0

Marmite

(11 produktów)

Jeśli interesuje Cię ceramika łazienkowa odznaczająca się nowoczesnym wzornictwem, wysoką trwałością oraz jakością, to wyroby szwedzkiej marki Marmite są stworzone dla Ciebie. Wykorzystanie do produkcji opracowanego przez firmę nowoczesnego materiału Mineral Composite pozwala jej tworzyć z naturalnych komponentów przepiękne umywalki, wanny i brodziki, które nadają stylu i funkcjonalności każdej łazience. W ofercie viverto.pl znajdziesz ceramikę Marmite o oryginalnym i nietuzinkowym designie, który urzeka już od pierwszego spojrzenia. Zapraszamy!

Marmite ceramika, czyli piękny design, trwałość i wysoka higiena

Szwedzka marka Marmite posiada ponad 40 lat doświadczenia w produkcji wysokiej jakości ceramiki łazienkowej. Każda umywalka, brodzik czy wanna wolnostojąca Marmite stanowi doskonałe połączenie innowacyjnych technologii produkcyjnych, niezwykle oryginalnego wzornictwa oraz wysokiej funkcjonalności, która sprawia, że korzystanie z ceramiki Marmite jest czystą przyjemnością.

Marmite Mineral Composite - ceramika XXI wieku

Marmite stawia na nowoczesne trendy, dlatego oferowane przez markę produkty spełniają najwyższe standardy designerskie, stając się nieodłącznym elementem łazienek urządzonych ze smakiem. Możliwe jest to za sprawą specjalnego materiału, z jakiego tworzona jest ceramika Marmite. Jest to Mineral Composite, który w 75 procentach składa się z naturalnego dolomitu i 25 procentach z żywic.

Ceramika łazienkowa Marmite - właściwości Mineral Composite

Dzięki Mineral Composite Marmite może produkować umywalki, brodziki i wanny wolnostojące o zróżnicowanych kształtach. Ponadto każda umywalka Marmite, wanna wolnostojąca oraz brodzik są pokryte specjalną nanopowłoką, która zapewnia im trwałą ochronę. Ceramika wykonana z Mineral Composite jest przyjemna w dotyku, niezwykle trwała, antybakteryjna oraz łatwa w czyszczeniu. Przy czym nie ulega odkształceniom pod wpływem ciężaru - co pozwala tworzyć cienkie i nowoczesne brodziki oraz wanny wolnostojące o wąskich krawędziach.

Marmite umywalki nablatowe

W ofercie sklepu viverto.pl znajdziesz przepiękne nablatowe umywalki Marmite, które obok ciekawego wzornictwa, odznaczają się wysoką funkcjonalnością. Wynika to z tego, że tak jak wanny i brodziki, tak każda umywalka nablatowa Marmite odznacza się wysoką odpornością na uderzenia i posiada ochronną powłokę antybakteryjną.

Marmite wanny wolnostojące

Wanny Marmite to prawdziwe perełki wysublimowanego wzornictwa, które doskonale pasują do stylowych łazienek. Wśród dostępnego w ofercie viverto.pl asortymentu znajdziesz zachwycające swoimi kształtami wanny wolnostojące Marmite o różnych rozmiarach - większych i mniejszych. Dzięki temu możesz zdecydować się na wannę wolnostojącą nawet w przypadku stosunkowo małej łazienki.

W pozostałych kategoriach produktowych naszego sklepu dostępne są wszystkie niezbędne do montażu wanny, brodzika, czy umywalki elementy, takie jak nowoczesna i stylowa armatura łazienkowa oraz syfony i odpływy. Przy każdym opisie produktu znajdują się także polecane przez nas komponenty, które będą potrzebne do jego instalacji, na co warto zwrócić uwagę. Zapraszamy zatem do zapoznania się z wyjątkowym asortymentem Marmite!

RozwińZwiń

Filtry

PLN -PLN
Statusy
Rodzaj
Typ przylgi
Kierunek otwierania
Kolorystyka
Wykończenie
Wykończenie profili
Kolorystyka szkła
Dłuższy bok
Krótszy bok
Kształt
Mocowanie
Sposób otwierania
Szerokość ścianki
Rodzaj powierzchni
Klasa ścieralności
Antypoślizg
Rektyfikowanie
Wersja baterii
Rodzaj regulacji
Wylewka
Zakres pojemności
Rodzaj płytki
Typ imitacji
Format
Położenie
Ilość źródeł światła
Źródło światła w zestawie
Klasa ochrony IP
Regulacja kąta świecenia
Szerokość drzwi
Powłoka ochronna
Kolor profili
Wykończenie szkła
Identyczne kodowanie
Zastosowanie
VIVERTO ©2024. Wszelkie prawa zastrzeżone