0
01-Ash-black-aranżacja-lazienki

Aranżacja z łazienki jak ocean

Ocean wraz z morzami to bezkresy wody, potężna siła i niezwykły krajobraz. Zainspiruj się nim podczas tworzenia projektu Twojej łazienki. Spójrz także na naszą aranżację – znajdziesz w niej oceaniczne motywy, które świetnie odnalazły się wśród płytek imitujących kamień. Zapraszamy!

Łazienka jak oceanaranżacja modna i unikatowa

W tym wnętrzu obecne są dwa motywy. Pierwszym z nich jest kamień. Za przeniesienie jego oblicza do postaci glazury odpowiada polski producent Ceramica Limone. Z kolekcji Ash wybraliśmy dwa odcienie: Ash Silver oraz Ash Black. Pozwoliły nam one dodać wnętrzu ekspresyjności i przestrzeni. Użycie przez nas większych formatów również nie było przypadkowe – slaby są obecnie najpopularniejszą formą glazury. Szarości i antracyt są jednak jedynie tłem, które przełamują modne, niewielkie kafelki Artisan Moss Green od producenta Equipe. Łazienka w stylu morskim wyróżniła się dzięki nim i nabrała oceanicznego klimatu. Kwadratowe płytki mają nieregularną strukturę, przywodzącą na myśl poruszające się pod wpływem wiatru fale. Niewielka ich ilość wystarczyła, by wnętrze nabrało charakteru.

Łazienka jak ocean – istotna rola wyposażenia

Poszukując ceramiki i armatury do naszego projektu, sięgnęliśmy po stylową kolekcję Noa, od producenta Marmite. Jej kształty nadały łazience lekkości i rozjaśniły wnętrze. Wanna wolnostojąca i umywalka mają dokładnie taką samą formę. Dopełniliśmy je bateriami marki Vitra, wannową: X-Line A41288EXP oraz sztorcową X-Line A42322EXP. Morska łazienka zyskała dzięki nim solidną strefę wodną. Projekt wieńczą dwa lustra. Pierwsze z nich znajduje się nad strefą umywalkową. Okrągłe, z cienką, świetlistą ramką przywodzi na myśl księżyc, odbijający swoją poświatę na powierzchni mórz. Drugie, zamocowane na ścianie dodało łazience głębi.

Spodobał Ci się nasz projekt? W takim razie sprawdź koniecznie nasze pozostałe aranżacje. Znajdziesz tam łazienki z klimatem. Zajrzyj także do naszego sklepu internetowego – wysokiej klasy wyposażenie łazienkowe już tam na Ciebie czeka.

PRODUKTY Z TEJ ARANŻACJI

Płytka Podłogowa Ash Silver 59,7x59,7 Ceramica Limone
Darmowa dostawa
Płytka Podłogowa Ash Silver 119,7x59,7 Ceramica Limone
Darmowa dostawa
Płytka Podłogowa Ash Black 59,7x59,7 Ceramica Limone
Darmowa dostawa
Płytka Podłogowa Ash Black 119,7x59,7 Ceramica Limone
Darmowa dostawa
Bateria Umywalkowa XLine Wysoka A42322EXP Vitra
Super cena

Bateria Umywalkowa X-Line Wysoka A42322EXP Vitra

620.36PLN / szt 360.00PLN / szt
zostało:1szt
VIVERTO ©2024. Wszelkie prawa zastrzeżone