0
Corten Ghiaia aranż viverto

Aranżacja łazienki z kolorowymi płytkami

Szarość przełamana kolorową glazurą? To pomysł na łazienkę pełną wyrazistości. Tworząc ten projekt postanowiliśmy połączyć gorący trend – lastryko z lśniącymi przebłyskami płytek imitujących metal. Podkreślone odpowiednim oświetleniem stworzyły przytulne wnętrze w nowoczesnym wydaniu. Zainspiruj się nim i stwórz aranżację, która łączy w sobie praktyczność i design.

Płytki kolorowe do łazienki – lastryko wraca do łask

Tworząc projekty coraz częściej sięgamy po materiały znane od lat. Taka jest także estetyka drobnych kamyczków ułożonych w niejednolity wzór. W naszym projekcie sięgnęliśmy po oryginalną odsłonę płytek ceramicznych lastriko od producenta Fioranese. Kolekcja Ghiaia stanowi charakterystyczny element tej łazienki. Aby całość prezentowała się spójnie, kolorowe kafelki do łazienki połączyliśmy z szarością. Odpowiedzialne są za nią płytki Corten Blanco Pulido o ciekawym, metalicznym obliczu. To jednak nie wszystko. Spójrz tylko na strefę prysznica, którą wypełniliśmy wyjątkową, drobną mozaiką Corten Blanco Mosaico Pulido. Musimy przyznać, że przestrzeń prezentuje się doskonale.

Łazienka z kolorowymi płytkami – nowoczesna ceramika, perfekcyjna armatura

Co sprawia, że projekt wyróżnia się na tle pozostałych? Szczegóły. W viverto.pl wiemy o tym, dlatego stawiamy na oryginalne rozwiązania. Podczas poszukiwania dodatków do naszej łazienki, zatrzymaliśmy się przy monochromatycznych połączeniach. Ten duet świetnie dopełnił strefę umywalkową. Postawioną na czarnym blacie umywalkę Inspira Soft, Roca skompletowaliśmy z baterią podtynkową Tres. Tuż nad nią zawisło lustro o zaoblonych rantach i cienkiej, czarnej ramie. Pasuje ono do kabiny prysznicowej, której wyraziste profile stanowią charakterystyczny element aranżacji. Wykończenie szklanych drzwi kontrastuje znajdujący się wewnątrz kabiny biały zestaw prysznicowy hiszpańskiego producenta. To wyjątkowe rozwiązanie, które przypadnie do gustu wszystkim miłośnikom designu. Tuż obok prysznica powiesiliśmy Miskę WC o kompaktowych wymiarach.

Łazienki z kolorowymi płytkami mogą prezentować się elegancko. Przekonaj się o tym tworząc projekt inspirowany naszą aranżacją. Postaw na trendy, które jeszcze przez wiele lat będą królowały we wnętrzach i spraw, by Twoja łazienka była funkcjonalna i niepowtarzalna.

PRODUKTY Z TEJ ARANŻACJI

VIVERTO ©2024. Wszelkie prawa zastrzeżone