0
Stegu Narożnik Country 618
Stegu Narożnik Country 618
Stegu Narożnik Country 618
Stegu Narożnik Country 618
Stegu Narożnik Country 618
Stegu Narożnik Country 618
Producent:
Stegu
Cena:100,96PLN / kart.
Dostępność:DOSTĘPNE
NA ZAMÓWIENIE
po złożeniu zamówienia, w ciągu 24h otrzymasz informację o planowanym terminie realizacji. Możesz też skontaktować się z nami i uzyskać informację o terminie: 12 345 13 38
ILOŚĆ:
Do listy życzeń

Country 618 Stegu Narożnik

Szukasz sposobu na wykończenie narożnych powierzchni wewnętrznych i zewnętrznych? Narożnik Country 618 pomoże Ci w estetyczny sposób ozdobić zagięcia ścian. Dodatkowo ochroni je przed działaniem czynników atmosferycznych i mechanicznych. Betonowe płytki marki Stegu łączą estetykę i wysokie parametry techniczne, dlatego stanowią doskonały wybór dla wszystkich osób ceniących materiały wykończeniowe najwyższej jakości. Budowa płytki idealnie łączy się z kątami prostymi powierzchni ozdobionej kamieniem dekoracyjnym Country 618. Nieregularna barwa i szczegółowe odtworzenie charakterystycznej struktury starej cegły belgijskiej sprawiają, że jest to produkt, po który sięga wielu architektów i dekoratorów.

Zobacz także pozostałe elementy kolekcji Country i zamów je na viverto.pl. Postaw na sklep, któremu zaufało tysiące zadowolonych klientów i skorzystaj z aktualnych promocji, dodatkowych rabatów i fachowej wiedzy naszych doradców i odmień wygląd swojego otoczenia.

Rozmiar:19x16,2x8
Zastosowanie:Wewnętrzne, Zewnętrzne
Mrozoodporność:Tak
Sztuk w kartonie:24
Grubość:14-17 mm
Kolorystyka:Czarny
Materiał:Beton
mb w kartonie:1.8 mb
Rodzaj płytki:Narożnik
Typ imitacji:Cegła
Z fugą:Nie
Zalecany impregnat:Żywy kolor do kamienia Stegu

Dodaj własną opinię

0.00 / 5 (0 głosów)
VIVERTO ©2022. Wszelkie prawa zastrzeżone