0
Farba Na Dach Radach 10L Biały Sygnałowy Półmat RAL 9003 Rafil
Farba Na Dach Radach 10L Biały Sygnałowy Półmat RAL 9003 Rafil
Farba Na Dach Radach 10L Biały Sygnałowy Półmat RAL 9003 Rafil
Producent:
Rafil
Cena:395,00PLN / szt

Dostępność:W MAGAZYNIE Produkt dostępny na naszych magazynach. Wyślemy go najszybciej jak to możliwe. Dotyczy płatności przy odbiorze i szybkiej płatności on-line. Przy przelewie, wysyłamy po zaksięgowaniu płatności.
ILOŚĆ:
Do listy życzeń

Radach 10L Biały Sygnałowy Półmat RAL 9003 Rafil Farba Na Dach

Specjalistyczna gruntoemalia służy do ochronnego i dekoracyjnego malowania powierzchni metalowych, znajdujących się na zewnątrz budynków. Produkt ten przeznaczony jest do podłoży wykonanych ze stali, ocynku i aluminium, dlatego doskonale spisze się do dachów, rynien, parapetów oraz bram i ogrodzeń.

Radach 10L Biały Sygnałowy Półmat cechuje się efektywnością i doskonałymi parametrami zarówno w przypadku nowych wymalunków, jak i renowacji starych powłok malarskich. Do zalet produktu należą: krótki czas schnięcia, doskonała przyczepność do podłoża oraz podwyższona odporność na działanie czynników mechanicznych i atmosferycznych. Farby z kolekcji Radach są niewrażliwe na działanie wody, słońca, a także korozji (w przypadku dodatkowego zabezpieczenia powierzchni za pomocą podkładu antykorozyjnego marki Rafil). Farba tworzy powłoki suche w dotyku już po 60 minutach – znacznie ułatwiając pracę.

Radach Farba Do Malowania Dachu 10l jest dostępna w aż 13 gotowych kolorach, które nadają powierzchniom estetyczny wygląd. Sprawdź pełną ofertę dostępną w naszym sklepie internetowym i zamów farby do dachu w atrakcyjnej cenie.

Pojemność:10 L
Kolorystyka:Biały
Zalecana liczba warstw:3
Czas schnięcia:1 h
Wydajność:12m2/L
Sposób aplikacji:pędzel/wałek/natrysk
Kolor:Biały Sygnałowy RAL 9003
Przeznaczenie:Do dachów
Rodzaj farby:Gruntoemalia
Temperatura aplikacji:od + 5°C do + 35°C
Wykończenie:Półmat
Czas nakładania kolejnej warstwy:6 h
Okres przechowywania:24 miesiące od daty produkcji
Rozcieńczalnik:Rafil Radach Rozcieńczalnik
Stosować z podkładem:Tak

Dodaj własną opinię

0.00 / 5 (0 głosów)
VIVERTO ©2021. Wszelkie prawa zastrzeżone