Baterie prysznicowe podtynkowe

Minimalistyczne piękno tworzone zgodnie z zasadą, że wszystko, co nie zdobi powinno być ukryte w ścianie oraz wygoda i komfort użytkowania – to główne powody, dla których Klienci wybierają prysznicowe baterie podtynkowe. Design i prostota, którymi wiele osób kieruje się podczas urządzania łazienki mogą znajdować się bowiem także pod prysznicem! Zobacz sam – sprawdź nasze baterie podtynkowe i wybierz coś dla siebie!
 

Bateria prysznicowa podtynkowa – minimalizm pod prysznicem

Bateria podtynkowa prysznicowa to szczególny rodzaj armatury łazienkowej przeznaczonej do kabin prysznicowych. Podczas, gdy cały mechanizm baterii natynkowych widoczny jest z zewnątrz, tak w tym wypadku dostrzec można jedynie elementy sterujące wodą oraz słuchawkę prysznicową. I choć baterie podtynkowe to rozwiązanie droższe, ale dużo bardziej estetyczne oraz coraz chętniej wybierane przez klientów.
„Bateria prysznicowa podtynkowa czy natynkowa”? – to pytanie zadawane jest niezwykle często, dlatego postaramy się znaleźć na nie odpowiedź!

Zalety podtynkowej baterii prysznicowej

Główna zaleta baterii podtynkowej to ukryty w ścianie mechanizm. Dzięki temu, baterie te są dużo bardziej estetyczne, a co za tym idzie coraz chętniej wybierane do naszych domów. Podtynkowa bateria prysznicowa spodoba się przede wszystkim fanom minimalizmu, a także nowoczesnego designu. Co więcej, nada się praktycznie do każdego eleganckiego wnętrza. Jeśli chodzi o powierzchnię łazienki, bez trudu odnajdzie się w niewielkich pomieszczeniach, gdzie najbardziej liczy się oszczędność miejsca!
Podobnie, jak w innych typach armatury łazienkowej, także podtynkowe baterie prysznicowe mogą być jednouchwytowe (z mieszaczem ciepłej i zimnej wody) lub dwuuchwytowe (z charakterystycznymi kurkami lub bardziej nowoczesnymi regulatorami).
Dzięki ukryciu we wnętrzu ściany większości baterii, łatwiejsze staje się także dbanie o porządek w łazience – osad z mydła czy inne zabrudzenia gromadzą się jedynie na elementach wystających na zewnątrz. Co więcej, wszystkie zabudowane części nie są narażone na uszkodzenia mechaniczne czy działanie wody.

Jakość ma tu szczególne znaczenie

Jakość powinna mieć znaczenie zawsze, jednak przy wyborze jakiejkolwiek baterii podtynkowej jest jeszcze bardziej istotna niż zwykle. Wynika to z faktu, że dostęp do mechanizmu takiej baterii jest utrudniony, co w przypadku wystąpienia awarii może powodować dodatkowe problemy. Warto więc, by bateria była niezawodna przez długie lata. Podczas dokonywania wyboru należy zastanowić się czy armatura, na któraś się decydujemy na pewno spełni nasze oczekiwania. Wśród oferty różnych producentów, szczególnie polecamy baterie prysznicowe podtynkowe Grohe oraz baterie prysznicowe podtynkowe Hansgrohe, które prócz jakości, wyróżnia także piękny wygląd.

Te opcje warto mieć!

Jeżeli kupując baterię chcemy zdecydować się na dodatkowe opcje, warto pomyśleć zwłaszcza o tych dwóch: termostat oraz deszczownica. Dlaczego? Bateria prysznicowa podtynkowa z termostatem to gwarancja bezpieczeństwa – możemy mieć pewność, że nie poparzymy się wchodząc pod prysznic, a każda kąpiel stanie się przyjemnością. To niezwykle istotne w przypadku, gdy domownikami są osoby starsze oraz dzieci, ale tak naprawdę sprawdzi się w każdej łazience. Kto bowiem nie chciałby mieć gwarancji, że odkręcając wodę nie czeka go nieprzyjemne zaskoczenie?
Bateria prysznicowa z deszczownicą, to z kolei rozwiązanie pozwalające zmienić kabinę w strefę relaksu. Delikatny masaż oraz całe ciało w strumieniach gorącej wody to główne plusy, jakie otrzymamy dzięki deszczownicy! I wcale nie potrzebujemy wanny, by móc odpocząć po ciężkim dniu pracy!
Na koniec przypominamy – decydując się na zakup baterii prysznicowej podtynkowej pamiętajmy, żeby wybrać model o odpowiedniej jakości, ponieważ w wypadku usterki elementów zamontowanych w ścianie mogą czekać nas naprawdę spore koszty związane z naprawą. Dlatego warto wybrać pewny sklep, w którym dostępne są jedynie produkty renomowanych producentów. Zapraszamy na zakupy w Viverto.pl!
RozwińZwiń

Filtry

PLN -PLN
Statusy
Pomieszczenie
Rodzaj regulacji
Wersja baterii
Rodzaj
Kolorystyka
Kraj pochodzenia

VIVERTO ©2017. Wszelkie prawa zastrzeżone