0
Łazienka 6m2 - projekt viverto.pl

Projekt łazienki 6m2

Czy łazienka 6m2 może zaskakiwać nietuzinkowym wyglądem? W Viverto wierzymy, że nawet najmniejsza przestrzeń zasługuje na wyjątkowy anturaż, dlatego tworząc ten projekt, sięgnęliśmy po płytki, które zachwycają. Poznaj przepis na niewielką łazienkę pełną wygody i designu.

Projekty łazienek 6m2 – styl przede wszystkim!

Spoglądając na tę aranżację, nie sposób nie zauważyć jej centralnego punktu. Tak zwany Focial Point wyróżnia dekoracyjny panel, imitujący elegancki, zielony kamień ozdobiony bogatą siecią użyleń w złotym kolorze. To płytki Icaro Musk Pulido, których gładka, polerowana powierzchnia wprowadziła do naszej aranżacji łazienki 6m2 elegancki rys. Tłem dla tak wyróżniającego designu stały się płytki Aral Pearl Pulido od hiszpańskiej marki Azulejos Benadresa. Warto przyjrzeć się ich powierzchni, której wygląd imituje masę perłową.  To one nadają ścianom i podłogom głębię, którą podkreślą lustra ścienne oraz odpowiednio dobrane, nastrojowe oświetlenie.

Jak urządzić łazienkę 6m2?

Skupiając się na wyborze płytek ceramicznych do naszej łazienki 6m2 z wanną, nie zapomnieliśmy także o uzupełniającym ją wyposażeniu. Zaakcentowaną przez kamienne płytki strefę dopełniliśmy wygodną wanną prostokątną wraz z zagłówkiem i uchwytami Optima Premium, Besco. Tuż powyżej niej zainstalowaliśmy baterię z zestawem prysznicowym z serii Y Omnires w kolorze czarnym. Obok wanny zaaranżowaliśmy konsolę, wraz ze wpuszczoną w nią umywalką Diverta, Roca. Podtynkowa bateria umywalkowa o minimalistycznej, smukłej formie stała się jej idealnym uzupełnieniem, harmonizując z czarnym kolorem baterii wannowej. Dzięki odpowiednio rozmieszczonym spotom świetlnym, lustrom oraz jasnej barwie płytek udowodniliśmy, że pomysł na łazienkę 6m2 nie musi być nudny.

Poznaj także nasze pozostałe aranżacje i zainspiruj się projektami łączącymi najnowsze trendy i funkcjonalne rozwiązania. Sprawdź także ofertę naszego sklepu internetowego. Znajdziesz w nim produkty z tego wnętrza, jak i wiele innych, dzięki którym Twoja łazienka nabierze wyrazu.

PRODUKTY Z TEJ ARANŻACJI

VIVERTO ©2024. Wszelkie prawa zastrzeżone