0
Nobile Blanc aranżacja

Czarne płytki romby w łazience

Jesteś miłośnikiem wyjątkowego wzornictwa? Dobrze, że tu trafiłeś. Jeżeli poszukujesz inspiracji na projekt łazienki z czarnymi płytkami rombami, który wyróżni Twoją aranżację na tle pozostałych, to z pewnością docenisz naszą propozycję. Połączyliśmy w niej wszystko, co odznacza się nowoczesnością i oryginalnością: inspirowane surowym wyglądem marmuru kafle, wyjątkową dekorację ścian i designerską ceramikę. Poznaj jej szczegóły!

Płytki romby czarne – wnętrze wyjątkowe w każdym calu

W tej łazience aż roi się od designu. Planując jej przestrzeń, sięgnęliśmy po trendy aranżacyjne, które zapoczątkowane w 2020 roku, znalazły swoją kontynuację w 2021. Jest nim przede wszystkim powrót do natury i klasyki w ekskluzywnym wydaniu. Aby projekt ten spełniał założenia nowoczesnych form, wybraliśmy do niego unikalną kolekcję płytek ceramicznych Ariana Nobile Blanc du Blanc. Jest to ciekawa abstrakcja na temat surowego kamiennego motywu, która zamknięta została w trwałym odpowiedniku. Przełamaniem go jest gładka mozaika, którą ułożyliśmy z płytek rombów czarny mat Rhombus Smooth Black 14x24, Equipe. Trójwymiarowy efekt dodał dynamiczności wnętrzu. Podkreśliliśmy go, stosując listwy świetlne.

Płytki czarne romby – łazienka pełna wyrazistych szczegółów

Trendy wnętrzarskie i wybory konsumentów wskazują na wzrost popularności czarnej ceramiki i armatury. Nic w tym dziwnego – cechuje się ona niezwykłą elegancją, wyrazistością i nowoczesnością. Właśnie dlatego znalazła miejsce w naszym wnętrzu. Podwieszana miska WC wraz z ultracienką deską pochodzą od producenta Catalano. Zawisły one na stelażu podtynkowym, którego zwieńczeniem jest czarny przycisk z kolekcji Sigma, Geberit. Czerń króluje także w strefie umywalkowej, którą urządziliśmy na smukłym, kompaktowym blacie. Zawisnął on na fragmencie ułożonym z czarnych płytek romby. Na konsoli stanęła umywalka Horizon z niskim rantem dopełniona baterią podtynkową Futuro 6520-20/CZAR, Giulini Giovanni. Całą aranżację zwieńcza pionowy grzejnik o industrialnym obliczu marki Irsap.

W viverto.pl tworzymy modne łazienki, które cechują się stylem i praktycznością. Zainspiruj się naszym projektem i stwórz swoją elegancką przestrzeń do codziennej higieny.

PRODUKTY Z TEJ ARANŻACJI

VIVERTO ©2024. Wszelkie prawa zastrzeżone