0

Mapei

(128 produktów)

Wybierając płytki ceramiczne do kuchni czy łazienki, musisz pamiętać także o produktach, które pozwolą na ich montaż. W ofercie sklepu viverto.pl znajdziesz wysokiej jakości fugi i kleje do płytek od renomowanych producentów - w tym od lidera branży produkcji materiałów do klejenia, uszczelniania i hydroizolacji - firmy Mapei. Oferta wyrobów tej cenionej włoskiej marki jest niezwykle szeroka. A bogata gama kolorystyczna fug pozwala na ich łatwe dopasowanie do różnego rodzaju aranżacji. Sprawdź i wybierz produkty, dzięki którym Twoje płytki do kuchni czy łazienki będą ułożone fachowo i stylowo!

Klej Adesilex P9 Szary 25kg Mapei

Klej Adesilex P9 Szary 25kg Mapei

54.00PLN / szt
5.00(3)
W MAGAZYNIE

Kleje, fugi i hydroizolacja Mapei

Firma Mapei działa na rynku budowlanym już od ponad 80 lat. Obecna jest w krajach na całym świecie, a ciągły rozwój technologii i kształtowanie rozwiązań dla budownictwa słynących z innowacji, jest jej znakiem rozpoznawczym. Marka oferuje niezwykle szeroki zakres produktów budowlanych, którego w rzeczywistości jedynie częścią są wysokiej klasy materiały dedykowane do montażu płytek ceramicznych oraz kamienia naturalnego. Wśród nich znajdziesz kleje i zaprawy klejowe do płytek Mapei, silikony uszczelniające, folie w płynie, izolacje przeciwwodne oraz fugi.

Zaprawa do płytek i kamienia Mapei

Podstawowym elementem niezbędnym do położenia płytek jest zaprawa klejowa, a Mapei oferuje w tym zakresie sprawdzone produkty, które pozwalają na ich prosty, szybki i wygodny montaż. Wszystko to za sprawą odkształcalnych klejów cementowych Mapei Keraflex, dedykowanych do montażu płytek ceramicznych i kamienia. W sklepie viverto.pl znajdziesz m. in. klej cementowy Mapei Keraflex Extra o niezwykle gładkiej konsystencji, co pozwala na łatwą aplikację oraz Mapei Keraflex Maxi o zmniejszonym spływie i uniwersalnym zastosowaniu - z jego pomocą przykleisz płytki na ścianę i na podłogę.

W naszym asortymencie znaleźć można także inne kleje cementowe włoskiej marki o zróżnicowanych parametrach i zastosowaniu, takie jak np. klej Mapei Adesilex czy Mapei Kerabond. Kleje i zaprawy do płytek to jednak nie wszystko, czego będziesz potrzebować, zwłaszcza w sytuacji, gdy planujesz montować płytki do łazienki. Wtedy niezbędna jest także odpowiednia hydroizolacja, a w tej kwestii Mapei również radzi sobie doskonale.

Izolacje przeciwwodne i folia w płynie Mapei

Zabezpieczenie powierzchni przed wodą w pomieszczeniach narażonych na wilgoć czy zalanie powinno być jak najbardziej solidne. W tym celu warto wykorzystać szereg profesjonalnych produktów do izolacji przeciwwodnej, którą należy zrobić jeszcze przed położeniem płytek. W ofercie Mapei znajduje się zarówno wysokiej klasy elastyczna izolacja przeciwwodna Mapelastic, wykonana na bazie cementu oraz żywic - dedykowana do uszczelniania basenów, tarasów, balkonów i łazienek, jak i płynna folia Mapegum - do izolowania powierzchni przed wilgocią i czasowym kontaktem z wodą.

Folia w płynie Mapei może być stosowana na każdy rodzaj podłoża, począwszy od płyt g-k, przez różnego rodzaju tynki i wylewki, na drewnie, materiałach drewnopodobnych, ceramice i kamieniu naturalnym skończywszy. W kwestii uszczelniania nie jest to jednak ostatni produkt włoskiej firmy, który zasługuje na szczególną uwagę i cieszy się niezwykle szerokim zastosowaniem.

Mapei silikon - rodzaje i zastosowanie

Do jednych z najpopularniejszych produktów stosowanych w szeroko pojętym budownictwie należą z pewnością jednoskładnikowe silikony Mapei, które odznaczają się świetnymi właściwościami uszczelniającymi. Używa się ich do wypełniania połączeń sanitarnych oraz szczelin dylatacyjnych. Mapei silikon za sprawą swojej rozszerzalności, odporności na pleśń i grzyby oraz wodoszczelności znajduje zastosowanie nie tylko w budownictwie mieszkalnym i przemysłowym czy przy uszczelnianiu basenów, ale również w przemyśle stoczniowym i motoryzacyjnym.

Warto nadmienić, że silikony Mapei odznaczają się świetną przyczepnością do różnych materiałów, takich jak ceramika, szkło, aluminium anodowane, a po zagruntowaniu środkiem Primer FD, mogą być stosowane do uszczelniania powierzchni drewnianych, malarskich, gumowych i metalowych. Ponadto są one dostępne w aż 30 różnych kolorach, co daje uszczelnienie zarówno skuteczne, jak i estetyczne.

Fugi Ultracolor Mapei

Kolejną gamą niezwykle popularnych produktów Mapei są fugi do płytek i kamienia. Jest to nieodłączny element wykończenia ścian i podłóg za pomocą ceramiki czy kamienia naturalnego. Fugi pozwalają uzyskać pełną estetykę, a równocześnie stanowią funkcjonalne rozwiązanie zapobiegające gromadzeniu się kurzu i wilgoci w szczelinach pomiędzy płytkami.

W ofercie marki znajdziesz fugi z linii Ultracolor Mapei, które dostępne są w bogatej palecie kolorystycznej, a równocześnie odznaczają się świetnymi właściwościami ochronnymi przed grzybami, pleśnią i zabrudzeniami. Są to fugi hydrofobowe dedykowane do spoinowania ścian i posadzek wewnętrznych oraz zewnętrznych, wykonanych z różnego rodzaju materiałów - w tym ceramiki, szkła czy kamienia. Ich aplikacja jest szybka i prosta.

W ofercie viverto.pl znajdziesz również stylowe płytki podłogowe i ścienne, które będziesz mógł położyć przy wykorzystaniu produktów Mapei. Zapraszamy!

RozwińZwiń

Filtry

PLN -PLN
Statusy
Dłuższy bok
Krótszy bok
Rodzaj
Kształt
Mocowanie
Sposób otwierania
Szerokość ścianki
Zastosowanie
Rodzaj powierzchni
Klasa ścieralności
Antypoślizg
Kolorystyka
Rektyfikowanie
Wersja baterii
Rodzaj regulacji
Wylewka
Wykończenie
Zakres pojemności
Rodzaj płytki
Typ imitacji
Format
Położenie
Ilość źródeł światła
Rodzaj źródła światła
Źródło światła w zestawie
Klasa ochrony IP
Napięcie
Regulacja kąta świecenia
Szerokość drzwi
Powłoka ochronna
Kolor profili
Wykończenie profili
Wykończenie szkła
Identyczne kodowanie
VIVERTO ©2024. Wszelkie prawa zastrzeżone