0
Farba Lateksowa Samtex 7 B1 10 L Caparol
Producent:
Caparol
Cena:285,00PLN / szt
Cena za 1 L - 28,50 PLN
Dostępność:W MAGAZYNIE Produkt dostępny na naszych magazynach. Wyślemy go najszybciej jak to możliwe. Dotyczy płatności przy odbiorze i szybkiej płatności on-line. Przy przelewie, wysyłamy po zaksięgowaniu płatności.
ILOŚĆ:
Do listy życzeń

Samtex 7 B1 10 L Caparol Farba Lateksowa

Wysokiej jakości farba do wnętrz Caparol Samtex 7 dedykowana jest do dekoracyjnego malowania ścian i sufitów wykonanych z:
  • gładzi gipsowych,
  • gipsowych mas szpachlowych,
  • tynków cementowo-wapiennych,
  • tynków dyspersyjnych,
  • betonu,
  • cegieł klinkierowych i silikatowych,
  • płyt karton-gips.
Wyrób ten można stosować także w celach renowacji starych powłok farb dyspersyjnych oraz na dobrze przylegające tapety (typu „rafuza” lub wykonane z włókna szklanego).

Biała farba do ścian i sufitów marki Caparol posiada doskonały, specjalnie dobrany skład, który zapewnia jej bezpieczeństwo do użytkowania w pomieszczeniach mieszkalnych, biurach, hotelach, budynkach oświaty i służby zdrowia, a także innych miejscach przeznaczonych na stały pobyt ludzi.

Samtex 7 – Twoja farba do wnętrz

Emulsje z serii Samtex wyróżniają się wysokimi parametrami użytkowymi. Produkt ten charakteryzuje bezrozpuszczalnikowy, wodorozcieńczalny skład, który jest bezpieczny dla użytkowników i malarzy. Dodatkowo jest on wydajny i łatwy w aplikacji. Nie zmienia struktury podłoża, tworząc cienkie, dyfuzyjne powłoki lateksowe.

Farba Caparol Samtex 7 nie przyciąga kurzu do powierzchni. Po wyschnięciu jest ona odporna na szorowanie na mokro w klasie 2 wg. PN-EN-13300, a także na łagodne, niezwierające alkoholi środki dezynfekujące oraz detergenty.

Caparol Samtex 7 – kolory

Farba przeznaczona jest do barwienia w systemie ColorExpress. Zobacz naszą ofertę farb i tynków z mieszalnika. Skontaktuj się z nami, by dobrać kolor odpowiedni do Twoich wnętrz. Produkt ten można stosować także bezpośrednio na ścianę (baza B1 ma kolor biały). Emulsja Samtex 7 Caparol ma matowe wykończenie.

Caparol Samtex 7 – Opinie

Biała farba to wyrób polecany przez wielu fachowców — ze względu na świetny skład oraz zawartość lateksu syntetycznego. Doskonała wydajność, łatwa aplikacja i szerokie zastosowanie przemawiają za jej wyborem. Emulsja ta wyróżnia się także krótkim czasem schnięcia – kolejne jej warstwy można nakładać już po 2 godzinach.

Caparol Samtex 7 – Cena

W viverto.pl znajdziesz wiele pojemności i rodzajów farb marki Caparol. Dostępne są one w atrakcyjnej cenie. Sprawdź naszą ofertę i kup emulsję Samtex 7 10l w naszym sklepie internetowym już dziś. Nie zapomnij także zajrzeć do działu promocje, w którym znajdziesz jakościowe produkty w jeszcze niższych cenach.

Zastosowanie:Wewnętrzne
Pojemność:10 L
Kolorystyka:Biały
Czas schnięcia:2 h
Wydajność:120-250 ml/m2
Sposób aplikacji:Pędzel, wałek, natrysk
Kolor:Baza B1 Biała
Przeznaczenie:Do malowania wnętrz na gipsowe gładzie i masy spzachlowe
Rodzaj farby:Farba lateksowa
Temperatura aplikacji:minimum +5°C
Czas nakładania kolejnej warstwy:2 h
Rozcieńczalnik:Woda
Stosować z podkładem:Tak
Typ bazy:Baza B1 - Farba biała może być użyta bez barwienia

Dodaj własną opinię

0.00 / 5 (0 głosów)
VIVERTO ©2022. Wszelkie prawa zastrzeżone