0
Korek Klik-Klak Metalowy Fume 168279 Elita
Korek Klik-Klak Metalowy Fume 168279 Elita
Korek Klik-Klak Metalowy Fume 168279 Elita
Producent:
Elita
Cena:131,73PLN / szt
Dostępność:DOSTĘPNE
NA ZAMÓWIENIE
po złożeniu zamówienia, w ciągu 24h otrzymasz informację o planowanym terminie realizacji. Możesz też skontaktować się z nami i uzyskać informację o terminie: 12 345 13 38
ILOŚĆ:
Do listy życzeń

Fume Elita Korek Klik-Klak Metalowy

Łazienka to pomieszczenie, w którym każdy element powinien ze sobą współgrać. Równie ważne, co ceramika i armatura są dodatki niezbędne do ich prawidłowego działania. Korek Elita w kolorze Fume wykonany został z odpornego mosiądzu, który pokryto lśniącą powłoką w kolorze chrom. Jego korpus uzupełniono metalową tarczą w odcieniu szarobrązowym, który doskonale współgra z popularnymi modelami umywalek producenta Elita. Korek ten dedykowany jest do łącznia z ceramicznymi misami bez przelewu. Jest to bardzo praktyczna propozycja, która swoją funkcjonalność zapewnia łatwej obsłudze „push to open”. Aby zatrzymać wodę wewnątrz niecki umywalki, należy nacisnąć górną część pokrywy korka. Ponowne wciśnięcie spowoduje otwarcie odpływu.

Zobacz także pozostałe akcesoria do ceramiki i wybierz elementy, które staną się funkcjonalnym uzupełnieniem aranżacji Twojej łazienki.
Kod producenta:168279
Rodzaj:Korek
Kolorystyka:Brązowy

Dodaj własną opinię

0.00 / 5 (0 głosów)
VIVERTO ©2024. Wszelkie prawa zastrzeżone