0
Jednouchwytowa bateria umywalkowa Axor Citterio E 36106000 Hansgrohe
Producent:
Hansgrohe
Cena:2094,00PLN

Dostępność:DOSTĘPNE
NA ZAMÓWIENIE
po złożeniu zamówienia, w ciągu 24h otrzymasz informację o planowanym terminie realizacji. Możesz też skontaktować się z nami i uzyskać informację o terminie: 12 345 13 38
ILOŚĆ:
Do listy życzeń

Axor Citterio E  Hansgrohe Jednouchwytowa bateria umywalkowa 36106000

Podtynkowe baterie umywalkowe zawładnęły łazienkami. Są eleganckie, minimalistyczne i uniwersalne — pasują do wnętrz w każdym stylu. Axor Citterio E łączy w sobie wszystkie podstawowe cechy zewnętrznych elementów do podtynkowych baterii, będąc jednocześnie funkcjonalną i niezawodną propozycją. Model ten składa się z dwóch elementów, które znajdują się na niewielkich, kwadratowych, lekko zaoblonych rozetach. Pierwszym elementem jest płaska, lekko zagięta wylewka. Dzięki swojej budowie pozwala cieszyć się przyjemnym, laminarnym strumieniem. Drugą rozetę uzupełnia wygodna dźwignia w kształcie joysticka, z której pomocą perfekcyjnie dopasujesz intensywność oraz temperaturę wody. Całość pokryta została odporną powłoką w ponadczasowym, chromowanym kolorze. Bateria z serii Citterio E została wyposażona w nowoczesne systemy producenta Hansgrohe — ceramiczny mieszacz, który zapewnia płynną obsługę dźwigni nawet po wielu latach jej nieustannej eksploatacji, a także technologię EcoSmart, która pozwoli Ci zaoszczędzić cenne zasoby naturalne bez konieczności rezygnacji z komfortu przepływającego strumienia. Wybierając Citterio E 36106000 do swojej łazienki, zyskasz produkt, który będzie służył Ci przez lata.

Axor Citterio E 36106000 - dodatkowe informacje:

  • w składzie: jednouchwytowa bateria umywalkowa ścienna podtynkowa, komplet odpływowy
  • strumień: laminarny
  • mieszacz ceramiczny joystick
  • może współpracować z przepływowymi podgrzewaczami wody
  • możliwość usytuowania uchwytu z prawej lub lewej strony
  • element odpływowy G 1¼
Zobacz szczegóły podtynkowej baterii umywalkowej w naszej aranżacji łazienki z kamienną mozaiką, której systemy wodne niemieckiego producenta zapewniły funkcjonalność i zainspiruj się nią podczas tworzenia własnego projektu.

Kolorystyka:Chrom
Kod producenta:36106000
Przepustowość wody - L / min:5
Rodzaj regulacji:Jednouchwytowa
Wylewka:Stała
Zasięg wylewki (mm):221 mm

Dodaj własną opinię

0.00 / 5 (0 głosów)
VIVERTO ©2022. Wszelkie prawa zastrzeżone