0

Wiadra i kastry

(20 produktów)

Budowa to miejsce, w którym nie może zabraknąć wiader oraz kastry budowlanej. To akcesoria, które przydają się podczas mieszania mas, malowania, transportowania wody, a także porządkowania przestrzeni po wykonanej pracy. Ciężko jest wyobrazić sobie bez nich także pracę w ogrodzie, gdzie służą do porządkowania czy zbierania liści i ususzonych roślin. Wiadra i kastry dostępne w tym dziale dzieli pojemność, kształt i zastosowanie, a łączy – funkcjonalność i najwyższa jakość wykonania. Sprawdź!

Wiadra budowlane – niezastąpione podczas wielu czynności

Mocne i solidne pojemniki sprawdzą się zarówno podczas budowy, remontu, jak i drobnych, przydomowych prac. To atrybut, z którym korzeni są fachowcy i budowlańcy. Nic w tym dziwnego, ponieważ kastry oraz wiadra są niezastąpione podczas malowania, gdy trzeba pomieszać ze sobą kilka składników lub wiele puszek farby, murowania i tynkowania – podczas mieszania mas i zapraw, w trakcie układania płytek oraz glazury (do wymieszania kleju), a także w ogrodzie, aby przetransportować ziemię lub w roli tymczasowego pojemnika na zanieczyszczenia. Tak proste narzędzia mogą więc zostać użyte podczas wielu prac i w trakcie porządków, dlatego ważne jest, by były one solidne i trwałe. Takie wiadra znajdziesz w asortymencie marek Kabe. Marrob, czy Goldmurit. Zobacz naszą ofertę.

Duża kastra budowlana – na zaprawę suchą i mokrą

Kastry budowlane, to w dużym uproszczeniu pojemnik, przeznaczony do mieszania, przechowywania oraz transportowania zapraw murarskich, tynkarskich, klejowych i innych. Ma on najczęściej podłużny kształt z płaskim dnem – taka budowa ułatwia nabieranie mas za pomocą ręcznych narzędzi budowanych: szpachelek, kielni. W naszej ofercie znajdziesz między innymi kastry plastikowe z wygodnymi uchwytami znajdującymi się po bokach pojemnika, Dzięki nim, jego transport będzie jeszcze łatwiejszy.

Wśród produktów oferowanych przez profesjonalne marki, znajdziesz także kastry budowlane okrągłe z wygodną rączką. Wykonano je z trwałego i odpornego tworzywa sztucznego, które nie jest podatne na działanie pogody, ani popularnych związków chemicznych, znajdujących się w masach używanych w budownictwie.

Kastry ogrodowe – przydatne wokół domu i na działce

Kastry i wiadra to pojemniki, które sprawdzą się także w przypadku prac w ogrodzie, przy roślinach, podczas reorganizacji aranżacji ogrodowych i w trakcie prac w garażu. Dzięki nim zachowasz porządek, przechowując zanieczyszczenia w jednym miejscu i łatwo transportując je do śmietnika. Co więcej, dzięki wiadrom i kastrom z rączką, przeniesiesz również drobne narzędzia, z punktu A do punktu B. Do ich zalet należy trwałość, łatwość czyszczenia, a także lekka waga. Jesteśmy pewni, że te przedmioty znajdą zastosowanie w Twoim domu.

Wiadra malarskie – pojemniki specjalnego przeznaczenia

W naszej ofercie znajdziesz także profesjonalne wiadra, które stosuje się podczas malowania powierzchni różnego rodzaju farbami, emaliami i lakierami. Ich kształt został dostosowany do budowy wałków malarskich i pędzli, a pojemność – do potrzeb profesjonalistów i miłośników samodzielnego malowania. Wiadro Malarskie 8L Marrob pomieści ilość farby potrzebną podczas domowych wymalunków, a większe pojemniki – ilość, która jest zużywana podczas pracy w dużych pomieszczeniach. Co ważne, w naszym sklepie internetowym znajdziesz także wkłady do wiadra malarskiego. Dzięki nim wiadra posłużą Ci dłużej – po skończonej pracy wystarczy wymienić wkład na nowy, bez konieczności mycia wiadra i używania rozpuszczalników.

Pojemnik kastra i wiadro – postaw na jakość

Chociaż dla wielu osób czynnikiem decydującym podczas wyboru wiader i kastr jest ich pojemność, to warto nie pomijać materiału, z którego zostały one wykonane. Plastik, tworzywa sztuczne oraz inne materiały, takie jak metal użyty do produkcji rączek, powinny charakteryzować się odpowiednią grubością, twardością i elastycznością – tak, by podczas użytku nie pękać i nie odginać się. W ofercie sklepu Viverto znajdują się wyłącznie produkty najwyższej jakości. Wierzymy, że nasza dbałość i doświadczenie ułatwią Twoją pracę, dlatego stawiamy na marki polecane przez profesjonalistów. Współpraca z producentami pozwoliła nam zaoferować Ci wiadra i kastry w konkurencyjnej cenie.

Kastra kwadratowa, wiadro do malowania i wiele, wiele innych

Poznaj także pozostały asortyment działu narzędzia. Znajdziesz u nas plastikowe wiadra budowlane, prostokątne kastry, narzędzia ręczne, akcesoria malarskie, zestawy glazurnicze oraz wiele innych przyrządów przydatnych podczas budowy, remontu i prac w ogrodzie.

Zaufaj naszemu doświadczeniu.

RozwińZwiń

Filtry

PLN -PLN
Statusy
Kolorystyka
VIVERTO ©2024. Wszelkie prawa zastrzeżone