0
GRUNT 5L Stegu
Producent:
Stegu
Cena:19,01PLN / szt
Dostępność:W MAGAZYNIE Produkt dostępny na naszych magazynach. Wyślemy go najszybciej jak to możliwe. Dotyczy płatności przy odbiorze i szybkiej płatności on-line. Przy przelewie, wysyłamy po zaksięgowaniu płatności.
ILOŚĆ:
Do listy życzeń

Grunt 5l Stegu

Środek gruntujący marki Stegu przeznaczony jest do powierzchni wykonanych z betonu, bloków gazobetonowych z cementu, płyt karton-gips oraz gipsowych. Doskonale sprawdzi się także pod płytki ceramiczne, farby, tapety i kleje, a także pod posadzki samopoziomujące i wyrównujące. Grunt Stegu tworzy jednolitą powłokę o właściwościach hydrofobowych, która mocno wiąże wierzchnie warstwy podłoża. Dodatkowo poprawia ich przyczepność, likwidując ich pylenie i redukując ścieranie. Produkt ten posiada mrozoodporne właściwości.

Stegu Grunt – stosowanie:

Przed rozpoczęciem pracy należy oczyścić podłoże. Usunąć zabrudzenia, kurz, luźne warstwy i plamy z olejów i smarów. Grunt marki Stegu nadaje się do aplikacji pędzlem, wałkiem oraz pistoletem natryskowym. Aby uzyskać satysfakcjonujące rezultaty na powierzchniach chłonnych, niezbędne może okazać się naniesienie dwóch lub trzech warstw. W razie potrzeby (zwłaszcza w przypadku gruntowania płyt kartonowo-gipsowych) produkt można rozcieńczyć wodą w stosunku 1:1. Kolejne warstwy gruntu nakładać po upływie 4 godzin. Pracę wykonywać, gdy temperatura powietrza wynosi 5-30oC. Podczas aplikacji należy zawsze przestrzegać zaleceń producenta.

W viverto.pl znajdziesz chemię budowlaną od sprawdzonych producentów. Zobacz naszą ofertę.

Rodzaj:Grunt
Pojemność:5 L
Kod producenta:ST-G-GRU-001-1
Wydajność:0,05-0,2 L / m2

Opinie użytkowników

Informujemy, że opinie publikowane w serwisie nie są przez nas weryfikowane i nie mamy wiedzy o tym, czy pochodzą one od konsumentów, którzy rzeczywiście używali danego produktu lub go kupili.
2019-07-16 08:20:47
Grunt dobrze się rozprowadza oraz szybko schnie co ułatwia całą pracę. Dodatkowo Jest bardzo wydajny.
2017-12-05 15:07:11
Grunt jak grunt nic nadzwyczajnego.

Dodaj własną opinię

4.50 / 5 (2 głosów)
VIVERTO ©2024. Wszelkie prawa zastrzeżone