0

Werit Jomo

(27 produktów)

Aranżacja łazienki wymaga podjęcia wielu decyzji. Jedną z nich jest wybór ceramiki sanitarnej oraz sposobu jej montażu. Jeśli decydujesz się na miski WC wiszące czy bidet, niezbędny będzie do tego stelaż podtynkowy oraz przyciski WC. W ofercie viverto.pl znajdziesz zestawy WC podtynkowe od renomowanych marek, dlatego nie mogło wśród nich zabraknąć Werit Jomo Jednej z najstarszych niemieckich firm zajmującej się tworzeniem nowoczesnych technologii sanitarnych. Wybierając tę markę, stawiasz na jakość, innowacje i ciekawe wzornictwo. Zapraszamy!

Werit Jomo - niemiecka jakość, innowacja i ponad 100-letnie doświadczenie!

Firma Werit Jomo powstała z połączenia dwóch niemieckich marek Werit oraz Jomo, gdzie Jomo jest najstarszą niemiecką marką zajmującą się produkcją spłuczek i tworzeniem innowacyjnych rozwiązań sanitarnych, jej początki sięgają bowiem 1910 roku. Na szczególną uwagę wśród oferowanych przez Jomo Werit produktów zasługują nowoczesne systemy sanitarne JomoTech, na które składa się szeroki asortyment obejmujący różnego rodzaju stelaże podtynkowe dedykowane do montażu misek WC i bidetów. Oprócz tego marka produkuje toalety dziecięce, toalety wolnostojące, spłuczki naścienne, płyty przyciskowe, zawory napełniające oraz systemy natynkowe.

Solidne, trwałe i funkcjonalne stelaże JomoTech

Stelaże podtynkowe Werit Jomo 112 odznaczają się dużą uniwersalnością pod względem miejsca i sposobu montażu. Można je instalować zarówno do ścian lekkich, jak i pełnych, do powierzchni murowanych oraz drewnianych. Oprócz tego w sklepie viverto.pl dostępne są stelaże samodzielne JomoTech - zarówno do montażu bidetów, jak i muszli WC. Są to stelaże samonośne do poręcz i uchwytów, bez barier architektonicznych. Wszystkie stelaże JomoTech wykonane są z wysokiej jakości komponentów z ramą lakierowaną proszkowo. A to nadal nie jest ich jedyna zaleta.

Stelaż WC Jomo Werit - zestawy podtynkowe z 10-letnią gwarancją

O wysokiej jakości oferowanych przez Jomo Werit rozwiązań świadczy przede wszystkim bardzo długa gwarancja producenta, obejmująca podtynkowe systemy spłukujące, która wynosi aż 10 lat. W ten sposób decydując się na stelaż podtynkowy JomoTech, zyskujesz pewność, że wybierasz produkt najwyższej jakości, który będzie sprawny przez bardzo długi okres. Nie dziwi zatem, że stelaże JomoTech stosowane są nie tylko w prywatnych mieszkaniach, ale również w przestrzeni publicznej.

Stylowe i nowoczesne przyciski WC od Werit Jomo

Nowoczesne stelaże podtynkowe to tylko część oferowanych przez Werit Jomo produktów. Miski i bidety podwieszane potrzebują również spłuczek, które w tym przypadku mają postać płyt przyciskowych. I tutaj także Jomo Werit zaskakuje nie tylko jakością, ale przede wszystkim wzornictwem. Jeśli szukasz eleganckiej, a przy tym nowoczesnej spłuczki do systemów podtynkowych, warto postawić na przyciski Werit Jomo, które są funkcjonalne i piękne, o czym świadczą wybrane aranżacje, ukazujące wysoką estetykę płyt przyciskowych Jomo.

W ofercie viverto.pl znajdziesz zarówno oddzielne przyciski Jomo Werit, jak i zestawy z przyciskiem obejmujące także stelaż podtynkowy wraz ze wszystkimi elementami montażowymi. Przyciski WC Werit Jomo to szeroka gama produktów o zróżnicowanym designie i kolorystyce, co pozwala dobrać ten właściwy, w pełni dopasowany do wystroju łazienki.

Stelaż Jomo Werit plus miska WC Vitra z funkcją bidetu

Innowacyjne podejście Jomo Werit do kwestii funkcjonalnych i stylowych rozwiązań sanitarnych zaowocowało współpracą z marką Vitra, która jest cenionym producentem ceramiki sanitarnej. W ten sposób otrzymaliśmy idealne połączenie wysokiej jakości podtynkowego systemu montażowego z nowoczesną bezrantową miską WC, wyposażoną w funkcję bidetu oraz technologię VitrAflush, umożliwiającą spłukiwanie zapobiegające osadzaniu się kamienia i bakterii.

Zestawy podtynkowe Werit Jomo

W celu maksymalnego ułatwienia zakupu stelaża podtynkowego w ofercie viverto.pl znajdziesz już gotowe systemy montażowe JomoTech, gdzie załączone są wszystkie niezbędne do instalacji zestawu podtynkowego elementy, takie jak stelaż podtynkowy Werit Jomo, wsporniki, nowoczesne i stylowe przyciski WC, muszla klozetowa i funkcjonalna deska wolnoopadająca. Oferujemy również zestawy JomoTech z mniejszą liczbą elementów np. stelaż plus wsporniki lub stelaż, wsporniki i przycisk. Oczywiście możesz zakupić wszystkie elementy oddzielnie. Jeśli masz jakieś pytania w tej kwestii, zapraszamy do kontaktu!

JomoTech stelaże - opinie i ceny

Werit Jomo to marka niezwykle ceniona i chętnie wybierana zarówno przez klientów indywidualnych, jak i przez profesjonalne firmy zajmujące się instalacją systemów sanitarnych. W viverto.pl oferujemy produkty najwyższej jakości, znajdziesz wśród nich Werit Jomo.
RozwińZwiń

Filtry

PLN -PLN
Statusy
Rodzaj
Dłuższy bok
Krótszy bok
Kształt
Mocowanie
Sposób otwierania
Szerokość ścianki
Zastosowanie
Rodzaj powierzchni
Klasa ścieralności
Antypoślizg
Kolorystyka
Rektyfikowanie
Wersja baterii
Rodzaj regulacji
Wylewka
Wykończenie
Zakres pojemności
Rodzaj płytki
Typ imitacji
Format
Położenie
Ilość źródeł światła
Źródło światła w zestawie
Klasa ochrony IP
Regulacja kąta świecenia
Szerokość drzwi
Powłoka ochronna
Kolor profili
Wykończenie profili
Wykończenie szkła
Identyczne kodowanie
VIVERTO ©2024. Wszelkie prawa zastrzeżone