0

Wylewki wannowe

(51 produktów)
Nie ma wanny bez baterii wannowej i nie ma armatury bez wylewki. To niezbędny element każdej baterii do wanny, który – co bardzo istotne – jest najbardziej widoczny. Dlatego w Viverto.pl tak dużą wagę przywiązujemy do tego, by w tej kategorii znajdowały się jedynie produkty najwyższej jakości i niebanalnej estetyce. Nie wierzysz? Zapoznaj się z poszczególnymi modelami i przekonaj się sam! Spraw, by Twoja łazienka zachwycała!
Wylewka Wannowa Bozz Czarny 3850539 Kludi
Super cena

Wylewka Wannowa Bozz Czarny 3850539 Kludi

349.67PLN / szt
zostało:8szt
Wylewka Wannowa Essence 13449001 Grohe

Wylewka Wannowa Essence 13449001 Grohe

398.79PLN / szt
W MAGAZYNIE
Wylewka Wannowa Kiera AREX.2025CR Excellent
Promocja-15%Darmowa dostawa

Wylewka Wannowa Kiera AREX.2025CR Excellent

350.00PLN / szt 299.00PLN / szt

Wylewki wannowe – niezbędny element każdej baterii

Urządzając łazienkę nie możemy zapomnieć o wyborze odpowiednich baterii wannowych, baterii prysznicowych czy baterii umywalkowych. W przypadku armatury do wanny możemy zdecydować się na gotowe zestawy lub dobrać odpowiednią wylewkę sami. Dzięki temu możemy uzyskać nowoczesny, minimalistyczny efekt, a piękna wylewka może stać się niezwykłym elementem dekoracyjnym.

Jakość ma znaczenie

Dobierając wylewkę należy zwrócić szczególną uwagę na jakość oferowanego produktu. Nie tylko dlatego, że wylewka do baterii może być zwyczajnie droga, ale także dlatego, że zazwyczaj służyć będzie przez długie lata. Na dobrą jakość wylewki wannowej wpływają między innymi precyzja dopasowania podzespołów, jakość chromowanej powłoki oraz rodzaj zastosowanej głowicy. Warto wybrać produkt znanej, renomowanej marki, gdyż wiąże się to najczęściej z gwarancją najlepszej jakości.

Kupując wylewkę, należy zwrócić także uwagę na materiał, z jakiego jest ona wykonana. Najczęściej poleca się wylewki mosiężne, które są odporne na uszkodzenia mechaniczne oraz działanie wody. Co więcej, na mosiężnych wylewkach nie rozwijają się bakterie oraz grzyby. Przed dokonaniem zakupu warto także dobrze obejrzeć wylewkę pod kątem drobnych zarysowań czy nierówności.

Odpowiedniej jakości powinna być także głowica wylewki. Koniecznie wybierajmy ceramiczną, ponieważ tylko tego typu głowica zabezpieczy nas przed przeciekaniem kranu. Ważna jest także jej szerokość, bowiem to ona będzie miała wpływ na wielkość strumienia wody.

Istotna wielkość

Należy pamiętać, że wylewka baterii może mieć różną długość, zatem powinna być odpowiednio dopasowana do modelu wanny, jaki posiadamy. Jeśli wylewka będzie za krótka – woda będzie spływać po brzegu wanny, zamiast wlewać się bezpośrednio do niej.

Równie ważna jest wysokość, na jakiej zamontowana ma być wylewka wannowa. Ścienne wylewki powinny być umieszczone minimum 10 cm nad brzegiem wanny. Dokładną wysokość powinno dopasować się jednak do potrzeb domowników.

Wylewka wannowa podtynkowa

Ten rodzaj wylewki wannowej to niezwykle efektowne rozwiązanie. W tym wypadku wodę do wanny doprowadza wylewka, która jest częścią instalacji podtynkowej. Oznacza to, że wszelkie niepożądane i nieatrakcyjne elementy instalacji hydraulicznej schowane są w ścianie – zgodnie z zasadą, że „co nie zdobi, powinno być ukryte”. Jest to nowoczesne rozwiązanie, które zyskuje coraz więcej zwolenników. Nie ma się co dziwić, bo taka wylewka prezentuje się niezwykle estetycznie!

Wylewka wannowa wolnostojąca

Granice pomiędzy niektórymi pomieszczeniami coraz bardziej się zacierają. Połączenia salonu z kuchnią są już od dawna bardzo popularne, natomiast stosunkowo nową modą jest tworzenie pokoi, w których można się zrelaksować całkowicie. Jednym ze sposobów na stworzenie takiej przestrzeni jest wstawienie wanny do sypialni.

Wolnostojąca wanna może stanowić nie tylko piękną, oryginalną – niespotykaną nadal – ozdobę, ale może też być bardzo praktycznym rozwiązaniem. Do wolnostojącej wanny idealnie wpasuje się odpowiednia wylewka wannowa – ten duet pomoże stworzyć harmonijną, a zarazem nowoczesną przestrzeń, w której można zrelaksować się po ciężkim dniu pracy.

 

RozwińZwiń

Filtry

PLN -PLN
Statusy
Rodzaj
Kolorystyka
Wersja baterii
Wylewka
Wykończenie
VIVERTO ©2022. Wszelkie prawa zastrzeżone