0
Grunt Putzgrund 610 CT Biały 25 kg Caparol
Producent:
Caparol
Cena:309,99PLN / szt
Cena za 1 kg - 12,40 PLN
Dostępność:W MAGAZYNIE Produkt dostępny na naszych magazynach. Wyślemy go najszybciej jak to możliwe. Dotyczy płatności przy odbiorze i szybkiej płatności on-line. Przy przelewie, wysyłamy po zaksięgowaniu płatności.
ILOŚĆ:
Do listy życzeń

Putzgrund 610 CT Biały 25 kg Caparol Grunt

Wysokiej jakości wypełniający środek gruntujący marki Caparol zwiększa przyczepność podłoża mineralnego. Przeznaczony jest do stosowania wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń. Używany jest w celu wstępnego przygotowania powierzchni pod tynki silikonowe, silikatowe, dyspersyjne i mozaikowe. Putzgrund 610 25 kg jest szczególnie polecany do łączenia z systemami ociepleń Capatect EPS oraz Capatect MW.

Grunt użyty na ściany wewnętrzne stworzy delikatną strukturę. W połączeniu z systemami Arte-Lasur i Deko-Lasur pozwoli uzyskać odporne i wysoce dekoracyjne powłoki. Podkład można stosować także podczas pracy produktami Capadecor-Putz oraz Capadecor Calcino-Dekor.

Grunt Caparol 610 – wybór profesjonalistów

Ze względu na swoje właściwości grunt marki Caparol jest polecany przez wielu fachowców. Wyrób tworzy powłoki odporne na działanie czynników atmosferycznych, wody i wilgoci. Produkt z serii Putzgrund charakteryzuje się wysoką wydajnością oraz doskonałą siłą krycia. Co ważne, Putzgrund 610 CT Biały 25kg jest przyjazny dla środowiska i użytkownika.

Grunt nadaje się do barwienia maszynowego w systemie ColorExpress. Skontaktuj się z nami i zobacz naszą ofertę farb i tynków z mieszalnika. Sprawdź także pozostałą ofertę gruntów elewacyjnych dostępnych w naszym e-sklepie i zamów je już dziś w atrakcyjnej cenie.

Kolorystyka:Biały
Pojemność:25 kg
Czas schnięcia:12 h
Wydajność:Zużycie od 0,2 do 0,35 kg/m2
Zastosowanie:Wewnętrzne, Zewnętrzne

Dodaj własną opinię

0.00 / 5 (0 głosów)
VIVERTO ©2024. Wszelkie prawa zastrzeżone