Żywy Kolor 2L Impregnat STEGU
Producent:
Stegu
Cena:31.95PLN / szt

Dostępność:W MAGAZYNIE Produkt dostępny na naszych magazynach. Wyślemy go najszybciej jak to możliwe. Dotyczy płatności przy odbiorze i szybkiej płatności on-line. Przy przelewie, wysyłamy po zaksięgowaniu płatności.
ILOŚĆ:

Żywy Kolor 2L Impregnat STEGU

Żywy Kolor jest białym wodorozcieńczalnym impregnatem na bazie sylikonów do powierzchniowej hydrofobizacji wewnątrz i na zewnątrz budynków.

STOSOWANIE:

Żywy Kolor jest przeznaczony do impregnacji: porowatych betonowych płytek STEGU, parapetów i daszków STEGU jak również piaskowca, klinkieru, bloczków gipsowych, dachówek itp.

Przed przystąpieniem do prac powierzchnię suchą oczyścić z kurzu, brudu, oleju, smarów itp. Powierzchnie, które nie będą impregnowane np. szyby, części metalowe, drewniane, kamień polerowany itp. należy starannie zabezpieczyć. Przed użyciem wymieszać. Płytki STEGU impregnować razem ze spoiną co najmniej po 7 dniach po zakończeniu prac. Impregnować przy suchej niedeszczowej pogodzie i temperaturze od +5 do +25°C. Nowe wylewki betonowe lub tynki można impregnować nie wcześniej niż po 24-30 dniach po wykonaniu tych prac.

UWAGA: Impregnat może wpłynąć na zmianę odcienia płytki. Zaleca się uprzednie wykonanie próby na niezamontowanej płytce lub w mało widocznym miejscu w celu sprawdzenia, czy zmiana kolorystyki jest akceptowalna.

NAKŁADANIE:

Żywy Kolor można nanosić pędzlem lub metodą natryskową. Impregnat musi być nakładany równomiernie, przy mocno chłonnych powierzchniach nakładać dwukrotnie sposobem mokre na mokre (warstwę dodatkową nakładać w zależności od chłonności temperatury otoczenia i powierzchni nie później niż po 20 minutach). Impregnowana powierzchnia powinna być nasycona dokładnie i równomiernie.

WYDAJNOŚĆ:

8-10 m2 z opakowania przy jednokrotnej impregnacji. Zużycie środka zależy od chłonności impregnowanego materiału i techniki nanoszenia.

PRZECHOWYWANIE:

Przechowywać w pomieszczeniach suchych o temp. +5 do +30°C w oryginalnych opakowaniach. Okres przydatności do użycia: 12 miesięcy od daty produkcji (data produkcji na opakowaniu).

Gatunek:1
Rodzaj:Impregnat
Pojemność:2 L
Wydajność:do 10 m2 - zużycie środka zależy od chłonności impregnowanego materiału i techniki nanoszenia

Opinie użytkowników

2018-07-10 15:13:29
Fantastycznie wydobywa kolor z produktów cegłopodobnych.
2017-11-03 15:42:49
polecam do każdego kamienia na zewnątrz. Dodatkowa ochrona przed deszczem, kurzem i brudem, a nakład pracy naprawdę niewielki

Dodaj własną opinię

5.00 / 5 (2 głosów)
VIVERTO ©2021. Wszelkie prawa zastrzeżone