0

Syfony

(70 produktów)

Chyba nikt nie lubi zapychających się umywalek czy brodzików. Problem ten może naprawdę irytować, a jedynym rozwiązaniem, które może temu zapobiec, jest odpowiednio dobrany syfon. Bez niego możemy narazić się na regularne odwiedziny hydraulika, co oczywiście nie wpływa pozytywnie na stan portfela. Ważne, by syfony i spusty były dobrej jakości, dokładnie tak, jak te dostępne w viverto.pl. Zobacz poniżej!

Syfon Wannowy Z Przelewem Moli Złoty Szczotkowany ARIN.3210GB Excellent
Promocja-15%
Syfon Umywalkowy Okrągły Miedź HF6009RG Emporia
Darmowa dostawa
Półsyfon Umywalkowy Chrom HF6009 Emporia
Darmowa dostawa
Półsyfon Umywalkowy Czarny Matowy HF6009BC Emporia
Darmowa dostawa
Syfon Umywalkowy Okrągły Gun Metal HF6009GBM Emporia
Darmowa dostawa
Półsyfon Umywalkowy Złoty HF6009G Emporia
Darmowa dostawa
Półsyfon Umywalkowy Nikiel Szczotkowany HF6009BN Emporia
Super cena

Półsyfon Umywalkowy Nikiel Szczotkowany HF6009-BN Emporia

131.00PLN / szt 113.00PLN / szt
zostało:3szt
Syfon Wannowy Simple 2.0 ARIN.3157CR Excellent
Promocja
Syfon Umywalkowy Z Korkiem Click Clack PR4C4NNA006 Emporia
Super cena

Syfon Umywalkowy Z Korkiem Click Clack PR4-C4NNA-006 Emporia

60.00PLN / szt 52.00PLN / szt
zostało:94szt
Syfon Umywalkowy EC4C4NR3006 Emporia
Super cena

Syfon Umywalkowy EC4-C4NR3-006 Emporia

152.00PLN / szt 99.00PLN / szt
zostało:92szt
Syfon Umywalkowy EC4C4NR3005 Emporia
Super cena

Syfon Umywalkowy EC4-C4NR3-005 Emporia

114.00PLN / szt 99.00PLN / szt
zostało:75szt
Syfon Wannowy Rotexa 2130005N00 Kludi

Syfon Wannowy Rotexa 2130005N00 Kludi

154.68PLN / szt
W MAGAZYNIE

Syfony i spusty

Syfon to bardzo ważny element umywalki, wanny czy brodzika. Mimo że jego budowa nie jest zbyt skomplikowana, to pełni on istotną rolę. Przede wszystkim zatrzymuje wszelkiego rodzaju zanieczyszczenia, które mogłyby zapchać odpływ.. Po drugie, syfon tworzy swego rodzaju barierę, która blokuje brzydkie zapachy z rur, przed wydostaniem się do wnętrza kuchni czy łazienki.

Konstrukcja syfonów

Syfony jako elementy instalacji odprowadzających wodę mają dość prostą budowę, jednak trzeba pamiętać o tym, że rozróżnia się kilka ich rodzajów. Chodzi tutaj przede wszystkim o miejsce, do którego syfon będzie podłączony - może to być wanna, brodzik, umywalka lub pralka. Ponadto mamy również syfony i półsyfony. Te pierwsze to kompletne zestawy gotowe do połączenia, natomiast półsyfony łączą się z istniejącym już odpływem baterii.

Syfony pod względem swojej konstrukcji dzielą się również na rurowe, czyli poziome - odznaczające się dużą przepustowością oraz butelkowe, czyli pionowe, które świetnie sprawdzają się w sytuacji, kiedy mamy do dyspozycji mało miejsca. Dostępne są także syfony specjalistyczne np. syfon teleskopowy. Warto zwrócić także uwagę na materiał, z jakiego wykonany jest syfon, do wyboru mamy tworzywa sztuczne oraz metal np. mosiądz.

Syfon umywalkowy

Producenci oferują przeróżne modele syfonów do umywalek. Zaczynając od najtańszych - plastikowych, przez bardziej trwałe jakościowo, aż do designerskich, metalowych syfonów, które nie wpływają negatywnie na wystrój wnętrza, a co więcej mogą je nawet zdobić. Wybierając syfon do umywalki istotne jest , czy będzie on widoczny, czy ukryty w szafce. Jeśli ukryty, wtedy spokojnie można kupić model tańszy, którego estetyka nie ma zbytniego znaczenia. Jeśli syfon ma być widoczny, ważne, by był dopasowany do całego wystroju łazienki. W sklepie viverto.pl znajdziesz szeroki wybór tego typu produktów. Oferujemy zarówno rozwiązania klasyczne, jak i te najnowocześniejsze, do których należy syfon podtynkowy do umywalki czy syfon klik klak.

Syfon do umywalki nablatowej

Nowoczesne aranżacje lubią rozwiązania niestandardowe, do których z pewnością należy stylowa umywalka nablatowa. W sklepie viverto.pl znajdziesz syfony, które doskonale sprawdzają się w tego typu instalacjach, niezależnie od tego, jakiej marki jest dana umywalka nablatowa czy jaki ma kształt. Jeśli już decydujesz się na konkretne rozwiązanie, to warto postawić na produkty z wyższej półki, takie jak np. syfon chromowany do umywalki albo syfon czarny, czy syfon w kolorze złotym, które prezentują się niezwykle stylowo. Tego typu akcesoria są doskonałym uzupełnieniem aranżacji, w której postawiono na kolorową armaturę. A warto mieć świadomość, że w ostatnim czasie cieszy się ona olbrzymią popularnością. Dlatego znajdziesz u nas syfon do umywalki w różnych kolorach, nie tylko klasyczny syfon chromowany.

Syfon wannowy

Wybierając syfon do wanny, należy zwrócić uwagę na jakość. Zadbajmy, by z syfonu nie wystawały żadne elementy, o które mogłyby zaczepiać się zanieczyszczenia, co doprowadzi do szybkiego zatkania odpływu. Warto, by syfon wyposażony był w filtry ułatwiające czyszczenie. Co ważne, syfony wannowe dostępne w asortymencie viverto.pl, to wysokiej jakości produkty, które doskonale współgrają z najbardziej ekskluzywnymi wannami – zarówno wolnostojącymi, jak i tymi do zabudowy. Oferujemy syfony do wanien od najbardziej cenionych producentów – w tym także funkcjonalne i wyposażone w przepięknie wykończone elementy zewnętrzne zestawy odpływowo-przelewowe Kludi. W naszym sklepie znajdziesz także niezawodny syfon Geberit, czyli produkt marki, która jeśli chodzi o wyposażenie łazienek, sama w sobie jest synonimem wysokiej jakości i trwałości.

Syfon wannowy automatyczny

Ciekawym rozwiązaniem, które sprawia, że wanna stanie się jeszcze bardziej funkcjonalna, jest syfon wannowy automatyczny. Jest to syfon, pozwalający na automatyczne otwieranie i zamykanie kanału odpływowego. Obok zalet praktycznych, automatyczne syfony wannowe odznaczają się również wysoką estetyką, co wpływa na aranżację łazienki.

Syfon brodzikowy

Kupując syfon do brodzika, należy dopasować go przede wszystkim do jego typu. Inny syfon zamontujemy w brodziku głębokim, a inny w płaskim. Na rynku dostępne są jednak różne opcje, dzięki którym dobór odpowiedniego syfonu nie powinien stanowić większego problemu. Co najważniejsze, w sklepie viverto.pl znajdziesz syfon do brodzika zarówno w kształcie okrągłym, jak i prostokątnym. Ponadto zadbaliśmy o zapewnienie dostępu do najnowocześniejszych rozwiązań, jakimi jest między innymi syfon brodzikowy z odpływem liniowym. Tego typu produkty dedykowane są do wnętrz zaaranżowanych w sposób nowoczesny i minimalistyczny, gdzie w miejscu tradycyjnego brodzika, znajduje się kabina z posadzką wyłożoną płytkami

Syfon do niskiego brodzika

W ostatnich latach coraz częściej klienci decydują się na prysznic wyposażony w niski brodzik. Takie rozwiązanie jest równocześnie funkcjonalne, jak i niezwykle efektowne pod względem designerskim. W sklepie viverto.pl znajdziesz syfony do brodzika niskiego, które z łatwością zamontujesz w swoim nowoczesnym prysznicu. Przy czym najczęściej tego typu produkty określane są jako syfon do brodzika slim. A jeśli dopiero szukasz nowoczesnego brodzika o niskiej konstrukcji, to zajrzyj również do naszej oferty obejmującej wanny i brodziki. Znajdziesz tam nowoczesne wyroby, dostępne w szerokiej gamie kształtów i rozmiarów, o nawet ultra cienkiej grubości, dostępne także w kolorze.

Syfony i spusty w Viverto.pl

W asortymencie sklepu viverto.pl dostępne są różnego rodzaju syfony, które obok takich elementów jak armatura łazienkowa i ceramika stanowią nieodłączną część instalacji sanitarnych. Oferujemy zarówno zestawy odpływowo - przelewowe, uniwersalne zawory spustowe oraz półsyfony, jak i rozmaite syfony do wanny, umywalki - w tym syfony do umywalki nablatowej, nowoczesny syfon podtynkowy do umywalki czy syfon do brodzika niskiego i wysokiego.

Za sprawą naszej zróżnicowanej oferty z łatwością dopasujesz syfon do konkretnego zastosowania. W naszym sklepie oferujemy tylko i wyłącznie wysokiej jakości produkty. Dzięki temu każdy zakupiony u nas półsyfon i syfon do umywalki łazienkowej, brodzika czy wanny, będzie służył Ci przez wiele lat. Zapraszamy

RozwińZwiń

Filtry

PLN -PLN
Statusy
Rodzaj
Kolorystyka
Wykończenie
Rodzaj regulacji
Wylewka
VIVERTO ©2024. Wszelkie prawa zastrzeżone