0
Żywy Kolor 2L Impregnat Stegu
Producent:
Stegu
Cena:30,42PLN / szt
Dostępność:DOSTĘPNE
NA ZAMÓWIENIE
po złożeniu zamówienia, w ciągu 24h otrzymasz informację o planowanym terminie realizacji. Możesz też skontaktować się z nami i uzyskać informację o terminie: 12 345 13 38
ILOŚĆ:
Do listy życzeń

Żywy Kolor 2l Stegu Impregnat

Powierzchnie ułożone za pomocą kamienia dekoracyjnego wymagają odpowiedniego zabezpieczenia. Dzięki impregnacji zachowają one swój wygląd na lata. Jeżeli poszukujesz produktu od sprawdzonej marki, która od lat przoduje w wyborach naszych klientów, postaw na Żywy Kolor 2l producenta Stegu. Wyrób ten dedykowany jest do impregnacji i hydrofobizacji powierzchni betonowych, piaskowca, klinkieru, bloczków z gipsu, dachówek itp. Impregnat można stosować wewnątrz budynków oraz na zewnątrz, na przykład na elementy elewacji, ogrodzeń, altanek. Stegu Impregnat jest łatwy w aplikacji i wysoko wydajny. Produkt ten nadaje się do aplikacji za pomocą pędzla lub metodą natryskową. W zależności od parametrów i chłonności podłoża niezbędne może okazać się naniesienie drugiej warstwy, metodą „mokre na mokre”.

Uwaga!

Wyrób ten może powodować nieznaczne odbarwienie powierzchni. Przed użyciem zalecamy wykonanie próby na niewielkim fragmencie płytek, w mało widocznym miejscu.

Zobacz pozostałe produkty z kategorii chemia kamień dekor i postaw na jakość, której ufają nasi klienci. Skorzystaj z niskich cen, atrakcyjnych promocji i dodatkowych rabatów, które czekają na Cienie w naszym sklepie internetowym.
Kod producenta:ST-I-ZK-002-1
Rodzaj:Impregnat
Pojemność:2 L
Wydajność:do 10 m2 - zużycie środka zależy od chłonności impregnowanego materiału i techniki nanoszenia
Zastosowanie:Wewnętrzne, Zewnętrzne

Opinie użytkowników

Informujemy, że opinie publikowane w serwisie nie są przez nas weryfikowane i nie mamy wiedzy o tym, czy pochodzą one od konsumentów, którzy rzeczywiście używali danego produktu lub go kupili.
2018-07-10 15:13:29
Fantastycznie wydobywa kolor z produktów cegłopodobnych.
2017-11-03 15:42:49
polecam do każdego kamienia na zewnątrz. Dodatkowa ochrona przed deszczem, kurzem i brudem, a nakład pracy naprawdę niewielki

Dodaj własną opinię

5.00 / 5 (2 głosów)
VIVERTO ©2024. Wszelkie prawa zastrzeżone