0

Postumenty

(3 produktów)

Zdecydowałeś się na zakup podwieszanej umywalki? Jeśli tak, to zatrzymaj się na chwilę i rozejrzyj się między produktami dostępnymi w tej kategorii – być może będziesz potrzebował postumentu pod umywalkę! I nieważne czy chcesz zakryć mało atrakcyjne elementy przyłączeń, czy może szukasz postumentu, ponieważ umywalka jest zbyt ciężka – na pewno znajdziesz coś dla siebie. Sprawdź nasze produkty, pochodzące z oferty najlepszych producentów i miej pewność, że kupujesz postument do umywalki najlepszej jakości!

Postument pod umywalkę - kiedy znajduje zastosowanie?

Aranżacja łazienki daje olbrzymie pole możliwości, pozwalające tworzyć wnętrza funkcjonalne, piękne i eleganckie. W szerokiej gamie rozwiązań, które dotyczą zarówno estetyki, jak i funkcjonalności, znajdują się nie tylko baterie umywalkowe, baterie wannowe i baterie prysznicowe, a także płytki i ceramika sanitarna, ale również takie wyposażenie łazienki, jak postumenty i półpostumenty.

Zazwyczaj tego typu produkty są stosowane wtedy, gdy planujemy montaż umywalki bez blatu lub nie przewidujemy umieszczenia pod nią szafki. W takiej sytuacji postument do umywalki z jednej strony stanowi dla niej podporę, a z drugiej strony zastawia nieestetyczne części instalacji hydraulicznej, które są na wierzchu.

Co istotne, postument pod umywalkę może stać się jednym z kluczowych elementów wystroju. Stawiając na połączenie umywalki do łazienki z postumentem, nadajemy wnętrzu wyjątkowego stylu, łączącego w sobie minimalizm, wysoką estetykę i w zależności od designu samego postumentu - nowoczesności lub oryginalności w stylu vintage.

Umywalka - postument czy półpostument?

W ofercie Viverto.pl dostępne są nie tylko postumenty, ale także półpostumenty. Czym się one od siebie różnią? Tradycyjny postument pod umywalkę sięga do samej posadzki, co sprawia, że stanowi on doskonałą podporę pod cięższe umywalki. Natomiast półpostument jest instalowany do ściany na określonej wysokości, nie sięgając podłogi. Takie rozwiązanie będzie najlepsze wtedy, gdy po prostu zależy Ci na eleganckim zakryciu elementów instalacji hydraulicznej, jednak nie potrzebujesz dodatkowej konstrukcji nośnej dla umywalki. Zaletą półpostumentów jest łatwiejsze utrzymanie łazienki w czystości.

Jak dobrać postument pod umywalkę?

Dopasowanie odpowiedniego postumentu do umywalki w łazience nie jest kwestią jedynie estetyczną. Ważne jest również to, aby był on kompatybilny z umywalką, czyli powinien pasować do kształtu i wielkości umywalki. Dlatego zawsze przy wyborze konkretnego produktu zapoznaj się z jego danymi technicznymi, które wskazują, z jakimi umywalkami może być on montowany.

Ponadto zwróć uwagę również na wysokość postumentu. Z reguły umywalki montowane są na wysokości wynoszącej około 85 cm. Dlatego też standardowe postumenty są dostępne w takim właśnie rozmiarze. Jeśli jednak Twoja umywalka jest zainstalowana na innej wysokości, musisz poszukać pasującego do niej postumentu lub ewentualnie zdecydować się na półpostument.

Warto zaznaczyć, że tego typu produkty mogą być wykonane z różnych materiałów, takich jak ceramika, porcelana, kompozyt, drewno, a nawet szkło. Przy czym materiał wykonania postumentu do umywalki wpływa nie tylko na ostateczny efekt wizualny, ale także na jego cenę.

Postument pod umywalki - cena

Podobnie jak pozostałe wyposażenie do łazienki, tak i postumenty dostępne są w zróżnicowanej ofercie cenowej. W sklepie Viverto.pl znajdziesz postumenty od znanych i cenionych producentów, które są piękne pod względem designu, a przy tym wykonane z wysokiej jakości materiałów. To zaś przekłada się na ich trwałość i wytrzymałość. Nie bez znaczenia jest również to, czy wybierzesz postument, czy półpostument, ponieważ półpostumenty są z reguły tańsze. Znajdź zatem rozwiązanie najlepsze dla siebie i skorzystaj z produktów dostępnych w ofercie naszego sklepu!

RozwińZwiń

Filtry

PLN -PLN
Statusy
Rodzaj
Kolorystyka
Wykończenie
VIVERTO ©2024. Wszelkie prawa zastrzeżone