociaż skomplikowane narzędzia coraz bardziej ułatwiają pracę fachowcom, to podstawowe narzędzia budowlane wciąż stanowią niezbędne przyrządy podczas budowy i remontu. Używane są w budownictwie od lat, a ich zalety sprawiają, że ciężko jest zastąpić je zaawansowanymi urządzeniami. Szpachle to jedne z tych narzędzi, które są niezbędne podczas pracy. Znajdziesz je w naszej ofercie. Stawiając na marki, które są wyborem wielu profesjonalistów, możemy zaproponować Ci jakość w przystępnej cenie.

Szpachelki do szpachlowania – różne produkty do różnego użycia

W naszej ofercie znajdziesz różnego rodzaju szpachelki. Od tych niewielkich, które idealnie sprawdzą się przy precyzyjnym wykańczaniu powierzchni, po nieco szersze, które ułatwią Ci wykończenie większych powierzchni. Posiadamy także modele wykonane z plastiku i tworzywa – te spiszą się przy specjalistycznych pracach. Nie wiesz, którą szpachlę wybrać? Zobacz krótką charakterystykę, w której przedstawiamy Ci najpopularniejsze opcje:

Szpachla aluminiowa

Wybór podstawowych szpachelek jest ogromny. Od niewielkich, które przydadzą się w każdym domu nie tylko podczas remontu, po profesjonalne przyrządy, niezbędne w trakcie trwania budowy. W naszym sklepie internetowym znajdziesz propozycje marek Goldmurit, Marrob czy Kaem. Wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej, połączonej z plastikową, drewnianą lub wytworzoną z tworzywa rączką.

Szpachla do gładzi

Może być niewielka lub nieco większa, idealna do wyrównywania i wygładzania dużych powierzchni ścian. Szpachelka do gładzi to podstawowe, ale przy tym bardzo ważne narzędzie, które jest niezastąpione przy różnego rodzaju pracach. Podczas jej wyboru warto więc postawić na jakość sprawdzoną przez fachowców.

Szpachla do sztablatury

To szeroka szpachla, która przyda się podczas prac wykończeniowych. Dzięki niej z łatwością wyrównasz powierzchnię, nadając jej wstępną gładkość.

Szpachelka do silikonu, szpachelka plastikowa

Ten rodzaj szpachelek najczęściej jest wykonany z twardej gumy lub elastycznego tworzywa. Ostre, metalowe końce mogłyby uszkodzić spoinę, dlatego podczas fugowania oraz nakładania silikonu warto wybrać dedykowane do tego celu narzędzie. Co ważne, szpachelki do silikonu mogą być wyprofilowane w różny sposób – warto zwrócić na to uwagę, ponieważ ich kształt ma ogromny wpływ na wygląd końcowego efektu.

Szpachelka kątowa

To również specyficzny rodzaj szpachli, o specjalnym zastosowaniu. Może przybierać kształt kielni, której pole robocze stanowią dwie płytki połączone ze sobą pod kątem prostym lub płaskiej płytki, o ostrym, grotowatym kształcie, której zakończenie idealnie wygładzi narożne części ścian, podłóg lub sufitów.

Szpachelka malarska

Na rynku dostępne są także szpachle o bardzo wąskiej, wyprofilowanej płytce. Wykorzystywane są najczęściej do rękodzieła oraz dekoracji. Niewielka budowa tego narzędzia odpowiada za jego precyzję.

Zestaw szpachelek – praktyczny i ekonomiczny

W naszej ofercie znajdziesz także gotowe zestawy szpachelek. To bardzo praktyczne rozwiązanie, dzięki któremu zyskasz narzędzia w kilku rozmiarach pod ręką. Zakup gotowego zestawu to również opcja ekonomiczna – zakup kilku sztuk jednocześnie opłaci Ci się finansowo, pozwoli także zaoszczędzić czas potrzebny do pojedynczego wyszukiwania interesujących Cię modeli. Zestaw szpachelek świetna opcja dla klientów prywatnych oraz profesjonalistów, którzy na co dzień korzystają z dużej ilości narzędzi.

Szpachla do gipsu, tynku, silikonu – szeroki wybór, atrakcyjne ceny

W viverto.pl słuchamy naszych klientów. Dzięki wciąż poszerzającemu się asortymentowi możemy zaproponować Ci nie tylko wyposażenie łazienkowe, ale także narzędzia niezbędne podczas budowy i remontu. Sprawdzona jakość oferowanych przez nas producentów oraz przystępne ceny – to wszystko znajdziesz w naszym sklepie internetowym.

Zapraszamy na zakupy!  

RozwińZwiń

Filtry

PLN -PLN
Statusy
Kształt
VIVERTO ©2024. Wszelkie prawa zastrzeżone