0

01-Ash-black-aranżacja-lazienki

Aranżacja z łazienki jak ocean

Ocean wraz z morzami to bezkresy wody, potężna siła i niezwykły krajobraz. Zainspiruj się nim podczas tworzenia projektu Twojej łazienki. Spójrz także na naszą aranżację – znajdziesz w niej oceaniczne motywy, które świetnie odnalazły się wśród płytek imitujących kamień. Zapraszamy!

Łazienka jak oceanaranżacja modna i unikatowa

W tym wnętrzu obecne są dwa motywy. Pierwszym z nich jest kamień. Za przeniesienie jego oblicza do postaci glazury odpowiada polski producent Ceramica Limone. Z kolekcji Ash wybraliśmy dwa odcienie: Ash Silver oraz Ash Black. Pozwoliły nam one dodać wnętrzu ekspresyjności i przestrzeni. Użycie przez nas większych formatów również nie było przypadkowe – slaby są obecnie najpopularniejszą formą glazury. Szarości i antracyt są jednak jedynie tłem, które przełamują modne, niewielkie kafelki Artisan Moss Green od producenta Equipe. Łazienka w stylu morskim wyróżniła się dzięki nim i nabrała oceanicznego klimatu. Kwadratowe płytki mają nieregularną strukturę, przywodzącą na myśl poruszające się pod wpływem wiatru fale. Niewielka ich ilość wystarczyła, by wnętrze nabrało charakteru.

Łazienka jak ocean – istotna rola wyposażenia

Poszukując ceramiki i armatury do naszego projektu, sięgnęliśmy po stylową kolekcję Noa, od producenta Marmite. Jej kształty nadały łazience lekkości i rozjaśniły wnętrze. Wanna wolnostojąca i umywalka mają dokładnie taką samą formę. Dopełniliśmy je bateriami marki Vitra, wannową: X-Line A41288EXP oraz sztorcową X-Line A42322EXP. Morska łazienka zyskała dzięki nim solidną strefę wodną. Projekt wieńczą dwa lustra. Pierwsze z nich znajduje się nad strefą umywalkową. Okrągłe, z cienką, świetlistą ramką przywodzi na myśl księżyc, odbijający swoją poświatę na powierzchni mórz. Drugie, zamocowane na ścianie dodało łazience głębi.

Spodobał Ci się nasz projekt? W takim razie sprawdź koniecznie nasze pozostałe aranżacje. Znajdziesz tam łazienki z klimatem. Zajrzyj także do naszego sklepu internetowego – wysokiej klasy wyposażenie łazienkowe już tam na Ciebie czeka.

PRODUKTY Z TEJ ARANŻACJI

VIVERTO ©2021. Wszelkie prawa zastrzeżone