0
Zestaw Glazurniczy Goldmurit
Producent:
Goldmurit
Cena:167,93PLN / szt
Dostępność:W MAGAZYNIE Produkt dostępny na naszych magazynach. Wyślemy go najszybciej jak to możliwe. Dotyczy płatności przy odbiorze i szybkiej płatności on-line. Przy przelewie, wysyłamy po zaksięgowaniu płatności.
ILOŚĆ:
Do listy życzeń

Zestaw Glazurniczy Goldmurit

Układanie płytek ceramicznych oraz wielu innych okładzin ściennych i podłogowych nie może odbyć się bez odpowiednich narzędzi. To one odpowiadają za komfort pracy oraz zadowalający efekt. Kompleksowy zestaw glazurniczy do płytek Goldmurit zawiera w sobie elementy, dobrane w taki sposób, by zapewniały wygodę i precyzję, które są niezwykle ważne w pracy każdego glazurnika.

W skład zestawu wchodzą wysokiej jakości narzędzia ręczne, które zostały zaprojektowane z uwzględnieniem ergonomii oraz potrzeb ich użytkowników.

  • Wiaderko glazurnicze wraz z kratką ociekową i trwałymi rolkami, które znacznie ułatwi Ci prace remontowo-budowlane.
  • Paca z podkładem gumowym, która jest przeznaczona do fugowania spoin tradycyjnych oraz epoksydowych.
  • Paca ABS wyposażona w hydrogąbkę nacinaną, odpowiadającą za zwiększenie chłonności jej powierzchni – przeznaczona do mycia płytek po ich ułożeniu.
  • Kielenka z blatem wykonanym z wysokiej jakości stali sprężystej, odpornej na odkształcenia, z drewnianym uchwytem.
  • Paca z drewnianą rączką oraz blatem ze stali sprężystej, wyposażonym w opatentowane zęby „Frosi”, które dzięki swojemu unikalnemu kształtowi wypierają do 95% powietrza znajdującego się w zaprawie, w celu uzyskania doskonałego klejenia.

Zestaw Glazurniczy Goldmurit to sprawdzony, profesjonalny produkt, po który sięga wielu wykonawców. Zamów go już dzisiaj w naszym sklepie internetowym i skorzystaj z atrakcyjnych cen na markę Goldmurit w Viverto.

Szt. w opakowaniu:1
Informacje dodatkowe:W skład zestawu wchodzą: wiaderko glazurnicze, kratka ociekowa, trwałe rolki, paca gumowa do spoinowania, paca z hydrogąbką nacinaną, kielnia ze stali sprężystej, paca z rączką drewnianą i opatentowanym zębem "FROSI"

Dodaj własną opinię

0.00 / 5 (0 głosów)
VIVERTO ©2024. Wszelkie prawa zastrzeżone