0

Fox

(28 produktów)

Produkty marki Fox to niezwykle bogaty i zróżnicowany asortyment obejmujący farby i efekty dekoracyjne, które pozwalają stworzyć przepiękne i oryginalne aranżacje wnętrz. W sklepie viverto.pl znajdziesz szeroki wybór farb dekoracyjnych i tynków strukturalnych Fox w niebanalnej kolorystyce, których aplikacja jest szybka i prosta. Fox oferuje gotowe systemy dekoracji, które z powodzeniem możesz wykorzystać do urządzania swojej przestrzeni. Sprawdź, jak wspaniale prezentują się farby dekoracyjne Fox i stwórz dzięki nim niepowtarzalny klimat.

Tynk Dekoracyjny Beton 10 kg Fox

Tynk Dekoracyjny Beton 10 kg Fox

288.25PLN / szt
W MAGAZYNIE
Lakier Dekoracyjny Mat 1L Fox

Lakier Dekoracyjny Mat 1L Fox

56.60PLN / szt
W MAGAZYNIE
Grunt Szczepny 1 kg Fox

Grunt Szczepny 1 kg Fox

27.90PLN / szt
W MAGAZYNIE
Grunt Szczepny 3 kg Fox

Grunt Szczepny 3 kg Fox

89.10PLN / szt
W MAGAZYNIE
Lakier Hydrofobowy 1L Fox

Lakier Hydrofobowy 1L Fox

95.70PLN / szt
W MAGAZYNIE
Tynk Dekoracyjny Beton 5Kg Fox

Tynk Dekoracyjny Beton 5Kg Fox

193.90PLN / szt
W MAGAZYNIE
Farba Dekoracyjna Diamento Luna 1L Fox

Farba Dekoracyjna Diamento Luna 1L Fox

120.20PLN / szt
W MAGAZYNIE

Farby Fox, czyli efekty dekoracyjne i struktury

Marka Fox Dekorator należy aktualnie do firmy Atlas, znanego i cenionego producenta chemii budowlanej. Natomiast farby dekoracyjne Fox są efektem niemal dwudziestoletniego doświadczenia, które pozwoliło stworzyć niezwykle rozbudowany system dekoracji ściennych. W skład oferty Fox Dekorator wchodzą zarówno tynki mineralne i masy akrylowe, jak i farby strukturalne, laserunkowe i lakiery. W sklepie viverto.pl znajdziesz duży wybór produktów Fox, a ich różnorodna kolorystyka oparta na palecie NCS pozwoli Ci dopasować farbę do każdego rodzaju wnętrza.

Najciekawsze farby dekoracyjne Fox

Wśród asortymentu Fox znajdziesz produkty, które zaskakują zarówno swoimi pięknymi strukturami, jak i kolorystyką. Farby dekoracyjne Fox są bowiem inspirowane najpiękniejszymi cudami natury oraz stylowymi i ponadczasowymi materiałami architektonicznymi. W ten sposób otrzymujemy takie efekty jak zielony mech dekoracyjny, czarny obsydian, relief perłowy czy efekt diamento. A to dopiero początek, ponieważ efekty strukturalne Fox odwzorowują również powierzchnie betonowe, metalowe - w tym industrialną rdzę i wiele innych.

Fox farby dekoracyjne o wielu obliczach

Efekty dekoracyjne i struktury to nie wszystko, co ma do zaoferowania marka Fox. Farby Fox to także cieszące się aktualnie olbrzymią popularnością farby tablicowe i farby magnetyczne, które pozwalają na oryginalną i funkcjonalną dekorację ściany. To również farby ceramiczne, które można też nakładać na powierzchnie wykonane z płyt g-k.

W asortymencie marki znaleźć można szereg innych produktów, takich jak impregnaty, grunty, pigmenty, lakiery ochronne czy masy szpachlowe. Jest to niezwykle kompleksowa oferta, w której obok tynków i farb dekoracyjnych, znajdują się również produkty służące do przygotowania powierzchni np. grunty szczepne oraz jej zabezpieczenia np. lakiery dekoracyjne.

Jak nakładać farby dekoracyjne Fox?

Sposób aplikacji farby Fox zależy od jej rodzaju. Farba Fox strukturalna nakładana jest w podobnie, jak tradycyjne tynki i należy użyć do tego packi. Natomiast w wybranych produktach stosuje się gąbki lub wałki malarskie. Warto zaznaczyć, że jak na profesjonalistów w branży przystało, Fox Dekoracje oferuje również pełne wsparcie w postaci filmów instruktażowych oraz dokładnej instrukcji nakładania swoich produktów, którą można znaleźć na ich opakowaniu.

W ofercie viverto.pl znajdziesz asortyment obejmujący najciekawsze farby dekoracyjne Fox, w tym tynki strukturalne, farby podkładowe i dekoracyjne. A jeśli potrzebujesz narzędzi do ich aplikacji, znajdziesz je w kategorii akcesoria malarskie. Zapraszamy!

RozwińZwiń

Filtry

PLN -PLN
Statusy
Rodzaj
Typ przylgi
Kierunek otwierania
Kolorystyka
Wykończenie
Wykończenie profili
Kolorystyka szkła
Dłuższy bok
Krótszy bok
Kształt
Mocowanie
Sposób otwierania
Szerokość ścianki
Rodzaj powierzchni
Klasa ścieralności
Antypoślizg
Rektyfikowanie
Wersja baterii
Rodzaj regulacji
Wylewka
Zakres pojemności
Rodzaj płytki
Typ imitacji
Format
Położenie
Ilość źródeł światła
Źródło światła w zestawie
Klasa ochrony IP
Regulacja kąta świecenia
Szerokość drzwi
Powłoka ochronna
Kolor profili
Wykończenie szkła
Identyczne kodowanie
Zastosowanie
VIVERTO ©2024. Wszelkie prawa zastrzeżone