0
Farba Amphibolin B1 10L Caparol
Producent:
Caparol
Cena:611,00PLN / szt
Cena za 1 L - 61,10 PLN

Dostępność:W MAGAZYNIE Produkt dostępny na naszych magazynach. Wyślemy go najszybciej jak to możliwe. Dotyczy płatności przy odbiorze i szybkiej płatności on-line. Przy przelewie, wysyłamy po zaksięgowaniu płatności.
ILOŚĆ:
Do listy życzeń

Farba Amphibolin B1 10l Caparol

Caparol Amphibolin to innowacyjna farba przeznaczona do wewnątrz i na zewnątrz. Dzięki wysokiej jakości składnikom charakteryzuje się ona doskonałą trwałością, uniwersalnością i nieszkodliwością. Bezrozpuszczalnikowa emulsja najnowszej generacji jest bezpieczna dla użytkownika – dzięki bezemisyjnej, wodorozcieńczalnej formule. Nie jest ona także podatna na warunki atmosferyczne, działanie wody, szorowanie na mokro i działanie związków o odczynie zasadowym. Co więcej, nie przyciąga kurzu do wymalowanej powierzchni i nie żółknie.

Amphibolin – Twoja farba na zewnątrz i do wnętrz

Biała emulsja przeznaczona jest do wymalunków na gładkich i chropowatych powierzchniach. Na zewnątrz stosuje się ją na podłoża wykonane z mineralnych tynków cementowo-wapiennych, cementu, betonu, płyt włókno-cementowych, twardego PCW, a także na powierzchniach ocynkowanych, nośnych, starych powłokach, cegle wapienno-piaskowej, murach licowych wykonanych z cegieł ceramicznych oraz na wybranych elementach drewnianych. Co ważne, Amphibolin Caparol nie może być stosowana w systemach ociepleń.

Farba we wnętrzach stosowana jest do wykonywania trwałych wymalunków, odpornych na szorowanie, wodne środki dezynfekujące i wybrane domowe środki chemiczne. Dzięki doskonałej sile krycia oraz specjalnym pigmentom wyróżnia się ona intensywną, białą barwą. Amphibolin B1 może być także barwiona na kolory dostępne w palecie odcieni ColorExpress. Rekomendowana jest w szczególności do słabo oświetlonych przestrzeni takich jak domowe korytarze, a także do garaży, hal i fabryk, piwnic czy klatek schodowych.

Caparol Amphibolin 10l – jakość, której możesz zaufać

Farba marki Caparol to rewolucyjny produkt wybierany zarówno przez laików, jak i profesjonalistów. Posiada ona specjalne fotokataliktyczne pigmenty, które mają właściwości neutralizujące zanieczyszczenia, niektóre toksyny i drobnoustroje. Dzięki temu jest ona hipoalergiczna i bezpieczna. Dodatkowo wyróżnia się właściwościami samoczyszczącymi.

Caparol AmphibolinCena

Na viverto.pl dostępne są różne pojemności białej emulsji w atrakcyjnej cenie. Co więcej, w systemie barwienia farb z mieszalnika używamy serii Caparol Amphibolin. Kolory dostępne w naszym sklepie internetowym pozwolą Ci stworzyć wyjątkowe kompozycje i wnętrza, o których marzysz.

Stwórz swoją farbę z mieszalnika.

Pojemność:10 L
Kolorystyka:Biały
Wydajność:8m2/L
Kolor:Biały

Dodaj własną opinię

0.00 / 5 (0 głosów)
VIVERTO ©2022. Wszelkie prawa zastrzeżone