0
Farba Na Dach Radach 10L Mahoń RAL 3013 Rafil
Farba Na Dach Radach 10L Mahoń RAL 3013 Rafil
Farba Na Dach Radach 10L Mahoń RAL 3013 Rafil
Producent:
Rafil
Cena:405,00PLN / szt

Dostępność:W MAGAZYNIE Produkt dostępny na naszych magazynach. Wyślemy go najszybciej jak to możliwe. Dotyczy płatności przy odbiorze i szybkiej płatności on-line. Przy przelewie, wysyłamy po zaksięgowaniu płatności.
ILOŚĆ:
Do listy życzeń

Radach Mahoń RAL3013 10l Rafil Farba Na Dach

Gruntoemalia do powierzchni metalowych Radach to wyrób przeznaczony do ochronno-dekoracyjnego malowania elementów wykonanych ze stali, ocynku i aluminium. Stosuje się ją zarówno w celu stworzenia nowych powłok, jak i renowacji starych warstw. Farba ta polecana jest w szczególności na pokrycia dachowe, rynny, parapety oraz bramy i ogrodzenia. Do jej największych zalet należy odporność i estetyczny wygląd, jaki nadaje powierzchniom. Radach Mahoń tworzy dobrze przyczepne, szybkoschnące i elastyczne powłoki, które nie są podatne na działanie światła słonecznego, wilgoci i czynników atmosferycznych. Co więcej, utrzymują one dekoracyjny wygląd na wiele lat. Farba jest łatwa w użyciu, szybkoschnąca i wydajna. Wraz z podkładem antykorozyjnym marki Rafil zabezpiecza malowaną powierzchnię przed rdzą.

Zobacz także pozostały asortyment farb do dachów dostępny w naszym sklepie internetowym i wybierz jakość, której ufają eksperci. Skorzystaj z atrakcyjnych cen, szerokiej gamy produktów i wygodnej dostawy i odmień wygląd swojego otoczenia z viverto.pl.

Zastosowanie:Zewnętrzne
Pojemność:10 L
Kolorystyka:Brązowy
Czas schnięcia:1 h
Wydajność:12m2/L
Sposób aplikacji:pędzel/wałek/natrysk
Kolor:Mahoń RAL 3013
Przeznaczenie:Do dachów
Rodzaj farby:Gruntoemalia
Temperatura aplikacji:od + 5°C do + 35°C
Wykończenie:Półmat
Czas nakładania kolejnej warstwy:6 h
Rozcieńczalnik:Rafil Radach Rozcieńczalnik
Stosować z podkładem:Tak

Dodaj własną opinię

0.00 / 5 (0 głosów)
VIVERTO ©2021. Wszelkie prawa zastrzeżone