0

Zestawy z przyciskiem

(9 produktów)
Każdy, kto montuje w swoim domu podwieszaną ceramikę sanitarną wie, że ukrycie w ścianie zbędnych mechanizmów to doskonały sposób na nadanie wnętrzu lekkości, spokoju, harmonii i minimalistycznego, nowoczesnego charakteru. Do odpowiedniego działania WC potrzebna jest oczywiście spłuczka – także schowana w ścianie. W tej kategorii znajdziesz wszystko, co potrzeba, by móc ją zamontować. Zobacz poniżej!

Stelaże z przyciskami

Wnętrza opierają się na prostej zasadzie mówiącej, że co nie zdobi – powinno zostać ukryte. Zgodnie z tym założeniem, w swoich domach chętnie montujemy podwieszaną ceramikę sanitarną. W ten sposób zaaranżowana przestrzeń w łazience daje efekt spokoju, harmonii i lekkości. Podwieszane miski WC to jednak nie tylko ładny wygląd, ale też większa użyteczność – ceramikę podtynkową dużo prościej utrzymać jest bowiem w czystości, a ukryty zbiornik na wodę podnosi estetykę łazienki.

Stelaże podtynkowe z przyciskami sprawdzają się doskonale w przypadku misek WC. Ukrywając w ścianie całość instalacji, możemy zaoszczędzić sporo miejsca i sprawić, by widoczne pozostawały jedynie ozdobne części ceramiki oraz przycisk, który pięknie się prezentuje.

Na co zwrócić uwagę podczas zakupu?

Wiedzieć trzeba przed wszystkim, że stelaże podtynkowe różnią się pomiędzy sobą wagą, wymiarami oraz pojemnością zbiornika na wodę. Wszystkie te cechy są ważne, jednak szczególną uwagę powinniśmy zwrócić na ostatni parametr. To on decyduje o możliwości regulacji ilości spłukiwanej wody. Dzięki odpowiednim częściom przycisku spłukującego możemy bowiem decydować, czy w danym momencie chcemy wykorzystać całą pojemność zbiornika, czy tylko połowę. Dostępne są różne wersje pojemnościowe (6/3L oraz 4/2L). Jeśli komuś zależy na większej oszczędności wody – powinien wybrać opcję z mniejszą pojemnością zbiornika, która jednak spokojnie starcza, by spłukać toaletę.

Stelaże podtynkowe z przyciskami to dobre i praktyczne rozwiązanie dla tych, którzy nie lubią sami dobierać poszczególnych elementów instalacji. Kupując cały komplet można mieć pewność, że nie będzie brakowało niezbędnych części.

W Viverto.pl oferujemy wyłącznie produkty najwyższej jakości, dlatego zakupy u nas są po prostu bezpieczne. Ceny zestawów wahają się w zależności od tego, jakie elementy wchodzą w jego skład. Dostępne są bowiem zarówno komplety składające się wyłącznie ze stelaży podtynkowych i przycisków, jak również całe zestawy z miską WC i deską włącznie. Zachęcamy zatem do zapoznania się z naszą ofertą, a w razie pytań prosimy o kontakt. Chętnie doradzimy!

RozwińZwiń

Filtry

PLN -PLN
Statusy
Rodzaj
Kolorystyka
Wykończenie
VIVERTO ©2024. Wszelkie prawa zastrzeżone