0
estello aranżacja łazienki

Aranżacja zielonej łazienki

Szukasz inspiracji na zieloną łazienkę? Spójrz tylko na nasz projekt. Dzięki połączeniu szarości z wyrazistymi kafelkami w retro klimacie uzyskaliśmy wnętrze, od którego ciężko jest oderwać wzrok. Motyw jodełki oraz imitacja kamienia to trendy, które jeszcze przez wiele sezonów będą gościć we wnętrzach.

Zielona łazienka – przełam monotonię kolorem

W tej aranżacji wykorzystaliśmy dwa odcienie szarości z kolekcji Estello od Ceramica Limone. Jaśniejszy z nich Estello Grey Mat zdobi strefę kąpielową, drugi – Estello Antracite Mat dopełnia wnętrze, stanowiąc jego elegancką ozdobę. Skupmy się jednak na zieleni, która jest gwiazdą aranżacji. Jodełkową mozai ułożyliśmy z płytek od polskiego producenta Dunin. Kafelki te cechują się wyjątkowym wykończeniem w tylu vintage. Widoczne na ich powierzchni odbarwienia tylko dodają im uroku, sprawiając, że prezentują się one niezwykle efektownie. Akcent ten spodobał nam się tak bardzo, że wyróżniliśmy do poprzez podświetlenie listwą LED.

Łazienka szaro-zielona – postaw na nowoczesne wyposażenie

Kontynuacją zieleni w naszym projekcie jest szafka umywalkowa o prostej, geometrycznej bryle. Ustawiliśmy na niej umywalkę marki Zoya o lekko zaoblonych brzegach. Kompletuje ją bateria umywalkowa Kiera Chrom, której blask wyróżnia się na tle ciemnej imitacji kamienia. Równie wyróżniający się element stanowi ­zestaw wannowy Excellent, który zawisnął na ścianie z jodełki. Tuż obok ustawiliśmy wannę wolnostojącą. Projekt zwieńczają wyraziste akcenty w postaci pionowych listew ściennych oraz prostokątnego lustra w czarnej ramie.

W viverto.pl codziennie inspirujemy naszych klientów do tworzenia wnętrz dopasowanych do ich potrzeb. Zainspiruj się naszą małą, zieloną łazienką i wykorzystaj rozwiązania w niej zawarte w swoim domu.

PRODUKTY Z TEJ ARANŻACJI

VIVERTO ©2024. Wszelkie prawa zastrzeżone