0
aranżacja łazienki aral pearl viverto

Aranżacja meksykańskiej łazienki

Meksyk w łazience? Poznaj przepis na wnętrze pełne wyrazistych barw. Przełam monotonię klasycznych aranżacji i sprawdź, jak połączyć wielokolorowe wzornictwo z kamiennym motywem. Zobacz szczegóły naszego projektu, który czerpie inspirację z gorącego klimatu Ameryki Środkowej.

Łazienka w stylu meksykańskim – odważ się na wielobarwny patchwork

Elementem, który najbardziej przykuwa wzrok w naszej aranżacji, jest ciekawe wzornictwo płytek patchwork. To one tworzą charakter wnętrza, przełamując jasny odcień imitacji kamienia. W naszej meksykańskiej łazience wykorzystaliśmy kolekcję producenta Vives Vodevil Octagono Musichalls Multicolor. Spójrz na szczegóły ułożonej z nich przestrzeni. Dostrzeżesz w niej drobne punkty, które tworzą kafelki Taco Dome Antracit. Scalają one nieschematyczne wzornictwo, skupiając wzrok. Do tak wyrazistych płytek ceramicznych dobraliśmy znacznie subtelniejsze tło kafli w perłowych odcieniach. Hiszpański producent Azulejos Benadresa nadał im niezwykle delikatny rys, który świetnie dopełnił pełną wyrazistości inspirację Meksykiem.

Meksykańska łazienka – bogate wzornictwo nie tylko na ścianie

Podążając szlakiem gorącego klimatu, zdecydowaliśmy się na wyrazistą armaturę łazienkową producenta Vitra. Nowoczesna kolekcja Nest doskonale odnalazła się w strefie kąpielowej, nad wanną do zabudowy. Dla większego komfortu użytkowania, baterię wannową A42242EXP zestawiliśmy z zestawem prysznicowym New Tempesta 27588002 Grohe. Smukłą linię, pokrytą błyszczącym chromem dostrzeżesz także nad umywalką Diverta, Roca, którą dopełniliśmy baterią umywalkową Nest A42240EXP. Zwieńczeniem łazienki meksykańskiej jest lustro o eliptycznym kształcie, które dzięki oświetleniu LED rozjaśniło naszą aranżację.
Szukasz inspiracji na łazienkę z wyrazistym motywem? Wykorzystaj nasz projekt, by stworzyć swoje wymarzone wnętrza. Sprawdź pozostałe aranżacje łazienek viverto i odmień swój dom.

PRODUKTY Z TEJ ARANŻACJI

Element podtynkowy A42230EXP Vitra
Darmowa dostawa

Element podtynkowy A42230EXP Vitra

245.21PLN / szt
W MAGAZYNIE
Bateria Wannowa Nest A42242EXP VITRA
Super cena

Bateria Wannowa Nest A42242EXP VITRA

407.00PLN / szt 349.00PLN / szt
zostało:23szt
Zestaw Prysznicowy 3 Strumienie New Tempesta 27588002 Grohe
Super cena
VIVERTO ©2024. Wszelkie prawa zastrzeżone