To zdecydowanie aranżacja dla tych, którzy nie boją się zaszaleć! Każdy, kto lubi zabawę kolorem, kształtem oraz formą doceni to, w jaki sposób dobrano poszczególne elementy tego wnętrza. Łazienka wpisuje się w nowoczesny trend, pozostawiając jednocześnie wrażenie czegoś niesamowicie oryginalnego. 

Taki efekt uzyskaliśmy przede wszystkim dzięki zastosowaniu wyjątkowych drewnopodobnych płytek. Niespotykane, ozdobione mocnymi kolorami płytki Listone Clay Paint Mix nadają wnętrzu nie tylko oryginalnego wyglądu, ale także je ocieplają, dzięki czemu staje się ono bardziej przytulne. 

Szare płytki Interno Pearl użyte w aranżacji to duże, prostokątne kafle, które tworzą swoiste tło dla szczególnie wyróżniających się elementów łazienki. Piękna, wolnostojąca wanna Sandy Marmite, umieszczona na delikatnym podwyższeniu staje się najważniejszym punktem całego wystroju. Jeszcze więcej klasy dodaje srebrny stojak na ręczniki Stella. Czyż to nie idealny kącik kąpielowy? 

Nie możemy zapominać o umywalce Metropole, która także odgrywa tu dość ważną rolę. Jej prostokątne kształty są odpowiedzią na owalną formę wanny. Mimo różnic, wszystko do siebie pasuje, a wspólnym ogniwem stają się baterie wolnostojące, które – nie bez powodu z resztą – noszą nazwę Diva. 

Wspomniana armatura doskonale współgra z lustrzanymi elementami, których w tej aranżacji jest naprawdę sporo. To nie tylko duże lustro na głównej ścianie, ale także specjalne płytki Dolphin Clay oraz wyjątkowy grzejnik Instal Project. Dzięki tym akcentom, światło odbija się praktycznie wszędzie, dodając łazience jeszcze więcej blasku!