0

Baterie prysznicowe podtynkowe

(159 produktów)
Minimalistyczne piękno tworzone zgodnie z zasadą, że wszystko, co nie zdobi powinno być ukryte w ścianie oraz wygoda i komfort użytkowania – to główne powody, dla których Klienci wybierają prysznicowe baterie podtynkowe. Design i prostota, którymi wiele osób kieruje się podczas urządzania łazienki mogą znajdować się bowiem także pod prysznicem! Zobacz sam – sprawdź nasze baterie podtynkowe i wybierz coś dla siebie!
Bateria PrysznicowoWannowa Podtynkowa Rio Z Boxem 3Wyjściowym Gun Metal 01042BN Emporia
Promocja-15%Darmowa dostawa
Bateria PrysznicowoWannowa Podtynkowa Rio Z Boxem 3Wyjściowym Złoty Szczotkowany 01042GN Emporia
Promocja-15%Darmowa dostawa
Bateria PrysznicowoWannowa Podtynkowa Termostatyczna Fly Z Boxem 2Wyjściowym Chrom 03043CHR Emporia
Promocja-15%Darmowa dostawa
Bateria PrysznicowoWannowa Podtynkowa Fly Z Boxem 2Wyjściowym Chrom 03042CHR Emporia
Promocja-15%Darmowa dostawa
Bateria PrysznicowoWannowa Podtynkowa Fly Z Boxem 2Wyjściowym Złoty 03042GD Emporia
Promocja-15%Darmowa dostawa
Bateria PrysznicowoWannowa Podtynkowa Termostatyczna Fly Z Boxem 2Wyjściowym Czarny Mat 03043BM Emporia
Promocja-15%Darmowa dostawa
Bateria PrysznicowoWannowa Podtynkowa Teo Z Boxem 2Wyjściowym Chrom 02042CHR Emporia
Promocja-15%Darmowa dostawa
Bateria PrysznicowoWannowa Podtynkowa Termostatyczna Fly Z Boxem 2Wyjściowym Złoty 03043GD Emporia
Promocja-15%Darmowa dostawa
Bateria PrysznicowoWannowa Termostatyczna Podtynkowa Rio Z Boxem 3Wyjściowym Gun Metal 01043BN Emporia
Promocja-15%Darmowa dostawa
Bateria PrysznicowoWannowa Podtynkowa Teo Gun Metal 02042BN Emporia
Promocja-15%Darmowa dostawa

Bateria Prysznicowo-Wannowa Podtynkowa Teo Gun Metal 02042BN Emporia

1285.00PLN / szt 1092.00PLN / szt
W MAGAZYNIE
Bateria PrysznicowoWannowa Podtynkowa Fly Z Boxem 2Wyjściowym Czarny Mat 03042BM Emporia
Promocja-15%Darmowa dostawa
Bateria WannowoPrysznicowa Podtynkowa Root R A4272736EXP Vitra
Darmowa dostawa
Bateria Prysznicowa Podtynkowa Czarny Mat 387163976 Kludi
Super cena
Bateria Podtynkowa WannowoPrysznicowa Origin A42620 Vitra
Darmowa dostawa
Bateria WannowoPrysznicowa Podtynkowa Origin A42671 Vitra
Darmowa dostawa
Bateria WannowoPrysznicowa Podtynkowa Brava Chrom A42395EXP Vitra
Super cena

Bateria Wannowo-Prysznicowa Podtynkowa Brava Chrom A42395EXP Vitra

402.74PLN / szt 94.00PLN / szt
zostało:32szt

Bateria prysznicowa podtynkowa - minimalizm pod prysznicem

Bateria podtynkowa prysznicowa to szczególny rodzaj armatury łazienkowej przeznaczonej do kabin prysznicowych. Podczas, gdy cały mechanizm baterii natynkowych widoczny jest z zewnątrz, w jej wypadku na zewnętrz dostrzec można jedynie elementy sterujące wodą oraz słuchawkę prysznicową. I choć baterie prysznicowe podtynkowe to rozwiązania droższe w zakupie, są dużo bardziej estetyczne oraz coraz chętniej wybierane przez klientów.
Bateria prysznicowa podtynkowa czy natynkowa? - to pytanie jest zadawane tak często, że postaramy się znaleźć na nie prawidłową odpowiedź!

Czym właściwie charakteryzują się baterie podtynkowe?

Baterie podtynkowe są nowoczesnym rodzajem armatury łazienkowej, które cieszy się ogromną popularnością w Polsce i na świecie. Jak sama nazwa wskazuje, część baterii jest ukryta pod tynkiem, a jedynym, widocznym na zewnątrz elementem jest wylewka wraz z dźwignią do regulacji temperatury wody. Montaż tego typu rozwiązania przebiega w dwóch etapach. W pierwszym element podtynkowy jest instalowany w specjalnym otworze w ścianie, a w drugim przyłączany jest do niego element zewnętrzny. Taka konstrukcja sprawia, że baterie podtynkowe prezentują się niezwykle minimalistycznie i estetycznie stając się idealnym dopełnieniem wystroju wnętrz utrzymanych w nowoczesnych klimatach.

Baterie podtynkowe na tle innych rozwiązań dostępnych w sprzedaży wyróżniają się nowoczesnym designem, który doskonale trafia zwłaszcza w gusta miłośników minimalistycznych, modernistycznych klimatów. Są nie tylko estetyczne, ale także łatwe w utrzymaniu w czystości, zajmują zdecydowanie mniej przestrzeni oraz są mniej podatne na uszkodzenia mechaniczne. Do ich zalet należą także szerokie możliwości personalizacji - zazwyczaj elementy składające się na konstrukcję baterii podtynkowych sprzedawane są osobno, co pozwala na ich zestawianie ze sobą w dowolny sposób oraz uzyskanie w pełni dostosowanych do własnych potrzeb efektów wizualnych, niemożliwych do osiągnięcia za pomocą klasycznych baterii stojących. W sprzedaży dostępne są baterie podtynkowe umywalkowe, baterie podtynkowe wannowe oraz baterie prysznicowe podtynkowe, których szeroki wybór znajduje się w ofercie Viverto.pl.

Zalety podtynkowej baterii prysznicowej - dlaczego warto wybrać właśnie to rozwiązanie?

  1. Mechanizm baterii ukryty w ścianie
Główna zaleta baterii podtynkowej to ukryty w ścianie mechanizm, dzięki któremu są one dużo bardziej estetyczne wizualnie, a co za tym idzie, chętnie wybierane do naszych domów. Podtynkowa bateria prysznicowa spodoba się przede wszystkim fanom minimalizmu, a także miłośnikom nowoczesnego designu. Co więcej, nada się do praktycznie każdego eleganckiego wnętrza. Jeśli chodzi o powierzchnię łazienki, bateria podtynkowa bez trudu odnajdzie się w niewielkich pomieszczeniach, gdzie najbardziej liczy się oszczędność miejsca. Podobnie, jak w innych typach armatury łazienkowej, także baterie podtynkowe mogą być jednouchwytowe (z mieszaczem ciepłej i zimnej wody) lub dwuuchwytowe (z charakterystycznymi kurkami lub bardziej nowoczesnymi regulatorami).
  1. Łatwość utrzymania baterii w czystości

Dzięki ukryciu we wnętrzu ściany większej części konstrukcji baterii, łatwiejsze staje się także dbanie o porządek w łazience - osad z mydła czy inne zabrudzenia gromadzą się jedynie na elementach wystających na zewnątrz. Co więcej, wszystkie zabudowane części baterii nie są narażone na uszkodzenia mechaniczne czy działanie wody.

  1. Oszczędność miejsca w łazience

Niewątpliwą zaletą podtynkowej baterii jest także oszczędność miejsca w łazience. Baterie montowane wewnątrz ściany zajmują zdecydowanie mniej powierzchni niż standardowa armatura natynkowa. Właśnie dlatego, baterie prysznicowe podtynkowe są szczególnie polecane do małych łazienek, gdzie każdy centymetr ma znaczenie.

Wady podtynkowej baterii prysznicowej, czyli czego warto mieć świadomość?

  1. Czasochłonny i skomplikowany montaż
Jedną z najistotniejszych wad baterii prysznicowych podtynkowych jest ich nieco bardziej skomplikowany i czasochłonny montaż. Instalacja wymaga bowiem wcześniejszego przygotowania ściany, które polega na wywierceniu odpowiednio dużych otworów.
  1. Utrudniony dostęp do baterii w razie awarii
Z racji tego, że część instalacji podtynkowej ukryta jest w ścianie, w razie ewentualnej awarii, dostęp do uszkodzonego elementu może być znacznie utrudniony. Aby zapobiec takiej sytuacji, jeszcze podczas montażu warto zadbać o dostęp do korpusu w postaci odpowiednio przymocowanej płytki.
  1. Wysoka cena baterii podtynkowych
Decydując się na instalację armatury podtynkowej należy zdawać sobie sprawę, że wymaga ona stosunkowo dużych nakładów finansowych. Co prawda, ceny te nie są już tak wysokie, jak jeszcze kilka lat temu, ale nadal nie wszyscy mają możliwość, aby zastosować to nowoczesne rozwiązanie w swojej łazience.

Baterie prysznicowe podtynkowe, których jakość ma szczególne znaczenie

Jakość zawsze powinniśmy stawiać na pierwszym miejscu, jednak przy wyborze jakiejkolwiek baterii podtynkowej jest ona jeszcze bardziej istotna niż zwykle. Wynika to z faktu, że dostęp do mechanizmu baterii podtynkowej jest znacznie utrudniony, co w przypadku wystąpienia awarii może spowodować istotne problemy. W niektórych sytuacjach naprawa uszkodzonego elementu może wiązać się z trwałym uszkodzeniem okładzin ściennych i sufitowych. Warto więc wybrać taką baterię, która zagwarantuje niezawodne działanie przez długie lata.

Wybierając baterie prysznicowe podtynkowe należy zwrócić uwagę przede wszystkim na materiał, z którego zostały wykonane. Zdecydowanie najtrwalszym rozwiązaniem będzie bateria mosiężna, która dodatkowo wyposażona jest w głowice ceramiczne regulujące strumień wody. Montaż takiej armatury zminimalizuje bowiem ryzyko nieprzewidzianych awarii. Natomiast tym, czym z pewnością nie należy kierować się przy wyborze baterii podtynkowej, jest cena. Oszczędzanie na armaturze prysznicowej jest bowiem bardzo ryzykownym pomysłem, który w przyszłości może poważnie obciążyć nasz domowy budżet.

Jeżeli szukasz baterii najwyższej jakości, zapoznaj się z asortymentem sklepu internetowego Viverto.pl i zamów armaturę, która spełni wszystkie Twoje oczekiwania. Wśród oferty różnych producentów, szczególnie polecamy baterie prysznicowe podtynkowe Grohe oraz Hansgrohe, które oprócz doskonałej jakości, wyróżniają się także niebanalnym designem.
Dodatki do baterii, na które warto postawić!

Kupując baterię prysznicową podtynkową, możemy zdecydować się na dodatkowe opcje. Warto w szczególności pomyśleć o dwóch z nich - termostacie oraz deszczownicy. Bateria prysznicowa podtynkowa z termostatem to gwarancja bezpieczeństwa - dzięki niemu zyskujemy pewność, że nie poparzymy się wchodząc pod prysznic, a każda kąpiel stanie się prawdziwą przyjemnością, dostoswaną do naszych osobistych preferencji. To niezwykle istotne w przypadku, gdy domownikami są osoby starsze oraz dzieci, ale tak naprawdę sprawdzi się w każdej łazience. Kto bowiem nie chciałby mieć gwarancji, że odkręcając wodę nie czeka go nieprzyjemne zaskoczenie?

Baterie prysznicowe podtynkowe z deszczownicą to z kolei rozwiązania pozwalające zmienić zwykłą kabinę w prawdziwą strefę relaksu. Delikatny masaż wodą oraz całe ciało w strumieniach ciepłej wody to główne plusy, jakie zyskamy dzięki posiadaniu deszczownicy. I wcale nie będziemy potrzebowali wanny, aby odpocząć po ciężkim dniu pracy!

Na koniec przypominamy - decydując się na zakup baterii prysznicowej podtynkowej pamiętajmy, żeby wybrać model o odpowiedniej jakości, ponieważ w wypadku usterki elementów zamontowanych w ścianie mogą czekać nas naprawdę spore koszty związane z naprawą. Z tego powodu warto wybrać pewny sklep, w którym dostępne są jedynie baterie renomowanych producentów. W związku z tym zapraszamy na zakupy w Viverto.pl, gdzie oferujemy wyłącznie najlepsze, sprawdzone baterie prysznicowe podtynkowe!

 

RozwińZwiń

Filtry

PLN -PLN
Statusy
Rodzaj
Kolorystyka
Wykończenie
Wersja baterii
Rodzaj regulacji
Wylewka
VIVERTO ©2024. Wszelkie prawa zastrzeżone